13 Ağustos 2021, 18:10 - 
EMEKLİ İSTİHBARATÇI İBRAHİM YILDIZ:DARBE İLE KARŞI KARŞIYAYIZ!

EMEKLİ İSTİHBARATÇI İBRAHİM YILDIZ:DARBE İLE KARŞI KARŞIYAYIZ!

1994-2012 yıllar arasında Emniyet İstihbaratında çalışan yeni emekli İbrahim Yıldız, sosyal medya hesaplarından yüklemiş olduğu videolarla Türkiye gündemine girdi.Çarpıcı iddiaları ile gündeme gelen İbrahim Yıldız, Türkiye’nin Bürokratik Darbe ile karşı karşıya olduğunu belirtti, Süleymancılar içerisindeki bir grubunda Fetö ile ittifak halinde olduklarını söyledi.“FET֒NÜN GÖBEĞİ ABD’YE BAĞLI”


Fetö’nün göbeğininABD ‘ye bağlı olan eli kanlı bir terör örgütü olduğunu söyleyen Yıldız, ömrünü Fetö ile mücadeleye adadığına söyledi:


İbrahim Yıldız şunları söyledi:


“ 1994-2012 yılları arasında Emniyet Teşkilatı İstihbaratında çalıştım.


Görev yaptığım yıllar içinde vatanım ve milletim için ömrümü adadım. 2008 yılında FET֒nün elindeki kanı ve ihanetini gördüm.Bunun için ömrümü Fetö ile mücadeleye adadım.


Çünkü bu örgüt kadar alçak ve hain yapılanma yoktur. Bu örgütün eli kanlıdır.


Göbeği ABD’ye bağlı olan bu örgüt varlığı boyunca Türkiye’nin namuslu ve vatansever evlatlarınabaskı yapmıştır, görevden almıştır, cezalandırıp,hayatlarını karartmıştır.


Bu nedenlerle, Fetö denilen alçak örgüt ile savaşmak her vatan evladının görevidir.”dedi.“TÜRKİYE BÜROKRATİK DARBE İLE KARŞI KARŞIYADIR”


Başta Emniyet Teşkilatı olmak üzere yerellerde bir çok kurumda Fetö’nun aktif olduğunu,Fetö’nun vatansever insanlara hala baskı yaptığını,bu baskının son aylarda iyice arttığını iddia eden İbrahim Yıldız, “Türkiye Bürokratik Darbe ile karşı karşıyadır” iddiasında bulundu ve şöyle devam etti:İbrahim Yıldız:


“15 Temmuz’dan ders almayan bu yapılanma hala akıllanmamış, bürokrasiyi ele geçirmiş ve bürokrasideki bu gücüyle de vatanseverlere baskı yapmaktadır.


2017 yolu itibari ile kamudaki Süleymancılar içindeki bir grup ve siyasi bağlantıları sebebi ile Fetöcüler gerek hukuk önünde aklanmaya çalışılmaktadır.


Emniyet içerisinde de Fetö’den işlem gören bir çok kişi göreve döndükten sonra tekrar hassas noktalara yerleştirilirken vatansever devlet yanlısı kişilersürülerek veya psikiyatriye sev edilerek mobingler İle emekliye zorlanmaktadır.


Hatta bu baskılar son aylarda iyice artmıştır.


Fetö ile mücadele edenler hassas noktalardan alınarak sürgün edilmektedirler.”dedi.“FETÖ-SÜLEYMANCILAR-HDP VE HÜKÜMET KARŞITI GÜÇLER İTTİFAK HALİNDELER”


Süleymancılar içindeki bir grubun Fetö ile ittifak halinde olduğunu, geçmişte Fetö sabıkası olanların kendilerini deşifre edilmesini önlemek amacıyla kendilerini Süleymancı olarak tanıttıklarını, Süleymancılar içerisindeki vatansever bir grubunda bu ittifaka karşı çıktığını belirten İbrahim Yıldız, bu ittifakın aynı zamanda başta HDP olmak üzere hükümet karşıtı güçler ile beraber hareket ederek hükümetin altını oyduklarını belirtti.


İbrahim Yıldız:


“ Fetö denilen alçak yapılanmanın,elde ettiğim belgeler ve girişimlerim esnasında bürokraside müracaat ederken karşılaştığım kişilerin tavırlarının beni getirdiği nokta korkunçtur.


Çünkü iddia ediyorum ki Fetö ve Fetö’ye yandaş olan ittifak halinde oldukları Süleymancılar içindeki bir grup İle birlikte devletin siyasi gücünü ele geçirmek için bir darbe süreci içerisine girmiştir.


Fetöcüler ve Süleymancılar içindeki bir grup başta HDP olmak üzere hükümet karşıtı güçlerle beraber çalışıp,altını oymaya çalışmaktadırlar.


Geçmişte Fetö sicili olanlar, kendilerinin deşifre olmasını önlemek amacıyla kendileriniSüleymancı olarak tanıtmaktadırlar.


