28 Temmuz 2021, 13:15 - 
ŞEHİTLERİMİZİN KEMİKLERİNİ SIZLATMAYIN!

ŞEHİTLERİMİZİN KEMİKLERİNİ SIZLATMAYIN!

Beş yıl önce dünün gecesinde hain FETÖ terör örgütünün vahşi yüzünü gördük. Devletin savaş teçhizatlarını gasp eden asker görünümlü üniformalı teröristler; tanklarla sivilleri ezdi, helikopterlerden çocuklarımızın üstüne kurşunlar yağdırdı.


Savaşta düşmana bile atılmayan bombaları, Gölbaşı Özel Harekat Dairesi Başkanlığında görevli PÖH’lerimize atarak, cayır cayır yaktılar. Bedenlerini küle döndürdüler.

Böylesi bir katliamı gavur bile yapmadı bize.

Eğer o gece halkımız sokaklara çıkıp biz polislere ve FET֒cü olmayan askerlere destek vermeseydi, muhtemelen hainler amacına ulaşacak ve şuan (Eğer sağ bırakılırsak) teröristlerin yönettiği bir Türkiye’de yaşıyor olacaktık.

Çok şükür milli irade ve gözünü kırpmadan vatana canını veren şehitlerimiz sayesinde o günleri görmedik. Rabbim gelecekte de bizlere o günleri göstermesin…

Hal böyle iken, muhalefet bu vahşeti sürekli görmezden gelerek, hainleri ve destekçilerini savunuyor, sadece savunmakla kalmayıp; her konuda olduğu gibi, bu konuda da yalanları sıralıyorlar.

Akıl almaz yalanların başını milli güvenlik sorunumuz bay Kemal çekiyor.

Hain darbe girişimi esnasında kendisine yol verilen, tankların arasından sıvışıp giden bay Kemal’in söylediği yalanın en hafifi; o gece kalacak otel bulamadığı için, CHP’li Zeytinburnu Belediye Başkanının evinde konakladığını beyan etmesidir.

İlahi Kemal Bey! Sen koskoca ana muhalefet partisi genel başkanısın. Senin programların haftalar önceden belirlenir. Bu program dahilinde; Hangi gün, nerede, saat kaçta konuşacağın, yemek yiyeceğin, çay içeceğin, konaklayacağın bellidir. Rezervasyonlar yapılmıştır.

Sıradan bir vatandaş bile iş seyahatine veya tatile gideceğinde günler öncesinden otel  rezervasyonunu yaptırırken, sen gittiğin yerlerde elinde valizle otel otel gezerek mi konaklayacak yer buluyorsun? Yoksa; Milletin aklı ile alay mı ediyorsun?

Peki ya köprü de (Halka mermi yağdıran) sözde masum! Askerin boğazı kesildi, kontrollü darbe, yirmi temmuz sivil darbe yalanları ile milli iradeyi küçümseyen yalanlarına ne demeli?

Yalanların yanı sıra her fırsatta canhıraş bir şekilde FET֒cü alçakları savunan CHP’lilerin ‘’Eğer iktidara gelirsek, kamudan ihraç edilen KHK’lıları tekrar görevlerine iade edeceğiz’’ vaatleriyle; şehitlerimizin kemiklerini sızlatmaktan hicap duymamalarının, hainlere sahip çıkmalarının, katillere ve işbirlikçilerine; Katil, hain demek yerine ‘’ KHK’lılar’’ söylemi ile masumlaştırma çabalarının sebebi nedir?

Muhalefeti geçtim. Bülent Arınç’ın; KHK’yı bir facia olarak görüp, Onlara evinde iş vermesi asıl faciadır. Yazık yazık… Gerçekten çok yazık Arınç efendi… PÖH’lerimizin cayır cayır yakılması, sivil vatandaşlarımızın tankların altında ezilmesi, kurşunlar yağdırılması facia değil, bu vahşeti yapanlar ile destekçilerinin kamudan ihraç edilmesi facia öyle mi?

Hadi siyasetçilerin oy kaygısı ile böyle davrandıklarını farz edelim. Peki; FETÖ ile mücadele edecek bürokratların ve mahiyetinde çalışan görevlilerin FETÖ kelimesini ağızlarına dahi almaktan korkmasının izahı var var mıdır?

