01 Aralık 2021, 17:28 - 
DARBELERİN GÖBEĞİNDELER AMA GÖRÜNMÜYORLAR (4)

DARBELERİN GÖBEĞİNDELER AMA GÖRÜNMÜYORLAR (4)

TÜRKİYE’DE HERKES YARGIDAN NEDEN MUZDARİP!!!


Aslında en çok tartışılması gereken konu bu, ama kimsenin cesaret edemeden sustuğu konu bu, çünkü önünde tartışılmaz bir KORUMA KALKANI var, yargıya müdahale ediliyor, diye hemen birileri bağırıyor, aslında bu yargı içindeki FETÖ yapılanmasının savunma mekanizması, hemen devreye giriyor, mevcut sistemde FET֒ nün yargıda örgütlenmesinin, devletin yargı ve adalet sistemini etkisiz hale getirdiğini görüyoruz ve yaşıyoruz, FET֒nün yargı kanadındaki savcıların yetkilerini nasıl kötüye kullandığını Zekeriya ÖZ gibi bir çok savcıda gördük,FET֒nün savcılarının resen soruşturma açmaları gereken konularda soruşturma açmadıklarına hemen hemen her gün görüyoruz, bu o kadar belirgin ki, devletimizin en yetkili kişisinin bile feryadını kimse sorgulamıyor, sayın cumhurbaşkanımızın bir konuşmasında “ SAVCILAR NEDEN RESEN SORUŞTURMA AÇMIYORSUNUZ’” şeklindeki konuşması kulağımda çınlıyor.

FETÖ/PDY TERÖR ÖRGÜTÜ DEĞİL Mİ?

Devlet güvenliği ile alakalı suçlar ve terör suçları şikayete bağlı suçlar değildir ve Cumhuriyet Savcılarının RESEN soruşturma açması gereken suçlardır, ama gelin görünki resen soruşturma açmayı bırakın, şikatçisi olduğu halde FETÖ İle alakalı suçların üzeri kapatılarak anında takipsizlik verildiği yetmiyormuş gibi,belgeler saklanıyor, bizzat savcılar ve kolluk kuvvetlerince tehditler yapılıyor, FETÖ İle ilgili beyanlarınız dinlenmediği gibi kolluk kuvvetlerinde, savcılıkta verilmiş bir tek kelime ifadeniz mevcut değilken, mahkemelerde savunma hakkı verilmeden FET֒nün hakimleri tarafından kurulan organize kumpaslar İle hapis cezası verilebiliyor, burada hemen bir hatırlatma yapmadan geçmeyeceğim ki, Adalet bakanı Abdülhamit GÜL’ ün yakın tarihli konuşmasında aynen şu cümleyi kullanmıştı, “YARGININ YARGISIZ İNFAZLARINADA KARŞIYIZ”
Şimdi kamunun bu derece FETÖ/PDY Tarafından işgal Altun’a alınması, FET֒nün devlet içinde paralel bir devlet oluşturmasını, kendisine karşı olanlara, kamusal gücü yani devlet kudretini kullanarak, kumpas, tehdit, komplo kurması ile gerçekleştirdiği ve fetö ile mücadelenin engellenmesine yönelik gösterdiği direnç göz önüne alındığında, yaşanılan bu sürecin adı BÜROKRAT DARBE süreci olmasından daha doğal ne olabilir ki!!!!

SAVAŞ SADECE CEPHEDE DEĞİLDİR!!
Şanlı tarihimiz bir çok savaşlar ve bu savaşlarda elde edilmiş zaferler ile doludur, her dönemin fetö ve benzeri hainleri vardır, olacaktır da, ABD, İsrail ve diğer hasım devletlerce desteklenen ve bir istihbarat terör örgütü olan FETÖ devletin kamu kurumlarını işgal etmiş ve bu kamusal gücü kullanarak, milletin iradesi ile seçilmiş meşru hükümeti devirmeye ve devletin siyasi yönetimini de ele geçirmeye çalışmaktadır, asıl kurtuluş savaşı şimdi başlamaktadır, yıllardır sinsice örgütlenen ve kamuyu ele geçiren bu örgüt, Devletin kamusal gücünü elde etmiş ve hakimiyetini sağlamaya çalışmaktadır, bu hain terör örgütü ile mücadelede acilen birlik ve beraberlik içinde olunmalı, derdi vatan, devlet, bayrak ve millet olan her birey bu hain terör örgütüne karşı birleşerek mücadele etmelidir.

FETÖ CEPHEDE KARŞIMIZA ÇIKAMAYACAK KADAR KALLEŞ, BİR O KADARDA, HAİN İNSANLAR TOPLULUĞUNDAN OLUŞAN HAYALET BİR YAPIYA SAHİP TERÖR ÖRGÜTÜDÜR !!!