Özellikle belirtmek isterim ki, Fetö ile ittifak içindeki olan bu Süleymancılara, vatanına sadık Süleymancılar’da karşı çıkmaktadır. Vatanına ve milletine sadık insanları kastetmiyoruz.


Bu süreç başlangıcı 17-25 Aralık kumpas operasyonu İle başlamakta, 2014 Mart ayı itibari ile Tunceli Emniyet Müdürü Hayati YILMAZ’ ın Fetö’ye yapılan operasyonları protesto edip görevinden istifa etmesi bu süreç İle birlikte devletin siyasi yönetimine karşı bir bürokratik itaatsizlik eylemi içerisine girerek bir gövde gösterisi yaparak yandaşlarına gerekli mesajı vermiştir.


Yener Saban’la Fikirhane Programı

Yener Saban’la Fikirhane Programı

Fetö ve Süleymancı olarak adlandırılan guruplar bu süreçte devletin siyasi yönetimi ile mümkün mertebe ters düşmeden itaatsizlik eylemlerini hissettirmeden hükümetin altını oyarak, tekrar kadrolaşarak bir yandan da hedef şaşırtıp komplolar kurarak kamuda ve vatandaşlar üzerinde bir mağdur tablosu yaratarak hükümetin sandıktaki gücünü, millet aldığı gücü kırmayı hedeflemiştir.


Bu gruplar bir yandan devlete güven vererek bir yandan Fetö İle ilgili ihbarların gereğini yapmayarak örgütün deşifre olmasını engellemektedirler.


Aynı zamanda yargı içerisinde mevcut olan bu gruplar dava dosyalarını da saklamaktadır, hakkında suç ihbarları bulunan kişiler cezaevinde iken ihbarlarda geçen suçlardan yargılanmamaktadır.Bu gruplar gücünü siyasi bağlantılarından almaktadır.


Örgütün hamleleri bu güne kadar devam etmekte vedönemsel olarak farklı hamleler İle kendini göstermektedir.


17-25 darbe girişimi, 15 Temmuz hain darbe girişimi bu bürokratik darbe süreci içerisine dahil olan ve bürokratik darbe sürecini hızlandırmak adına yapılan farklı darbe girişimleridir.”dedi.


“YAPTIĞIMIZ İHBARLAR DİKKATE ALINMAMAKTADIR”


Bürokraside ki bu darbenin mevcut iktidarla halkın arasını açmak olduğunu vurgulayanİbrahim Yıldız, merkezden yerellere gittikçeFetö ile mücadelenin zayıfladığını, Fetö ile mücadele edenlerin seslerini duyuracak kurum veya kişilerin bulunmadığını, mağduriyetlerin  arttığını ifade etti.


İbrahim Yıldız şunları söyledi:


“Merkezden uzaklaşıp yerellerde gittikçe Fetö ile mücadelenin zayıfladığını hatta tam tersine döndüğünü görüyoruz.


Fetö bürokraside çok güçlüdür. Yetkiler ve maddi güç bu insanların ellerindedir.


Güç bunlarda olduğu için bir çok yerdevatan ve millet aşkı taşıyan vatansever insanlarımız çok zor duruma düşmüşlerdir.


Maalesef yaptığımızihbarlar dikkate alınmamaktadır. İşleme geçmemektedir.


Yaptığımız şikayetlerimiz kurumlardaki kişiler tarafından engellenmektedir.


Bizler sesimizi duyacak yetkililer arıyoruz”ifadesini kullandı.


“CUMHURBAŞKANINA BAĞLI İNSANLAR HEDEF YAPILMAKTADIR”

“İNSANLARIMIZIN SESLERİNİ DUYURACAGI MERCİ YOKTUR”


Örgütün son kozlarını oynayarak vatanını milletine bağlı, Cumhurbaşkanına bağlı insanların baskı ile karşılaştırılarak zor duruma düşürülüp sandık yenilgisi planlandığına dikkat çeken İbrahim Yıldız, örgütün doğruları söyleyen insanlara karşı“akıl hastası muamelesi” yaptığını belirtti.


İbrahim Yıldız:


“Öncelikle belirtmek istiyorum. Her insanın savunduğu farklı farklı görüşler elbet olabilir.

İnsanlar Ak Partili ,MHP’li ve hatta CHP’li olabilir.Ama ortak noktamızvatan,millet ve bayrak sevdasıdır .


Fakat Türkiye’nin bazı yerlerinde vatanına,milletine bağlı insanlarınpasifize edildiğini görüyoruz.


Öncelikle Cumhurbaşkanına bağlı insanlar hedef yapılmaktadır. Mağduriyetler yaratılarak bu insanlarımız küstürülmektedir.


Hukuki müracaatlar her hangi bir yasal dayanağı olmadan hukuksuz bir şekilde Fetö ve yandaş olan gruplara mensup kişilerin müdahalesi ile engellenmektedir.


Bunlar bürokrasideki güçlerini kullanarak yapmaktadır.


Mağdur insanlarımızın seslerini duyuracağı mercide yoktur.


