28 Temmuz 2021, 13:12 - 
FETÖNÜN SİYASALLAŞMA SÜRECİ SÖZCÜSÜ: CAN ATAKLI!

FETÖNÜN SİYASALLAŞMA SÜRECİ SÖZCÜSÜ: CAN ATAKLI!

Beni yıllardır sosyal medya hesaplarımdaki yazılarımı ve yayınlarımı takip eden takipçilerim iyi bilirler

özellikle değindiğim ana konulardan biri FETÖNÜN bürokratlarının, hükümete karşı bir bürokratik darbe girişimi içerisinde olduklarını ve ayrıca FETÖNÜN kriptolarının fetö İle mücadeleyi sulandırmaya ve olayı bir siyasi mücadele gibi göstermeye çalışıp FET֒ yü siyasallaştırmaya ve terör örgütü sıfatından kurtarmaya çalışıp siyasi bir oluşum gibi göstererek, aynı zamanda FETÖ/PDY’ nı terör örgütü listesinden çıkarma gayreti içerisindeler, çeşitli siyasi partiler kurarak ve ileriki süreçte bu partilerin tekrar AK PARTİ’ yi ve sayın CUMHURBAŞKANIMIZ Recep Tayyip Erdoğan’ı devirmek adına gizli ittifaklar veya gerekirse aleni ittifaklar içerisinde olacakları aşikardır, ancak bunun yapılması FETÖNÜN siyasallaşması sürecinde, sürecin nasıl işlediğine ve ne kadar başarılı olunduğuna bağlıdır.

17-25 Aralık sonrası aktif olarak işlemeye başlayan bu süreç İle FETÖ mensupları, her yerde hükümet ve sayın cumhurbaşkanı aleyhine, kara propogandalarına başlayıp kamudaki kanadı, devlet memurları arasındaki yapılanmasına mensup kişilerin aleni bir şekilde provokasyonel faaliyetleri ve hükümeti karalamalarına şahit olmuş ve kamuda bir çok bürokratın kapısını çalıp durumu anlattığım halde seyirci kalmaları bir yana, il emniyet müdürlerinin bile makamında yaptığım görüşmelerde, eli kanlı terör örgütünü savunan konuşmalarına şahit oldum.

CAN ATAKLI’ nın son yaptığı konuşmanın FETÖ/PDY’ nin bir terör örgütü değilde,darbe girişimlerinin, hükümeti yıkmaya yönelik bir darbe girişimi değilde, siyasi bir çatışma, siyasi bir mücadele gibi gösterip, terör örgütü FETÖ/PDY’yi siyasallaştırma çabasıdır.

CAN ATAKLI GİBİ EMNİYET MÜDÜRÜ:

Şu an hala görevde olan ve il emniyet müdürlüğü yapan bir zat İle 2017 Mayıs ayında makamında yapmış olduğum görüşmede aynen şöyle söylemişti. “MİT MAHREM İMAMLARI LİSTESİNE İSTEMEDİĞİ KİŞİLERİDE EKLEDİ” Bunun anlamı devlet kendi memuruna komplo kuruyor demektir, bu zihniyette ve hala görevde olan il emniyet müdürünün fetö İle mücadele etmesini bekleyebilirmisiniz! Bence maskeleri düşmüş, şapkaları düşmüş, keli görünenlere daha fazla sabretmeyin, CAN ATAKLI gibi kişilerin FETÖN İle mücadeleyi sulandırıp FETÖ/ PDY terör örgütünü siyasallaştırıp, legal bir siyasi oluşum gibi göstermeye çalışanlara engel olun, ŞEHİT KANINA EKMEK BANIP YİYENLERE MÜSADE ETMEYİN!!!

