26 Aralık 2020, 23:38 - 
Fetö Frarisi Fuat Avni Lakaplı Aydoğan Vatandaşın Mesai Arkadaşı Mustafa Aydın Dosya Tv Neden Panikledi?

Fetö Frarisi Fuat Avni Lakaplı Aydoğan Vatandaşın Mesai Arkadaşı Mustafa Aydın Dosya Tv Neden Panikledi?

Geçtiğimiz günlerde DosyaTv isimli sözde fetö karşıtı özde yalan haber merkezi olan bir sitede şahsımla alakalı fetö ittihamları haberi servis edildi.

Fetö Frarisi Fuat Avni Lakablı Aydoğan Vatandaşın Mesai Arkadaşı Mustafa Aydın Dosya Tv Neden Panikledi?

Geçtiğimiz günlerde DosyaTv isimli sözde fetö karşıtı özde yalan haber merkezi olan bir sitede şahsımla alakalı fetö ittihamları haberi servis edildi.

linkten bakarsınız budur:
dosyatv.com/2004te-gulene-sufyan-dedim-diyen-akdenizin-yalani-silmeyi-unuttugu-tweetlerle-ortaya-cikti-akdenizin-2012deki-fetullah-aski-ve-erdogan-dusmanligi-belgelendi/

Cevabım:

Siteyi odaTv ile kıyasladığım'da odaTv yi daha başarılı bulduğumu söyleyebilirim. Netice'de OdaTv sureti haktan gözükmüyor her zaman batıl olduklarını ilan ederek haber servis ettiklerinden ehli iman çok nazarı dikkate almıyor. 

DosyaTv ise sureti haktan gözükerek ehli imana özellikle fetö terör örgütü ile mücadele eden vatan evlatlarına iftira atma kumpas kurma algı yapma gibi görevler üstleniyor.

Mesleki bir haldir bende bir söz işittiğim zaman kim söylemiş kime söylemiş ne makamda söylemiş ne maksatta söylemiş ona bakarım. 

Altın çıkarsa alır öper başımın üstüne korum, bakır çıkarsa hurdacıya satarım. Fakat DosyaTv'de hurdacıya satılacak kıymetli bir malumat yok. Yani vatana millete ümmete faydalı bir çalışma yok. 

Sosyal medya dedikodu ve haberlerini montajlayıp başlık atıp servis eden tek bir kişi var kendini önemli biri gibi hissettirmeye çalışan esasında kuru gürültü ciddiyeti olmayan 5 yaşındaki çocuktaki zekaya sahip olmayan bir ihtiyar var.

Ben kendimi bildim bileli fetöye fetullah gülene muhalif biriyim. 

Özellikle 2004 senesinde el ilanatı süfyaniye derlemesi yaptığımız 3 arkadaşımızla bir muhalefet ortaya koyduğumu yakın çevrem şahittir. Merhum Rüştü Tafral ağabey ve çevreside şahittir bir kısmı hayattadır bizi bilirler. O yüzden kendimi ispat etme mecburiyetim yok. 

Bu yazımdaki muhatabımda abuk sabuk isimler rumuzlar ile tırsaktaci tırstı naci kaçtı maci gibi maskeler ile sözde fetö karşıtı gibi gözüken Mustafa Aydın kesinlikle değildir neden değildir sorusuna iler ki satırlarda açıklarım. 

Muhatabım mevzuyu merak eden dostlardır. 

Fetö ile 2004 ten beri yürüttüğüm mücadelemde hiç bir zaman onları dinleyen, takip eden, onlara iyi niyet besleyen, hüsnü zan eden insanlara karşı bir kavgam olmadı. 

Onların görüşlerine, düşüncelerine saygılı oldum, kavga etmedim, mecbur kalmadıkça tartışmadım, polemiklere girmedim.

Zira vermediğin, öğretmediğin bir bilginin meyvesini kimseden bekleyemezsin. 

Güneş batıdan doğmadıkça herkesin bir fırsatı vardır. 

Mecazen diyeceğim o ki güneş 15 Temmuz 2016 fetö darbe girişimi gecesi herkes için batıdan doğmuştur o geceden sonra hüsnü zan, hüsnü tevil kalmamıştır. 

Zira ihanet ayyuka çıkmıştır. 

Devletimizin mücadelesinde ise 17/25 2013 milat olarak başlamıştır ki bu tarihten hain darbe girişimi gecesine kadarda bir derece yarı fetret sayılabilir. 

Zira çok fazla algı ve yalan haberlerin basında şişirildiği dönemlerdir.