Mağdurlar,yer – gök yarılsa seslerini duyuramamaktadırlar.


Seslerini duyurmak isteyen vatandaşlara ise,“Akıl hastası” muamelesi yapılmaktadır.

Belgeler mevcuttur.”dedi.
kaynak : Külliye HaberYORUM YAZ
BU HABER İÇİN HENÜZ YORUM EKLENMEMİŞTİR.
 Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları, okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan Araştırmacı Yazarlar hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
DİĞER İbrahim YILDIZ HABERLERİ
VİDEO GALERİ
 
YAZARLARIMIZ
Y
Metin ALKAN
EY RABBİM BİZİ TESLİM OLANLARDAN EYLE
Y
ferit karasu
YÜREĞİM DEKİ ŞEHİR
Y
Nurcan CANKORU
MENZİLE
Y
Mehmet GÖÇMEZ
ANMAK MI ANLAMAK MI
Y
SERDAR BOZDOĞAN
TARİH BİZİ ÇAĞIRIYOR BİZDE TARİHE YENİDEN ÇAĞ AÇTIRIYORUZ
Y
Pınar SÖNMEZ
AŞK BİR NOKTA
Y
Hatice BAŞKAN
KADINSIN
Y
Fatmanur KUŞ
SU GİBİ AZİZ OL EVLADIM
Y
Duygu Gürses DİKEN
MALINI BAĞIŞLAYAN ELBETTE KURTULUŞA ERMİŞTİR..
Y
Zeynep DEMİR
önce sela, sonra adın okunur minarelerden.
Y
Ayhan KÜFLÜOĞLU
Eşyayı gösteren Rabbimiz’in varlığı, o eşyadan daha zahir ve kesin
Y
Nur KABADAYI
Umut Ederek Yaşamak
Y
Büşra ŞENTÜRK
Sen Kaderim Misin
Y
Büşra Nur GECE
Mabede İsmet; Meryem'e Betül Sıfatı Yakışır...
Y
Merve DİKİCİ
TEVEKKÜL KIL
Y
Ebru ATA
KIYIYA İNSANLIK VURDU
Y
Mustafa KAYALI
ZAMAN VE MEKÂNDA KIBLEMİZ
Y
Türker ELMAS
NUR ve HAKİKAT AVCILIĞI
Y
Nagihan ZENGİN
Ademiyetten Kemaliyete İrfan Yolculuğu
Y
Öznur MACİT
bir b/akış bir yürüyüş (04,05,14 Eskici dergi yayınlandı)
 
EDİTÖRÜN SEÇTİKLERİ
BİR DOST PENCEREMDEN TÜRKİYEDE HANGİ NURCU KOLLARI FETÖYE DESTEK VERİYOR 2022 RAPORU VE BELGELERİ REFERANDUM SEÇİMLERİ ÖNCESİ BOMBADA FETÖNÜN PARMAK İZLERİ!!! (1)
 
KONUK YAZARLARIMIZ
K
İsmail GENÇ
İnsanız ve İnsanlığı Özlüyoruz
K
Emrah POLAT
Vahametlerle İmtihan ve Müracaat
K
Mehmed ESMER
Kubbetüs Sahra'yı tanıyacağız
K
Elif NİSA
Gerçekten İnsan Azar
K
Elif MUSLUOĞLU
Cemâli Bâ Kemâle Seyredelim
K
Fikriye AYYILDIZ
GAFLET
K
Merve YAĞMUR
ÖLMEDEN ÖNCE ÖLÜNÜZ
K
Fuat TÜRKER
Münafıklar Kavramıyorlar!
K
Hüray BOZBIYIK
TESETTÜRÜN VERDİĞİ HUZUR
 
ÖZEL RÖPORTAJ
Ferudun Özdemir: 'Allah Var, Problem Yok'
Ferudun Özdemir: 'Allah Var, Problem Yok'
Ferudun Özdemir, “Allah var, problem yok!” adlı kitabında, yaşanan tüm olumsuzluklara rağmen, Allah'a dayanıp, O'na güvenen insanların bir şekilde aydınlığa kavuşacaklarının farkındalığını oluşturuyor zihinlerde…
 
E-POSTA LİSTESİ
 
FOTO GALERİ
 
ANKET

Web Sitemize Nasıl Ilaştınız?
 
cheap jordans|wholesale air max|wholesale jordans|wholesale jewelry

Sitemizde yayınlanan haberlerde basın ahlakına, hukuk ilkelerine, insan hak ve özgürlüklerine bağlı kalacağımıza söz veririz. Yazarlarımızın yazılarıyla ilgili her türlü sorumluluk kendilerine aittir. İzinsiz ve kaynak gösterilmeden alıntı yapılamaz.

Adres : Sizde Araştırmacı Yazarlara Katılabilir Çalışmalarınızı Yayınlatabilirsiniz! arastirmaciyazarlar@gmail.com a Ad Soyad ve Yazar Resminizle birlikte gönderin değerlendirelim