SAYGILAR!!!
İbrahim YILDIZ
EMEKLİ POLİS MEMURUYORUM YAZ
BU HABER İÇİN HENÜZ YORUM EKLENMEMİŞTİR.
 Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları, okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan Araştırmacı Yazarlar hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
DİĞER İbrahim YILDIZ HABERLERİ
VİDEO GALERİ
 
YAZARLARIMIZ
Y
Metin ALKAN
EY RABBİM BİZİ TESLİM OLANLARDAN EYLE
Y
ferit karasu
YÜREĞİM DEKİ ŞEHİR
Y
Nurcan CANKORU
MENZİLE
Y
Mehmet GÖÇMEZ
ANMAK MI ANLAMAK MI
Y
SERDAR BOZDOĞAN
TARİH BİZİ ÇAĞIRIYOR BİZDE TARİHE YENİDEN ÇAĞ AÇTIRIYORUZ
Y
Pınar SÖNMEZ
AŞK BİR NOKTA
Y
Hatice BAŞKAN
KADINSIN
Y
Fatmanur KUŞ
SU GİBİ AZİZ OL EVLADIM
Y
Duygu Gürses DİKEN
MALINI BAĞIŞLAYAN ELBETTE KURTULUŞA ERMİŞTİR..
Y
Zeynep DEMİR
önce sela, sonra adın okunur minarelerden.
Y
Ayhan KÜFLÜOĞLU
Eşyayı gösteren Rabbimiz’in varlığı, o eşyadan daha zahir ve kesin
Y
Nur KABADAYI
Umut Ederek Yaşamak
Y
Büşra ŞENTÜRK
Sen Kaderim Misin
Y
Büşra Nur GECE
Mabede İsmet; Meryem'e Betül Sıfatı Yakışır...
Y
Merve DİKİCİ
TEVEKKÜL KIL
Y
Ebru ATA
KIYIYA İNSANLIK VURDU
Y
Mustafa KAYALI
ZAMAN VE MEKÂNDA KIBLEMİZ
Y
Türker ELMAS
NUR ve HAKİKAT AVCILIĞI
Y
Nagihan ZENGİN
Ademiyetten Kemaliyete İrfan Yolculuğu
Y
Öznur MACİT
bir b/akış bir yürüyüş (04,05,14 Eskici dergi yayınlandı)
 
EDİTÖRÜN SEÇTİKLERİ
BİR DOST PENCEREMDEN TÜRKİYEDE HANGİ NURCU KOLLARI FETÖYE DESTEK VERİYOR 2022 RAPORU VE BELGELERİ REFERANDUM SEÇİMLERİ ÖNCESİ BOMBADA FETÖNÜN PARMAK İZLERİ!!! (1)
 
KONUK YAZARLARIMIZ
K
İsmail GENÇ
İnsanız ve İnsanlığı Özlüyoruz
K
Emrah POLAT
Vahametlerle İmtihan ve Müracaat
K
Mehmed ESMER
Kubbetüs Sahra'yı tanıyacağız
K
Elif NİSA
Gerçekten İnsan Azar
K
Elif MUSLUOĞLU
Cemâli Bâ Kemâle Seyredelim
K
Fikriye AYYILDIZ
GAFLET
K
Merve YAĞMUR
ÖLMEDEN ÖNCE ÖLÜNÜZ
K
Fuat TÜRKER
Münafıklar Kavramıyorlar!
K
Hüray BOZBIYIK
TESETTÜRÜN VERDİĞİ HUZUR
 
ÖZEL RÖPORTAJ
Ferudun Özdemir: 'Allah Var, Problem Yok'
Ferudun Özdemir: 'Allah Var, Problem Yok'
Ferudun Özdemir, “Allah var, problem yok!” adlı kitabında, yaşanan tüm olumsuzluklara rağmen, Allah'a dayanıp, O'na güvenen insanların bir şekilde aydınlığa kavuşacaklarının farkındalığını oluşturuyor zihinlerde…
 
E-POSTA LİSTESİ
 
FOTO GALERİ
 
ANKET

Web Sitemize Nasıl Ilaştınız?
 
cheap jordans|wholesale air max|wholesale jordans|wholesale jewelry

Sitemizde yayınlanan haberlerde basın ahlakına, hukuk ilkelerine, insan hak ve özgürlüklerine bağlı kalacağımıza söz veririz. Yazarlarımızın yazılarıyla ilgili her türlü sorumluluk kendilerine aittir. İzinsiz ve kaynak gösterilmeden alıntı yapılamaz.

Adres : Sizde Araştırmacı Yazarlara Katılabilir Çalışmalarınızı Yayınlatabilirsiniz! arastirmaciyazarlar@gmail.com a Ad Soyad ve Yazar Resminizle birlikte gönderin değerlendirelim