09 Ağustos 2021, 16:53 - 
Ak Partiyi Bitirmek için Ak Parti içi Yürütülen Gizli Operasyonlar

Ak Partiyi Bitirmek için Ak Parti içi Yürütülen Gizli Operasyonlar

Beni bilenler bilir bilmeyenler'de zamanla tanır. Söz konusu vatan millet bayrak İslam olduğunda vatandaş olarak mücadelemi verir sesimi duyurmaya çalışırım.

Geçtiğimiz aylarda şahid olduğum gizli bir toplantıyı tüm detayları ile ahsen tv'ye röportaj verdim. Ak Parti içinde iken Ak Partili olarak Reis fedaisiyim Reisciyim diyen arkadaşlar kanalı ile Davutoğluna bağlı İstanbul Eski Ak Parti İl Başkanı Selim Temurci'nin toplantısın'da duyduklarımı şahid olduklarımı dilim döndükçe hem yazdım hem röportaj verdim. Görmeyenler için yazının sonuna linkleri vereceğim dinlerler incelerler. 

Toplantıya katılan Reisci arkadaşlar bu toplantıdan sonra meydana çıkar davutçu bu ekibe karşı şahid olduklarını anlatır kamuoyu ile bildiklerini paylaşır diye bekledim fakat böyle bir eylem içine girmediler bizi daha önce Reis için örgütleyen bu kadro dağılmış vaziyette yeniden örgütleyip sahaya çıkmamıza öncülük etmediler. Aksine ben tek başıma ortaya çıktığım'da bu konuda peşimden gelmediler. Bazıları kendileri değil kendi arkadaşları üzerinden benim aleyhim de anlatmak istediklerimi yapmak istediğimi ortaya koyduğum tepkiyi sansürlemek perdelemek yoluna gittiler. Onlara açıktan davet verdim. Ortaya koyduğum tepki ve eylemi beğenmiyorsanız siz anlatın ben kendimi geri çekip sizin Ak Parti ve Reisi devirmek için Selim Temurci ve davutçu ekibe karşı duruşunuza destek olmaya varım yeter ki o gizli toplantıda akşam 20.00 den 23.30 a kadar Selim Temurci ne anlattı siz şahitler Reis destekcisi olarak ortaya çıkın anlatın tepki verin dedim. Bu açık davetime de şuana kadar bir karşılık bulamadım. 

Bu röportajdan sonra gazeteci Süleyman Özışık abimiz konuyu ele alıp Demirtaşı Haklı çıkartanlar diye bir yazı kaleme alıp kamuoyu ile paylaştı akabinde Sesli Makale ve bir çok haber sitesi konuyu ele aldı. Daha sonra bazı haber siteleri muhalif olarak bu haberi ve toplantıyı çarpıtarak servis ettiler. Konu hakkında hiç bir şahid dinlenmeden böyle uydurma bir haberciliğe imza attılar. 

Bu sırada röportajları ve yazıları gören Reisciler Ak gönüller konu hakkın da bana olumlu dönüşlerde bulundular üst üste ihbarlar belgeler bilgiler gönderdiler. Bu işin takipcisi oldum baktım ki mevzu o toplantı ile sınırlı değil daire daire genişleterek Ak Partinin içini oyan o kadar çok tezgahçılar ortaya çıktı ki elimizi attığımız yer elimizde kalmaya başladı. 

Halk nezdinde Reisimiz Recep Tayyip Erdoğan'a seslenen seslerini duyurmak isteyen vatandaşların ortak tepkisi Ak Parti teşkilatı içinde çöreklenmiş Ak Parti davasına zarar veren kişilerin tespit edilmesi ihbarların ciddiye alınıp gereğinin yapılması oldu. 

Bazı görüştüğümüz kimseler biz çok denedik sesimiz duyulmadı üstü örtüldü deyip küskünlere dönmüş bir haldeler. 

Benim Ak gönüllere teklifim Parti içinde gördüğünüz olumsuzlukları yaşanan haksızlık ve hukuksuzlukları ortak bir Ak Millet platformu kurup organize olarak bir bilgi havuzunda bunları toplamak ve Ak Parti ve Teşkilatları milletin denetlemesi ve ispata dayalı bilgi belge ve dökümanları Reisimizin açtığı bizlere tahsis ettiği bir kanaldan içeriye ulaştırmak. 