Fetö frarisi Önder Aytaç ile yazışmam 26 yaşlarındayken olmuştur, şuan ise yaşım 35 tir. Bugün ki hayat tecrübelerimin olmadığı gençliğimden gelen his ve heveslerin heyecanın zirvede olduğu, beyin fırtınasının en güçlü estiği yaşlar olan 26 yaşındayken yazdığım daha sonra silip imha ettiğim ve bir çok yazımda, videomda, tv programım'da ve radyo programım'da tekzip verdiğim bir konudur haberde servis edilen twitler. 

O gün yazdığım twitte ise fetöye övgü yoktur o kitleye inanmış gönül vermiş taban dediğimiz cemaate karşı bir hüsnü zan ve övgü vardır ki zahiren onlardan hiçbir fenalık taşkınlık bana karşı bir saldırı görmemişimdir hatta iyiliklerini görmüşümdür bu vakıadır ortadadır ki bu kesim Reisi Cumhurumuzun uyarıları sonrası fetöyü terk etmiştir ve Türkiye Cumhuriyeti Devletimizin safında fetöye cephe alarak aleyhe dönmüştür. İşte o kesim beni 26 yaşında onlar için söylediğim güzel sözleri boşa çıkarmamıştır. 

unutanlar için hatırlatalım ki 14 Haziran 2012 de vermiş olduğum linkte:  https://www.youtube.com/watch?v=blFhCzAuM2M 

Reisi Cumhurumuz Türkçe Olimpiyatlarında Fetö için hasret bitsin Türkiye'ye dön çağrısı yapmıştı. Ergenekon, balyoz davalarının görüldüğü Ülkemizin gündeminin uydurma davalar ile meşgul edildiği bir dönemde fetönün Türkiye'ye gelmesini arzulamıyordum o tarihe ışınlansam yine'de gelmesini istemediğimi söylerim. 

Zira öyle fitne bir hain ki gittiği yeri karıştırıp zarar veriyor. 

Şayet dönseydi bir kahraman gibi sahip çıkılsaydı baş tacı yapılsaydı bugün hepimiz tekrar fetö teröristine hain demek yerine yoksa hocaefendimi diyecektik? 

Fetö teröristi bugün bu olayların başına geleceğini kestirseydi o gün o davete belki de koşa koşa icabet edecekti? 

Bir şeyin mahiyeti herkesçe bilindikten sonra tehlikesi kalmaz ona göre karşı tedbir ve tepki ortaya konulur fakat mahiyeti bilinmezse tehlikesi devam eder ve zarar vermeye devam eder. 

İşte böyle bir atmosferde fetö dönmüş olsaydı o günki twitimde dediğim gibi güç iktidar fetöcülerin elinde ve lehinde olduğu gibi pek çok insan onların hakimleri savcıları askerleri ile mağdur kalmaya devam edecekti. O vakit değil fetönün tahşiye kumpası ile mağdur olan vatandaşları onların zulüm ile mazlum olarak içeri attırdıkları çoğu insanlar o hapishanelerde belki de çürüyecektiler. Elbette yine o güne ışınlansam tarihte yolculuk yapsam yine fetönün Türkiyeye gelip kurduğu fetö ordusunun başına geçmesini onlara kumandanlık etmesini istemem zira o tarihte mahiyeti bilinemiyordu anlaşılamamıştı bu ülkemiz için çok tehlikeli ve vahim bir netice doğurması ihtimal dahilindeydi.

16 Mart 2012 tarihinde ise risalehaber.com/said-nursinin-talebelerinden-gulene-mektup-139205h.htm 

Üstadımız Bediüzzaman hazretlerinin vekil ve varislerinin fetöye bir mektubu oldu. Bu mektubu ulaştıramadıkları için açıktan bir şekilde basına haber olarak servis ettiler.

Konu Risale-i Nur'ların sadeleştirmesi konusuydu ufuk yayınlarının yaptığı tahrifatlar ile alakalıydı ki fetönün hemen bu mektuba karşı cevap vermesi istenildi.

Zira Nur cemaati ile fetö arasında 90 lı yıllardan beri Risale-i Nur'un sadeleştirilmesi konusu kavgaya ihtilafa sürekli sebep olmuştur. 

1990 lı yıllarda fetöye yine aynı konuda reddiye verildiğini ilgili youtube hesabımda belgeleri ile gösterip anlatmıştım linktedir : https://www.youtube.com/watch?v=c0K5IEA0VyE

Bu belge bile Bediüzzaman hazretlerinin vekil ve varislerinin fetöye karşı direndiklerini karşı durduklarını taviz vermediklerini ispat etmeye yeterli olacaktır. 

