12 Haziran 2019, 10:52 - 
EY AMERİKA

EY AMERİKA

................

Henüz daha kurulalı bir kaç asırlık ömrün dahi yokken güzelim dünyayı tarumar ederek savaş haline çevirme gafletine düştüğün için kendinden utanmalısın. Düzenli bir kültürün, tarihi müktesebatının ve medeniyet kulvarında herhangi bir yerin olmadığından dolayı toplama kampından ibaret bir ülkesin. Bilakis 19 ve 20 yüzyıllarda şeytanın uşaklığına soyunan kirli ve karanlık bir yapıya sahipsin.

 

Şunu bilmen gerekir ki Türkiye senin yol geçen hanım değildir. Her şeye burnunu sokup her istediğin görüşü beyan etme gafletinden artık vazgeçmelisin. Aksi takdirde Türkiye kendi haklarını koruyabilecek güç ve irade sahibi bir devlet yapısında mütekabiliyet gösterebilecek minvalde millet bütünlüğü içerisinde hayat sürmektedir.

 

Kimin ne yiyeceğine, kiminle içeceğine, kimin neyi, nasıl, nerede ve neden düşüneceğine sen karar veremezsin. Türkiye ne 1960 ne 1980 ne 1998 yıllarında değil artık.

 

Türkiye 21 yüzyılın dünyasında yıldızı parlayan Selçuklu ve Osmanlı mirasçısı olan köklü bir medeniyet kullarından gelen güçlü bir devlettir. Bu yüzden şımarık çocuk psikolojisinden çıkarak yetişkin bir birey gibi düşünme evresine yönelip aklıselim hareket etmen gerekmektedir.

 

İçerisine düştüğün gaflet, delalet ve hatta başı buyruk hareket etmenden dolayı güzelim Dünya bir gül bahçesi iken senin yüzünden kurak bir çöle dönme aşamasına gelmiştir. Dünyanın diğer bir ucundan zihninde beslediğin şeytansı zehir ile kıskançlık ve güç sarhoşluğundan dolayı dünyanın diğer ucundaki ülkelerde iç karışıklık, ekonomik kriz ve sosyal problemler ile fitne fücur hareketlerinden vazgeçmelisin.

 

Uzun yıllara dayanarak beslediğin yavrucağın FETÖ artık ülkemizin üzerinde bir karabasan olamayacağı için Ortadoğu'da ve Orta Asya'da kaybettiğin politikaların zararını Müslüman coğrafyasına uçaklarla havadan püskürdüğün zehirler ile yaydığın hastalık bir gün senin kaderin olacak.

 

O kadar cahilsin ki dünyayı kendinden ibaret sanıyorsun. O kadar ahmaksın ki varoluş felsefesinin gerçek yüzünü göremeyecek kadar körsün. Devir yeni bir devirdir, düzen yeni bir düzendir. Yeni sisteminin adı ‘Adil Düzen’dir. Üstelik yeni düzende yerin yok. Çünkü rolüm bitti. Kendini solist görmekten vaz geç ve bir değnekçi dublör olduğunun farkına var. Uzun zamandır tezgâhladığın tek dünya Devleti projesi hiçbir zaman hayata geçmeyecektir. Her ne kadar çalışırsan çalış bunu asla başaramayacaksın.

 

Bu yüzden kaybettiğin gücü fark etmiş olmalısın ki Ortadoğu’ya ve Orta Asya'ya Savaş tohumları ekmek için çaba sarf ediyorsun. Bu topraklarda 1000 yıllık tarihi olan Türk milleti adına beyan etmek isterim ki "yaramaz çocuk yanlış yapıyorsun, kulağını çekip haddini bildirmeden aklıselim hareket ederek uslanmayı denemelisin".

 

Kurduğun silah tesisleri, ürettiği zehirli ilaçlar, savaş pazarına sürdüğün bütün mühimmatlar elinde kalacak. Hatta senin ürünlerini sahte üretenler dahi alıcı bulamadıklarından ürünlerini sana teslim edip faturayı sana kesecekler. Şuan ganimet dediğin bütün teknolojik unsurlar birer elektronik alet olduğundan elektriğin bittiğinde, jeneratörlerin devre dışı kaldığında hurda mahiyetine üç kuruşa pazara çıkaracaksın ve inan hiçbir alıcın olmayacak.

 

Ey Amerika

 

İçerisine düştüğün eşeklik ten çıkmak için ivedili bir şekilde insan olmayı seçin. Aksi takdirde sonra deme neden ve niçin.