Çünkü sesimizi duyuramadık tepkimize cevap alamadık gibi bahaneleri kabul etmiyorum. Benim Ak Parti içinde hiç bir görevim kimliğim etkim yetkim olmadığı halde sade bir vatandaş olarak yaptığım müracaat ve tepkilerim de bilgi akışın da gün içinde anında Ak Parti içinden yetkili isimlerden değil bir kanaldan on kanaldan hızlı bir cevap alabiliyorum yeter ki söyleyip geri çekilmeyelim ve ortaya koyduğumuz mücadelenin arkasında duralım birbirimizin sırtına iş paslamayalım. 

O gün o toplantıya katılanlar için ben videolarım da Reisci Ak Partili arkadaşlar dediğim halde o toplantıya katılanlar bugün Reisci olduklarını gösterip ismen cismen ortaya çıkıp Selim Temurci o gün neler konuştu neler söyledi ilan etmeliler. 

Toplantıya çağıran Ak Partili Recep Tayyip Erdoğan Fedaisi Mahir Aytekin bana toplantı konumu atan Ak Partili Recep Tayyip Erdoğan Fedaisi Ömer Sezer abiler bu toplantının nasıl neye göre geliştiğini ilk organize ve daveti kim nasıl yaptığını kimseden çekinmeden dile getirmeliler. 

Aynı toplantıda olan Ak Partili Hamide Mercan hanım il yönetim kurulu üyesi olarak hala görevde ise o gün Selim Temurcinin bu gizli toplantıda Ak Partili Recep Tayyip Erdoğan fedaisi gençlere neler anlattığını nasıl iknaya çalıştığını kendisinin bu toplantıya nasıl ve kimlerin daveti ile geldiğini bu toplantı hakkında içeriği hakkında daha önce bilgi sahibi olup olmadığını kamuoyu ile paylaşmalı. 

Çünkü yakinen biliyorum ki o toplantıya katılan arkadaşlarımızın tamamı Recep Tayyip Erdoğan avukatı Ak Parti'ye gönül vermiş insanlar. 

Fakat cesaretlendirilmeliler o güne ait temurci ve ekibinin kimler olduğunu biliyorlarsa hangi kanallardan niçin ne diye davet edildiklerini onlardan beklenilenin ne olduğunu kanaatlerini görüşlerini itirazlarını tekliflerini sorularını tüm açıklığı ile ortaya dökmeliler söylemeliler. 

Bana ikinci üçüncü kişiler üzerinden kod hesaplar üzerinden cevap yetiştirmek twit atmak yerine Ak Parti içine çöreklenmiş Ak Parti muhalifi Reis muhalifi kimselere karşı muhalefete başlayıp birlikte eski günlerdeki gibi organize olup ortak tepki vermeliler bu tepkiyi verdirmeliler ortaya böyle bir duruş sergilemeliler. 

Ak Parti Eski İstanbul İl Başkanı Selim Temurci neden nasıl niçin bu ekip ile toplantı yapmak istedi kimin aracılığı ile ne vaad ederek ne anlatarak bu toplantıyı gizlice organize etti. 

Çağrılanlara niçin Recep Tayyip Erdoğan'a muhalefet ederek Davutoğlu safında birleşmek için toplanıp istişare edeceğiz denmedi açık açık dile getirilmedi gelen Ak Parti ve Reisci insanları niçin ters köşe yaptılar. 

O toplantıya katılanlardan kaçı şuan Ak Parti için'de görevli ve ne gibi tepki verdiler kime nasıl ulaşıp bu durum hakkında merkezi bilgilendirdiler. Bu toplantıya katılanlar için'de safını değiştirip Davutçu olan var mı ve hala Ak Parti bünyesinde kendini gizlice devam ettiriyor mu?

Kısacası üstü örtülmek istenen bu toplantının amacı hedefi varmak istediği netice nedir?  

Niçin toplantıya katılan Ak Partili Recep Tayyip Erdoğan fedaisi arkadaşlar o günden sonra o güne ait tepkilerini twitterdan Selim Temurci ve Davutoğluna karşı muhalefet ederek ortaya koymadılar? 

Bizler Reisciyiz Ak Partiliyiz kimse bize davutçu selim temurcici diyemez diyenler bu konuda ne zaman o gizli toplantıya ait tepkilerini ne zaman ortaya koymayı düşünüyorlar. Onların beklediği doğru zaman zemin ve yer neresi?