Üstadın talebelerinin mudarası idare etmesi ile fetö Risale-i Nurlara tahrife yıllarca muaffak olamamış fakat 2012 de ufuk yayınlarının sadeleştirme girişimi ile bunu başarmıştır. 2007li yıllarda ise fetöcü Abdullah Aymazın Risale-i Nur sadeleştirme girişimi yine olmuş ve Merhum Abdulkadir Badıllı ağabey yine reddiye yayınlamıştır. Fakat Ufuk yayınları hadisesi patlak verdiği an bu aşamada söz bitmiş artık kılıçlar çekilmiştir. 

Denilebilinir ki neden daha sert kavgalar muhalefetler o tarihlerde ortaya konulamamıştır? El Cevap: Değil sadece Türkiyede, Dünyada bir çok yerde güç sahibi olmuş din iman adı altında insanları kendine bağlamış hüsnü zanlarını elde etmiş bir yapıya karşı sivil olan bir vatandaşın veya islami cemaatin yapacağı duruş hakkı ve hayrı tavsiye etmekten öteye geçemezdiki bunu da en yumuşak uslub ile dövüşmeden yapma mecburiyeti vardı. 

Zira bir vakıadır ki  fetö Devletimizin tüm kılcal damarlarına kadar ulaşmış ve hakimiyet kurmuştu.  Bunun böyle olduğunu 2020 yılı itibariyle bir Türkiye'de hergün yapılan fetö ihbarları ve tutuklanmaları ile görebiliyoruz. Bunun böyle olduğunu 2020 yılı itibariyle pek çok Ülkenin bu terör örgütüne başta Amerika, Almanya olmak üzere sahip çıktığını görebiliyoruz. 

Benimle alakalı twitler kısmını bu şekilde özet cevap vermiş olayım ki ben bu twitleri sildim tekzip ettim. Daha sonra 17/25 Aralık 2013 milat olmak üzere fetö ile mücadele başladı ki Bediüzzaman hazretlerinin vekil ve varislerinin bu mücadeleyi başlattıkları tarih Devletimiz’den takriben 1 sene öncedir. Daha sonra Reisi Cumhurumuz ile bir araya gelindi istişareler yapıldı. Reisi Cumhurumuzun talimatı ile Risale-i Nur’lar korunmaya alındı korsan basımlar durduruldu Diyanetimiz basımını üstlendi güzel gelişmeler oldu. 

O günler’de ise ben fetö terör örgütüne ait olduğunu elime geçen somut belge bilgi veri ve ifşalar ile yeni ilan ettiğim Nur Mektebi Ümraniye çatısı altında faaliyetler yürütüyordum. Yine o günler’de ölmeden önce muhalefet ettiğim öldükten sonra dahi rahmet okumadığım Mehmet Nuri Güleç namı diğer Mehmet Fırıncı’ya yakın bir isimdim etkisi altındaydım. Yine o tarihler’de ittihadı İslam hayali ve hedefi ile irtibata girdiğim feyyaz bilişim Suffa vakfı fetöcüleri ve çeşitli Sözler Köşkü derneği gibi fetöcü dernekler ile içli dışlıydım. Buna rağmen www.risalemhaber.com isimli bir site kurup Fetöye karşı internet haberciliği anlamında bir siteyi hayata geçirip Bediüzzaman Hazretlerinin vekil ve varislerinin fetöye karşı yürüttükleri Ak Parti Hükümetine karşı açık desteklerine katkı sağlamak için bir çalışma başlatmıştım. Site bugün kapalı olduğu için arşiv linkten ulaşabilirsiniz
 web.archive.org/web/20141117023555/ h t t p:// risalemhaber.com/bediuzzaman-hazretlerinin-varislerinden-kamuoyuna-duyuru/

Yine o senelerde fetö haber ajansı olduğunu ifşa edip ilan ettiğim Risale Ajans isimli bir sitede köşe yazarıydım. 