ELLER SEMADA OLSUN

Siyasetçisinden, bürokratına; Bürokratından FET֒yü masumlaştırma çabasında olan sivil vatandaşına kadar herkes aklını başına alsın. Eylem ve söylemleri ile şehitlerimizin kemiklerini sızlatmasın. Gazilerimizin ve halkımızın canını yakmasın. Uyuyan dev uyandı artık. Bir daha da uyutamazsınız. Bunu bilin…

Bu ülkede özgürce yaşamamız için gözünü kırpmadan canını feda eden bütün şehitlerimize bir Fatiha okuyalım arkadaşlar. Rabbim kabul buyursun inşallah…

Emekli Komiser Şefik ÇÖMEZYORUM YAZ
BU HABER İÇİN HENÜZ YORUM EKLENMEMİŞTİR.
 Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları, okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan Araştırmacı Yazarlar hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
DİĞER Şefik ÇÖMEZ HABERLERİ
VİDEO GALERİ
 
YAZARLARIMIZ
Y
Metin ALKAN
EY RABBİM BİZİ TESLİM OLANLARDAN EYLE
Y
ferit karasu
YÜREĞİM DEKİ ŞEHİR
Y
Nurcan CANKORU
MENZİLE
Y
Mehmet GÖÇMEZ
ANMAK MI ANLAMAK MI
Y
SERDAR BOZDOĞAN
TARİH BİZİ ÇAĞIRIYOR BİZDE TARİHE YENİDEN ÇAĞ AÇTIRIYORUZ
Y
Pınar SÖNMEZ
AŞK BİR NOKTA
Y
Hatice BAŞKAN
KADINSIN
Y
Fatmanur KUŞ
SU GİBİ AZİZ OL EVLADIM
Y
Duygu Gürses DİKEN
MALINI BAĞIŞLAYAN ELBETTE KURTULUŞA ERMİŞTİR..
Y
Zeynep DEMİR
önce sela, sonra adın okunur minarelerden.
Y
Ayhan KÜFLÜOĞLU
Eşyayı gösteren Rabbimiz’in varlığı, o eşyadan daha zahir ve kesin
Y
Nur KABADAYI
Umut Ederek Yaşamak
Y
Büşra ŞENTÜRK
Sen Kaderim Misin
Y
Büşra Nur GECE
Mabede İsmet; Meryem'e Betül Sıfatı Yakışır...
Y
Merve DİKİCİ
TEVEKKÜL KIL
Y
Ebru ATA
KIYIYA İNSANLIK VURDU
Y
Mustafa KAYALI
ZAMAN VE MEKÂNDA KIBLEMİZ
Y
Türker ELMAS
NUR ve HAKİKAT AVCILIĞI
Y
Nagihan ZENGİN
Ademiyetten Kemaliyete İrfan Yolculuğu
Y
Öznur MACİT
bir b/akış bir yürüyüş (04,05,14 Eskici dergi yayınlandı)
 
EDİTÖRÜN SEÇTİKLERİ
BİR DOST PENCEREMDEN TÜRKİYEDE HANGİ NURCU KOLLARI FETÖYE DESTEK VERİYOR 2022 RAPORU VE BELGELERİ REFERANDUM SEÇİMLERİ ÖNCESİ BOMBADA FETÖNÜN PARMAK İZLERİ!!! (1)
 
KONUK YAZARLARIMIZ
K
İsmail GENÇ
İnsanız ve İnsanlığı Özlüyoruz
K
Emrah POLAT
Vahametlerle İmtihan ve Müracaat
K
Mehmed ESMER
Kubbetüs Sahra'yı tanıyacağız
K
Elif NİSA
Gerçekten İnsan Azar
K
Elif MUSLUOĞLU
Cemâli Bâ Kemâle Seyredelim
K
Fikriye AYYILDIZ
GAFLET
K
Merve YAĞMUR
ÖLMEDEN ÖNCE ÖLÜNÜZ
K
Fuat TÜRKER
Münafıklar Kavramıyorlar!
K
Hüray BOZBIYIK
TESETTÜRÜN VERDİĞİ HUZUR
 
ÖZEL RÖPORTAJ
Ferudun Özdemir: 'Allah Var, Problem Yok'
Ferudun Özdemir: 'Allah Var, Problem Yok'
Ferudun Özdemir, “Allah var, problem yok!” adlı kitabında, yaşanan tüm olumsuzluklara rağmen, Allah'a dayanıp, O'na güvenen insanların bir şekilde aydınlığa kavuşacaklarının farkındalığını oluşturuyor zihinlerde…
 
E-POSTA LİSTESİ
 
FOTO GALERİ
 
ANKET

Web Sitemize Nasıl Ilaştınız?
 
cheap jordans|wholesale air max|wholesale jordans|wholesale jewelry

Sitemizde yayınlanan haberlerde basın ahlakına, hukuk ilkelerine, insan hak ve özgürlüklerine bağlı kalacağımıza söz veririz. Yazarlarımızın yazılarıyla ilgili her türlü sorumluluk kendilerine aittir. İzinsiz ve kaynak gösterilmeden alıntı yapılamaz.

Adres : Sizde Araştırmacı Yazarlara Katılabilir Çalışmalarınızı Yayınlatabilirsiniz! arastirmaciyazarlar@gmail.com a Ad Soyad ve Yazar Resminizle birlikte gönderin değerlendirelim