23.07.2021

İbrahim YILDIZ
Emekli Polis MEMURU


Kaynak : www.fimet.orgYORUM YAZ
BU HABER İÇİN HENÜZ YORUM EKLENMEMİŞTİR.
 Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları, okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan Araştırmacı Yazarlar hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
DİĞER İbrahim YILDIZ HABERLERİ
VİDEO GALERİ
 
YAZARLARIMIZ
Y
Metin ALKAN
EY RABBİM BİZİ TESLİM OLANLARDAN EYLE
Y
ferit karasu
YÜREĞİM DEKİ ŞEHİR
Y
Nurcan CANKORU
MENZİLE
Y
Mehmet GÖÇMEZ
ANMAK MI ANLAMAK MI
Y
SERDAR BOZDOĞAN
TARİH BİZİ ÇAĞIRIYOR BİZDE TARİHE YENİDEN ÇAĞ AÇTIRIYORUZ
Y
Pınar SÖNMEZ
AŞK BİR NOKTA
Y
Hatice BAŞKAN
KADINSIN
Y
Fatmanur KUŞ
SU GİBİ AZİZ OL EVLADIM
Y
Duygu Gürses DİKEN
MALINI BAĞIŞLAYAN ELBETTE KURTULUŞA ERMİŞTİR..
Y
Zeynep DEMİR
önce sela, sonra adın okunur minarelerden.
Y
Ayhan KÜFLÜOĞLU
Eşyayı gösteren Rabbimiz’in varlığı, o eşyadan daha zahir ve kesin
Y
Nur KABADAYI
Umut Ederek Yaşamak
Y
Büşra ŞENTÜRK
Sen Kaderim Misin
Y
Büşra Nur GECE
Mabede İsmet; Meryem'e Betül Sıfatı Yakışır...
Y
Merve DİKİCİ
TEVEKKÜL KIL
Y
Ebru ATA
KIYIYA İNSANLIK VURDU
Y
Mustafa KAYALI
ZAMAN VE MEKÂNDA KIBLEMİZ
Y
Türker ELMAS
NUR ve HAKİKAT AVCILIĞI
Y
Nagihan ZENGİN
Ademiyetten Kemaliyete İrfan Yolculuğu
Y
Öznur MACİT
bir b/akış bir yürüyüş (04,05,14 Eskici dergi yayınlandı)
 
EDİTÖRÜN SEÇTİKLERİ
BİR DOST PENCEREMDEN TÜRKİYEDE HANGİ NURCU KOLLARI FETÖYE DESTEK VERİYOR 2022 RAPORU VE BELGELERİ REFERANDUM SEÇİMLERİ ÖNCESİ BOMBADA FETÖNÜN PARMAK İZLERİ!!! (1)
 
KONUK YAZARLARIMIZ
K
İsmail GENÇ
İnsanız ve İnsanlığı Özlüyoruz
K
Emrah POLAT
Vahametlerle İmtihan ve Müracaat
K
Mehmed ESMER
Kubbetüs Sahra'yı tanıyacağız
K
Elif NİSA
Gerçekten İnsan Azar
K
Elif MUSLUOĞLU
Cemâli Bâ Kemâle Seyredelim
K
Fikriye AYYILDIZ
GAFLET
K
Merve YAĞMUR
ÖLMEDEN ÖNCE ÖLÜNÜZ
K
Fuat TÜRKER
Münafıklar Kavramıyorlar!
K
Hüray BOZBIYIK
TESETTÜRÜN VERDİĞİ HUZUR
 
ÖZEL RÖPORTAJ
Ferudun Özdemir: 'Allah Var, Problem Yok'
Ferudun Özdemir: 'Allah Var, Problem Yok'
Ferudun Özdemir, “Allah var, problem yok!” adlı kitabında, yaşanan tüm olumsuzluklara rağmen, Allah'a dayanıp, O'na güvenen insanların bir şekilde aydınlığa kavuşacaklarının farkındalığını oluşturuyor zihinlerde…
 
E-POSTA LİSTESİ
 
FOTO GALERİ
 
ANKET

Web Sitemize Nasıl Ilaştınız?
 
cheap jordans|wholesale air max|wholesale jordans|wholesale jewelry

Sitemizde yayınlanan haberlerde basın ahlakına, hukuk ilkelerine, insan hak ve özgürlüklerine bağlı kalacağımıza söz veririz. Yazarlarımızın yazılarıyla ilgili her türlü sorumluluk kendilerine aittir. İzinsiz ve kaynak gösterilmeden alıntı yapılamaz.

Adres : Sizde Araştırmacı Yazarlara Katılabilir Çalışmalarınızı Yayınlatabilirsiniz! arastirmaciyazarlar@gmail.com a Ad Soyad ve Yazar Resminizle birlikte gönderin değerlendirelim