O tarihlerde siyonizme israile karşı sosyal medya üzerinden eylem çağrıları ve taktikleri kaleme alıyor böyle bir mücadele içinde uğraşıyordum. Uğur Akkafa ile kavga edip ters düşünce fetö haber sitesi olan risale ajans ile 2015 in sonralarında ilişiğim kesildi o güne ait bir yazım arşivden:

http : // web.archive.org/web/20140903180212/http : // w w w.risaleajans.com/suleyman-yasin-akdeniz/siyonistlere-karsi-sosyal-medya-taktikleri

Mehmet Fırıncı, Nur Mektebi, Suffa Feyyaz bilişim gibi vakıflarla içli dışlı o tarihlerde olduğum için onların bana referans olmalarından dolayı 2014 te yani 17/25 aralık 2013 sürecinden takriben 5-6  ay sonra o günki paralel haşhaşi bügün ki fetö terör örgütüne ait STV den konuşmacı olarak Ramazan iftar öncesi sohbet etmem için davet geldi. O gün elime tarihi bir fırsat geçtiğimi imkan geçtiğimi anladım ve hissettim yayını kabul edip Stv özel haberde fetöcü Mahir Etyemez haber spikerinin konuğu olarak katıldım. Program canlı yayın olacağı için hiç sezdirmeden Stv binasının içine girdim kendimi psikolojik olarak her şeye hazırladım. Amacım canlı yayında fetönün duyacağı şekilde Bediüzzaman hazretlerinin talebeleri vekil ve varisleri ile olduğumu yemin vererek ilan edecek Ak Partiyi ve Hükümeti destekleğimi ilan edecek Diyanetin Risale-i Nur’a sahip çıkmasını övecektim. O tarihte fetöcülerin gündeminde hem Ak Parti muhalifliği, hem Risale-i Nurların sadeleştirilmesini savunmaları hemde Diyanetin Risale-i Nur basması ve korumaya almasından rahatsızlıkları vardı. 
Ve canlı yayın içinde amacımı gerçekleştirdim ve eylemimi gerçekleştirdim.
Linkten izleyebilirsiniz. 

https://www.youtube.com/watch?v=jhXqt6Mv_9g&t=5s

Fetönün neredeyse en güçlü olduğu Ak Partiye muhalif büyün partilerden destek aldığı dönemde onların kanalında tek başıma çıkıp yaptığım bu eylem ve söylemlerim fetö içinde çok rahatsızlık oluşturdu ki fetöye ait bir haber sitesinde hakkımda Araştırmacı Yazar Süleyman Yasin Akdeniz’den STV’de Provakasyon başlığı ile aleyhime fetö tarafından haberler servis edildi.

15 Temmuz 2016 hain darbe girişimi sonrası ise daha keskin bir şekilde deşifre olmuş bilinmiş herkesin vurduğu fetöcülerden çok fetönün alternatip olarak b planı ile uygulamaya koyduğu fetö terör örgütü üzerinde çalışmalar yürütmeye başladım ve bununla alakalı elime geçen somut bilgi belge ve ihbarları ilgili makamlara ilettim. Hukuki olarak onlardan hesap sorulması için elimden geleni yapmaya devam ediyorum. Zira fetö ile kan davalı olduk onlar bizlerin kardeşlerimizin kanlarını döktüler şehid ettiler ve yüzlerce gazi geride bıraktılar. Elbet böyle bir kanlı terör örgütüne karşı son nefesimize kadar onların tüm hile ve oyunlarına rağmen mücadele edeceğiz bu ülkenin ekmeğini yiyen suyunu içen her vatandaşın üzerine farz bir görevdir.

Gelelim Mustafa Aydın meselesine
1- Mustafa Aydını önceleri fetö ile mücadele ediyor sandığım için kısa sürelide olsa takip edip hürmet gösterdim.
2- Yaptığım araştırmada bu şahsın 1992den 2015’e kadar fetö maaşlı personeli olduğunu öğrendim.
3- Fetönün zaman gazetesi, aksiyon ve sızıntı gibi terör organlarında 21 sene canla başla çalışıp faaliyet yürüttüğünü içerik editörlüğü kadar üst bir makamda olduğunu öğrendim.
4- Fetö Frarisi kamuoyunda Fuat Avni olarak bilinen Aydoğan Vatandaşın mesai arkadaşı olmanın dışında birlikte ‘Kılıçbalığı’ isimli bir kitap dahi yazdıklarını öğrendim.
5- Kurduğu DosyaTv yi takip ettiğim’de ise kendisi 21 sene fetö maaşlı çalışanı olduğu halde kendisinden başka herkesi elinde belge bilgi ispat delil olmadan fetöcü olmak ile suçladığına şahit oldum. Yalan ve çarpıtma haberler yaptığına şahit oldum.
6- Fetöcü olan fakat fetö’den yargılama görmemiş Muhammet Sungur için Frari Fetöcü diye yaptığı habere karşı geldim. Fetöcü birinin neden yargılanmadığı hesap sorulmadığının peşine düşmek yerine frari diyerek kamuoyunu yanılttığını yalan haber yaptığını gözlemleyip uyardım.
7- Mevcut fetöcüler için 2016 dan 2020 yılına kadar sustuğunu sessiz kaldığını mücadele etmediğini gözlemledim. Masum insanlara fetöcü yaftası vurmak için böyle bir iftiraya ve malzemeye sığındığını tespit ettim.
8- Kendisine itiraz eder etmez beni önce uyardı, arkadaşları Mustafa Kaplan, Bünyamin Ateşi aracı yaparak tekrar uyardı. Ben bunların bu iftira ve çarpıtmalarına karşı sessiz kalmadım meydan okudum. Onlarda elimizdeki basın ve sosyal medya gücünü kullanıp seni fetöcü ilan eder algı ile bu milleti kandırırız diyerekten harekete geçtiler.
9- Ben ki genç ve tecrübesiz olduğum dışarıdan sohbetleri git gel biri olduğum halde Türkiye’deki 60 kadar fetö gaybubet evletini fetö dernek ve vakıflarını fetöcü tv ve kanalları isim isim belgeler ile ifşa edip suç duyurusunda bulunabiliyorken 20 küsür sene fetönün üst düzey abisi demek olan yayın organlarının haber editörü makamında biri gerek 17/25 süreci sonrası gerekse 15 temmuz 2016 dan 2020 yılına kadar benim deşifre ettiğim hiçbir fetö terör yapısına değinmemiş haber yapmamış ihbarda bulunmamış bilmemesi haberi olmaması mümkün mü?