Bu vesile ile bi ihbar aldım üzerine gittim. İstanbul'da Ak Parti adına Reisimize yakın bir mahallenin Ak Parti başkanının Ak Parti başkanı olmadan görevlendirilmeden önce sosyal medya geçmişi facia beyanlar ile dolu olduğunu gördüm. 

Darbe girişimi gecesi Darbeye senaryo demesi, Reisin sokağa çıkın beyanına karşı evlerinize dönün demesi gibi facia beyanlarının olmasını linkleri ile ekran görüntüsü ile belgeleyerek o bölgenin ilçe başkanına ilettiğimiz'de bu konuyla ilgileneceklerini teşkilat içi mesele olduğunu söyleyip basının dahil olmasını istememesi ve bir gün sonra bu kişinin sosyal medya hesabının ve paylaşımlarının tüm delillerin kapatılması delillerin karartılması gibi bir durumla karşılaşmam Ak Partiye içeriden yapılmak istenen organize bir operasyonun emareleri olarak müşahede etmiş olmam bu mevzuları dahada derinlemesine takip etmeme irdelememe vesile oldu. 

Bana sürekli üstü kapalı anlatma isim ver cisim ver diyen Ak Partili Reisci arkadaşlara diyeceğim röportajla üç isim verdim. Binlerce paylaşım ve haber oldu. Peki bu isimler çıkıp açıklama yaptılar mı müsbet yada menfi? 

Bu isimlere benim yönelttiğim sorulardan bir tanesi sorumlular tarafından yöneltildi mi? 

Kısacası demek istediğim sosyal medyadan tepkiler ile yol kat edilemiyor hadise dallanıp budaklanıp anlaşılamaz bir hal alıyor. Herkesin dostu çevresi var onlar savunmaya geçiyor kimse bu işin üzerine gidelim açığa çıkaralım Ak Partiyi Koruyalım Reisi Savunalım bu olayların üzerine gidelim demiyor. Bundan ötürü beraber kuracağımız Ak Millet Platformu ile bu ve bunlara benzer Ak Parti için de kaynatılmak istenen cadı kazanını devirmek, gelen ihbarları bilgi belge ve ispatları teyitleri aldıktan sonra Reisimiz Recep Tayyip Erdoğan kanalına iletip hızlı bir netice almaya çalışacağız. 

Reisimiz Recep Tayyip Erdoğan defalarca yalnızım diyor, yalnız değilsin demek bu davaya gönül vermiş milletimizin boynuma borçtur, Reisimizin üzerimizdeki hakkıdır. Bu ise sadece seçim zamanı oy vererek olmaz. Millet olarak herkes bulunduğu köy ve karyeler de ilçe ve iller de denetleyici olacağız. O vakit daha hızlı netice alacağız o vakit Ak Parti içine girmiş kurtçuklardan Partimizi temizlemeye başlamış olacağız. 

Başlatılan soruşturma ve bunun takibinin sıhhati açısından bazı isimleri hadiseleri yazmadım konu netleşince netice aldığımda haberini servis etmekten erinmem ve çekinmem müsterih olun. 

Biz yazıyoruz ilan ediyoruz uyarıyoruz uyandırıyoruz siz de erinmeyin çekinmeyin üşenmeyin sizlerle paylaştığım bilgileri sizde kendi kanallarınızda servis edip üzerine gitmeye başlayın şayet Ak Parti ile Reisimiz Recep Tayyip Erdoğan ile 15 Temmuz Ruhu ile "ölümüne ölümüne" davanızda samimi iseniz!

Buradan bana sevgilerini gönderen Reisi Cumhurum Recep Tayyip Erdoğan abime bende en içten sevgilerimi gönderiyorum ve bu sevgiye bağlı kalarak vatandaş olarak üzerime düşen vatandaşlık görevimi yapmanın vicdani huzurunu yaşıyorum.