10-Herkesçe malum olan meşhur olan köydeki hacı teyzenin bile bildiği fetöcülerin aleyhine geçip konuşmayı maharet sayan Mustafa Aydın dilinimi yutmuştur ki Suffa vakfı feyyaz bilişimdeki fetöcüler ile uğraşmamıştır, dilinimi yutmuştur ki meşveret yapısı içindeki fetöcüler ile uğraşmamıştır, dilinimi yutmuştur ki Mehmet fırıncı aleyhine hiç geçmemiştir, şekerci han aleyhine geçmemiştir Türkiyedeki fetö dernekleri olan Nur Mektebine, Sözler Köşküne, Hayalhaneme,Çınaraltına,Maksat114 ve Mesken gibi yapılara en ufak toz kondurmamıştır.

12- 20 küsür sene fetö bünyesinde çalışan maaş alan birinin bileceği sırlar herkesin bildiği aşikar fetöcülerden mi ibarettir ki bu tırsak taci gibi saçma sapan isimler arkasında onu eleştiren ona ters düşenlerin 7-8 sene önceki silinmiş twitlerini kurcalayıp ısıtıp servis edip 2020 de alın işte fetöcü diye yaftalaya biliyor. 

13- Kendi hocası olduğunu peşinden gittiğini ilan ettiği muşlu Mehmet Doğanın hapishaneden çıktıktan sonra bile fethullah gülene hörmetim vardır diye cnn turk te övgüler yağdırmasına en ufak eleştiri bile yapamamıştır.

14- Fetö frarisi Fuat Avni olan Aydoğan Vatandaş ile sayfalarca kitap yazıp, 20 küsür sene zaman ve aksiyon ve sızıntı gibi paçavralar da yazdığı yazılar peş peşe dizilse Türkiyenin bir ucundan bir ucuna yol olacak kadar kendisine ait fetö övgülerini yok sayan Mustafa Aydın, 2 tane eski twit bulup kendince önünü arkasını bilmeden yorumlayıp servis edip insanların gözüne gösterdiğinde suçladığı insan fetö teröristi oluyor da kendisi masum vatandaş mı  kalıyor? 

15- 20 küsür sene fetö bünyesinde maaşlı çalışan DosyaTv sahibi Mustafa Aydın’ın 20 küsür senede yönlendirdiği fetöye kazandırdığı hayatını karartıp fetöcü yaptığı aldattığı kaç tane insan vardır tespit edibilinir mi?

16- 21 yıl boyunca hergün Fetö övgülerinin haber yapıldığı Türkiyenin bütün köy ve kasabalarına zaman gazatesi,sızıntı,aksiyon dergileri ile neşriyatlar yapıldığı ve bunların haber editörü olarak en kritik ve kırılma noktasında olan Mustafa Aydının fetöcü olmasına vesile olduğu insanların sayısını kimse hesap edemez.

17- İşte hayatı fetöden maaş alarak editörlük yapmış birinin 17/25 aralık 2013 süresiden çok uzun bir süre sonra taaa 2015 e ayrılması masum bir ayrılmamıdır. Zaten her şey ayyuka çıkmış Devlet kayyum atamaya başlıyor operasyonlar hız kesmeden devam ediyor daha nasıl orda fetö editörü olarak kalabilirdi?

18- Mustafa Aydın’ın sözde fetö zaman gazetesinden ayrıldıktan sonra 2020 yılına kadar hiçbir fetöcü dernek ve vakıfla yapı ile açıktan kavgası yoktur. Eski Ak Parti vekili Said Yüce ile kavgası yoktur. Gayet sulh içinde geçindiği görülmektedir.

19- Zaten fetö ile mücadelede bir işe yarayacak olsaydı Hüseyin Gülerce gibi Latif Erdoğan gibi Nurettin Veren gibi fikirlerine kıymet ve önem verilir ekran ekran dolaştırılıp dinlenilirdi. 

20- Ben Fuat Avni olan Fetö Frarisi Aydoğan Vatandaş ile kitap yazacak kadar üst rütbeli bir Mustafa Aydının fetöye dair bildiklerini işfa etmediğini ve mücadele etmediğini bilakis fetö ile mücadele eden masum insanları fetöcülük ile suçladığını gözlemliyorum.

21- Ben Mustafa Aydının 20 küsür sene fetö yayın organlarında üst düzey görev aldığını ortaya çıkardıktan sonra Doğu Perinçeke övgüler yağdırıp selamlar gönderen Mustafa Kaplanın sosyal medya hesabında Mustafa Aydına sahip çıkıp o bizim zaman grubuna soktuğumuz ajanımızdı içerden bize bilgi veriyordu diye onu savunmaya çalışması fıkrası ile karşılaşınca doğru iz üstünde olduğumu bir kez daha anladım. 

22- Fetönün kumpasları ile Tahşiye davasında mağdur ettiği 17 ay hapis yatmasına vesile olduğu ve Türkiyede ilk defa onun şikayeti ile Fetö davalarının başladığı ve onun şikayeti ile fetöcü Hidayet Karacanın 30 sene hapsine vesile olan fetö tahşiye kumpası mağduru Mehmet Nuri Turan hoca ile röportaj yaptım. O bunların ipliklerini pazara çıkarıp ifşa etti.

23- İşte bütün kavga böyle çıktı. Yoksa bunların benim gibi genç kendi halinde fetö ile mücadele eden biri ile dertleri yoktu bilakis alttan alta takip edip destek veriyor gibi gözüküyorlardı. 

24- Ne zaman bunların ipliklerini pazara çıkaran haberleri delilleri ile itirafçıları ile ifşalar ile ortaya çıkardım bunlar panik ve endişe içinde beni muhatap alıp benim üzerimden Bediüzzaman Said Nursi hazretlerinin vekil ve varislerine bile fetö terör örgütü olmak ile suçlamaya başladılar. 

25- Onlara göre Bediüzzaman hazretleri dışında herkes neredeyse fetöcü, hatta vefat etmiş ahrete irtihal etmiş Recep Tayyip Erdoğan Reisimizin tabutlarını omuzlarında taşıdığı Merhum Mustafa Sungur ağabeyden tutun, Abdullah Yeğin ağabeyimiz, Ahmet Aytemur ağabeyimize hepsine fetö teröristleri diyecek kadar gözleri dönmüş halde.

26- Sözün özü fetö nasıl Risale-i Nur’a sadeleştirme adı altında tahrif hareketi yaparak mevcut nurcu nufusu Devleti yıkmak kendi sistemlerini kurmak için kullanacaktı, bu tahşiye adı altında ortaya çıkan Risale-i Nurları tahşiye ediyorum zırvası ile baştan sonra çarpıtıp değiştiren muşlu Mehmet Doğan ve saz arkadaşları aynı şekilde kendi sistemlerini emellerini gerçekleştirmek için önlerinde engel gördükleri herkesi fetöcü yaftası ile yaftalayıp OdaTv gibi şer kanallardan destek alıp yollarına devam ediyorlar.

27- Fetönün kumpas kurup mağdur ettiği gerçek tahşiyeci mazlumlar bile fetö davasını başlatan Mehmet Nuri Turan bile bu davaya bakan avukat bile onlara göre fetö terör örgütü olduğunu ilan ediyorlar. 

28- Onların görüş ve fikirlerine tahriflerine karşı gelen herkesi gladyo ile dış güçler ile fetö ile suçlayan bu kafayı yemiş manyak muzır yapıların Milli Güvenlik Sorunu olarak görülüp durdurulması Türkiye Cumhuriyeti Devletimizin ve aziz milletimizin menfaatinedir.