ARAŞTIRMACI YAZAR
SÜLEYMAN YASİN AKDENİZ


konu hakkında sosyal medyada çıkan haberler aşağıdaki gibidir YORUM YAZ
BU HABER İÇİN HENÜZ YORUM EKLENMEMİŞTİR.
 Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları, okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan Araştırmacı Yazarlar hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
DİĞER Süleyman Yasin AKDENİZ HABERLERİ
VİDEO GALERİ
 
YAZARLARIMIZ
Y
Metin ALKAN
EY RABBİM BİZİ TESLİM OLANLARDAN EYLE
Y
ferit karasu
YÜREĞİM DEKİ ŞEHİR
Y
Nurcan CANKORU
MENZİLE
Y
Mehmet GÖÇMEZ
ANMAK MI ANLAMAK MI
Y
SERDAR BOZDOĞAN
TARİH BİZİ ÇAĞIRIYOR BİZDE TARİHE YENİDEN ÇAĞ AÇTIRIYORUZ
Y
Pınar SÖNMEZ
AŞK BİR NOKTA
Y
Hatice BAŞKAN
KADINSIN
Y
Fatmanur KUŞ
SU GİBİ AZİZ OL EVLADIM
Y
Duygu Gürses DİKEN
MALINI BAĞIŞLAYAN ELBETTE KURTULUŞA ERMİŞTİR..
Y
Zeynep DEMİR
önce sela, sonra adın okunur minarelerden.
Y
Ayhan KÜFLÜOĞLU
Eşyayı gösteren Rabbimiz’in varlığı, o eşyadan daha zahir ve kesin
Y
Nur KABADAYI
Umut Ederek Yaşamak
Y
Büşra ŞENTÜRK
Sen Kaderim Misin
Y
Büşra Nur GECE
Mabede İsmet; Meryem'e Betül Sıfatı Yakışır...
Y
Merve DİKİCİ
TEVEKKÜL KIL
Y
Ebru ATA
KIYIYA İNSANLIK VURDU
Y
Mustafa KAYALI
ZAMAN VE MEKÂNDA KIBLEMİZ
Y
Türker ELMAS
NUR ve HAKİKAT AVCILIĞI
Y
Nagihan ZENGİN
Ademiyetten Kemaliyete İrfan Yolculuğu
Y
Öznur MACİT
bir b/akış bir yürüyüş (04,05,14 Eskici dergi yayınlandı)
 
EDİTÖRÜN SEÇTİKLERİ
BİR DOST PENCEREMDEN TÜRKİYEDE HANGİ NURCU KOLLARI FETÖYE DESTEK VERİYOR 2022 RAPORU VE BELGELERİ REFERANDUM SEÇİMLERİ ÖNCESİ BOMBADA FETÖNÜN PARMAK İZLERİ!!! (1)
 
KONUK YAZARLARIMIZ
K
İsmail GENÇ
İnsanız ve İnsanlığı Özlüyoruz
K
Emrah POLAT
Vahametlerle İmtihan ve Müracaat
K
Mehmed ESMER
Kubbetüs Sahra'yı tanıyacağız
K
Elif NİSA
Gerçekten İnsan Azar
K
Elif MUSLUOĞLU
Cemâli Bâ Kemâle Seyredelim
K
Fikriye AYYILDIZ
GAFLET
K
Merve YAĞMUR
ÖLMEDEN ÖNCE ÖLÜNÜZ
K
Fuat TÜRKER
Münafıklar Kavramıyorlar!
K
Hüray BOZBIYIK
TESETTÜRÜN VERDİĞİ HUZUR
 
ÖZEL RÖPORTAJ
Ferudun Özdemir: 'Allah Var, Problem Yok'
Ferudun Özdemir: 'Allah Var, Problem Yok'
Ferudun Özdemir, “Allah var, problem yok!” adlı kitabında, yaşanan tüm olumsuzluklara rağmen, Allah'a dayanıp, O'na güvenen insanların bir şekilde aydınlığa kavuşacaklarının farkındalığını oluşturuyor zihinlerde…
 
E-POSTA LİSTESİ
 
FOTO GALERİ
 
ANKET

Web Sitemize Nasıl Ilaştınız?
 
cheap jordans|wholesale air max|wholesale jordans|wholesale jewelry

Sitemizde yayınlanan haberlerde basın ahlakına, hukuk ilkelerine, insan hak ve özgürlüklerine bağlı kalacağımıza söz veririz. Yazarlarımızın yazılarıyla ilgili her türlü sorumluluk kendilerine aittir. İzinsiz ve kaynak gösterilmeden alıntı yapılamaz.

Adres : Sizde Araştırmacı Yazarlara Katılabilir Çalışmalarınızı Yayınlatabilirsiniz! arastirmaciyazarlar@gmail.com a Ad Soyad ve Yazar Resminizle birlikte gönderin değerlendirelim