29- Yeni Şafak gazetesini kurum olarak sever desteklerim o bünyede çok sevdiğim dostlarım tanıdıklarım bağlantılarım var. Fakat bazen bazı yazarlarının acemiliği veya ihanetlere iftiralara alet olmuş olması bu nadide gazetenin duruşuna sunuşuna leke getiriyor su-i zanna vesile oluyor.

30- 21 Senelik fetö zaman gazetesi, fetö aktüel, fetö sızıntı, fetö aksiyon gibi şer yayın organlarında editörlük yapan Mustafa Aydının lafıyla onu referans alarak beni arayıp bilgi almadan dolduruşa gelerek beni fetöcü ilan eden Yeni Şafak yazarı Tamer Korkmaz karşıma çıktı.

31- Tamer Korkmaz kimdir diye basit bir araştırma yaptım. Ak Partinin ileri gelen isimlerinden Şamil Tayyar abimizin radarına yakalanan bir isim olduğunu öğrendim. Şamil Tayyar abimiz, Yeni Şafak yazarı Tamer Korkmaz için aynen şu ifadeleri kullanmış. “FETÖ bursuyla ABD'de Ekrem Dumanlı ve Nuh Gönültaş'la kurs gören Tamer Korkmaz adlı kripto psikopat dil uzatmış bana. Aylin'in soytarısı.”

32- Bu iddia gerçekse o zaman daha büyük bir skandal ortaya çıkıyor. Fetö frarisi Ekrem Dumanlının mesai arkadaşı Mustafa Aydın ile Ekrem Dumanlı ile kurs gören Tamer Korkmaz’ın birliktelikleri yine aynı merkezden çıkıp birbirlerini desteklemek için böyle iftira kumpas algı haberlerine imza attıkları ortaya çıkıyor.

33- Son olarak benim birkaç küçük ziyaretim sebebi ile Ak Parti içindeki kıymetli vekiller bakanları suçlayıp uyarıyor dikkat edin diyorlar. Halbuki onların bu çıkışı onların maskesini düşürmüştür. Zira benim onlar ile gönül bağım sevgim desteğim dışında ortak bir icraat ve hukukum yoktur. Her Türk vatandaşı bu kıymetli vekillerimize bakanlarımıza kolaylıkla ulaşabilirler. Dolayısı ile 20 küsür senelik fetö haber ajansı geçmişi olan tırsaktaci Mustafa Aydının ne kadar gazetecilik ve habercilik ahlakından uzak kartel medyasından daha çirkin bir sosyal medya haberciliği yaptığını gözler önüne sermiş olduk. 

34- Bu insanlara eğer hala insan kalabiliyorlarsa tavsiyem şudur ki : Fetöcü gördüğünüz zaman fetöcü var şurda var burada var diye yazıp çizmek yerine fetöcüyü yakalayın Devletin ilgili mercilerine teslim eden. Birilerine fetöcü demek ve yazmak kolaydır bunu herkes yapar. Siz fetö ile mücadelede samimi iseniz bizim yaptığımız gibi suç duyurusunda bulunun fetö ile suçladığınız insanlar hakkında işlem başlatın yargılama sağlayın.

35- Kaybedeceğiniz ispat edemeyeceğiniz bir davada kendi suç ve pisliklerinizi örtmeye çalıştığınız için 15 Temmuz 2016 hain fetö darbe girişiminden 2020 aralığına kadar sustunuz hiçbir resmi suç duyurusunda bulunmadınız ve şikayetçi olmadınız.

36- Hadi şimdi kendi muhasebenizi yapınız. Zira hakkımda ve mazlum insanlar hakkındaki suçlamalarınız için ben sizin gibi yapmıyor yazılarınızı beyanlarınızı delil göstererek araştırılması ve kamuoyunun cevap bulması için suç duyurusunda bulunuyorum.

37- Fetöcülerin dediği gibi Türkiyede Adalet yok değil bilakis Fetöcülerin hakkından gelen çok güzel bir Adalet mekanizması işliyor ve bu mekanizma size karşı çok güzel işleyecek..

Kıymetli okurlarıma vakitlerini ayırdıkları için teşekkür ediyorum. Konu hakkında ilgili öneri ve şikayetleriniz için 0543 394 45 33 whatsapp hattımdan ulaşarak bizzat şahsıma söylemek istediklerinizi ulaştırabilirsiniz. 


Selam Fetö ile Mücadele Eden Aziz Milletimizin Üzerine Olsun.
Saffı Evvel Talebe-i Nur Çilingir Ali Savran Torunu
Gazeteci Yazar Süleyman Yasin AKDENİZ
YORUM YAZ
BU HABER İÇİN HENÜZ YORUM EKLENMEMİŞTİR.
 Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları, okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan Araştırmacı Yazarlar hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
DİĞER Süleyman Yasin AKDENİZ HABERLERİ
VİDEO GALERİ
 
YAZARLARIMIZ
Y
Metin ALKAN
EY RABBİM BİZİ TESLİM OLANLARDAN EYLE
Y
ferit karasu
YÜREĞİM DEKİ ŞEHİR
Y
Nurcan CANKORU
MENZİLE
Y
Mehmet GÖÇMEZ
ANMAK MI ANLAMAK MI
Y
SERDAR BOZDOĞAN
TARİH BİZİ ÇAĞIRIYOR BİZDE TARİHE YENİDEN ÇAĞ AÇTIRIYORUZ
Y
Pınar SÖNMEZ
AŞK BİR NOKTA
Y
Hatice BAŞKAN
KADINSIN
Y
Fatmanur KUŞ
SU GİBİ AZİZ OL EVLADIM
Y
Duygu Gürses DİKEN
MALINI BAĞIŞLAYAN ELBETTE KURTULUŞA ERMİŞTİR..
Y
Zeynep DEMİR
önce sela, sonra adın okunur minarelerden.
Y
Ayhan KÜFLÜOĞLU
Eşyayı gösteren Rabbimiz’in varlığı, o eşyadan daha zahir ve kesin
Y
Nur KABADAYI
Umut Ederek Yaşamak
Y
Büşra ŞENTÜRK
Sen Kaderim Misin
Y
Büşra Nur GECE
Mabede İsmet; Meryem'e Betül Sıfatı Yakışır...
Y
Merve DİKİCİ
TEVEKKÜL KIL
Y
Ebru ATA
KIYIYA İNSANLIK VURDU
Y
Mustafa KAYALI
ZAMAN VE MEKÂNDA KIBLEMİZ
Y
Türker ELMAS
NUR ve HAKİKAT AVCILIĞI
Y
Nagihan ZENGİN
Ademiyetten Kemaliyete İrfan Yolculuğu
Y
Öznur MACİT
bir b/akış bir yürüyüş (04,05,14 Eskici dergi yayınlandı)
 
EDİTÖRÜN SEÇTİKLERİ
BİR DOST PENCEREMDEN TÜRKİYEDE HANGİ NURCU KOLLARI FETÖYE DESTEK VERİYOR 2022 RAPORU VE BELGELERİ REFERANDUM SEÇİMLERİ ÖNCESİ BOMBADA FETÖNÜN PARMAK İZLERİ!!! (1)
 
KONUK YAZARLARIMIZ
K
İsmail GENÇ
İnsanız ve İnsanlığı Özlüyoruz
K
Emrah POLAT
Vahametlerle İmtihan ve Müracaat
K
Mehmed ESMER
Kubbetüs Sahra'yı tanıyacağız
K
Elif NİSA
Gerçekten İnsan Azar
K
Elif MUSLUOĞLU
Cemâli Bâ Kemâle Seyredelim
K
Fikriye AYYILDIZ
GAFLET
K
Merve YAĞMUR
ÖLMEDEN ÖNCE ÖLÜNÜZ
K
Fuat TÜRKER
Münafıklar Kavramıyorlar!
K
Hüray BOZBIYIK
TESETTÜRÜN VERDİĞİ HUZUR
 
ÖZEL RÖPORTAJ
Ferudun Özdemir: 'Allah Var, Problem Yok'
Ferudun Özdemir: 'Allah Var, Problem Yok'
Ferudun Özdemir, “Allah var, problem yok!” adlı kitabında, yaşanan tüm olumsuzluklara rağmen, Allah'a dayanıp, O'na güvenen insanların bir şekilde aydınlığa kavuşacaklarının farkındalığını oluşturuyor zihinlerde…
 
E-POSTA LİSTESİ
 
FOTO GALERİ
 
ANKET

Web Sitemize Nasıl Ilaştınız?
 
cheap jordans|wholesale air max|wholesale jordans|wholesale jewelry

Sitemizde yayınlanan haberlerde basın ahlakına, hukuk ilkelerine, insan hak ve özgürlüklerine bağlı kalacağımıza söz veririz. Yazarlarımızın yazılarıyla ilgili her türlü sorumluluk kendilerine aittir. İzinsiz ve kaynak gösterilmeden alıntı yapılamaz.

Adres : Sizde Araştırmacı Yazarlara Katılabilir Çalışmalarınızı Yayınlatabilirsiniz! arastirmaciyazarlar@gmail.com a Ad Soyad ve Yazar Resminizle birlikte gönderin değerlendirelim