 

Kocasının gereksiz dırdır ve kibir kuyusuna düştüğü için terk ettiği bir kadın psikolojisine bürünüp ne yapacağını bilmediğinden müttefik görünüp haset beslediğin Türkiye’ye mektup göndererek yüzün ile söyleyemeyeceğin cümleleri yazı ile beyan etmek demek tırsıyorsun demektir.

 

Diplomasi Türk devlet sisteminde güçlü bir kılıçtır. Sözünü mertten ve namertten eksik tutmaz. Kimine gül ikram eder kimisine diken.

 

Paran olabilir, silahın olabilir, uçağın olabilir, tankın olabilir, gemin olabilir, roketin olabilir mermin olabilir, çakal sürülerine ve terör örgütlerine sahip olabilirsin. Ama şunu unutma ki tarih boyunca senin gibi nefret kafesinin içerisine düşmüş bir cahil, korkusuz ve inançlı cesur bir Türk’ü asla mağlup edemez.

 

Tarihin teferruatı sana nasihatimi teyit edecek binlerce delille doludur. Kasalarında sakladığın tarihi arşivleri açıp okuyarak bilgi kapasitesini artırman gerekir.

 

Afganistan'da dökülen kanın sebebi sensin.

 

Irak'ta yok olan medeniyetin katili sensin.

 

Suriye'deki yetimlerin gözlerindeki yaşın sebebi sensin.

 

Mısır'daki şehitlerin zalimi sensin.

 

Libya'daki kargaşanın sahibi sensin.

 

Sudan'daki hastalıkların sebebi sensin.

 

Somali'deki kuraklığın sebebi sensin.

 

Gözünü diktiğin Türkiye’den ve Türk coğrafyasından çek.

 

Kendinle yüzleş ve barış. Ruhsal hastalığını bizden uzak tut.

 

Serdar Bozdoğan

StratejistYORUM YAZ
BU HABER İÇİN HENÜZ YORUM EKLENMEMİŞTİR.
 Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları, okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan Araştırmacı Yazarlar hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
DİĞER Serdar Bozdoğan HABERLERİ
VİDEO GALERİ
 
YAZARLARIMIZ
Y
Metin ALKAN
EY RABBİM BİZİ TESLİM OLANLARDAN EYLE
Y
ferit karasu
YÜREĞİM DEKİ ŞEHİR
Y
Nurcan CANKORU
MENZİLE
Y
Mehmet GÖÇMEZ
ANMAK MI ANLAMAK MI
Y
SERDAR BOZDOĞAN
TARİH BİZİ ÇAĞIRIYOR BİZDE TARİHE YENİDEN ÇAĞ AÇTIRIYORUZ
Y
Pınar SÖNMEZ
AŞK BİR NOKTA
Y
Hatice BAŞKAN
KADINSIN
Y
Fatmanur KUŞ
SU GİBİ AZİZ OL EVLADIM
Y
Duygu Gürses DİKEN
MALINI BAĞIŞLAYAN ELBETTE KURTULUŞA ERMİŞTİR..
Y
Zeynep DEMİR
önce sela, sonra adın okunur minarelerden.
Y
Ayhan KÜFLÜOĞLU
Eşyayı gösteren Rabbimiz’in varlığı, o eşyadan daha zahir ve kesin
Y
Nur KABADAYI
Umut Ederek Yaşamak
Y
Büşra ŞENTÜRK
Sen Kaderim Misin
Y
Büşra Nur GECE
Mabede İsmet; Meryem'e Betül Sıfatı Yakışır...
Y
Merve DİKİCİ
TEVEKKÜL KIL
Y
Ebru ATA
KIYIYA İNSANLIK VURDU
Y
Mustafa KAYALI
ZAMAN VE MEKÂNDA KIBLEMİZ
Y
Türker ELMAS
NUR ve HAKİKAT AVCILIĞI
Y
Nagihan ZENGİN
Ademiyetten Kemaliyete İrfan Yolculuğu
Y
Öznur MACİT
bir b/akış bir yürüyüş (04,05,14 Eskici dergi yayınlandı)
 
EDİTÖRÜN SEÇTİKLERİ
BİR DOST PENCEREMDEN TÜRKİYEDE HANGİ NURCU KOLLARI FETÖYE DESTEK VERİYOR 2022 RAPORU VE BELGELERİ REFERANDUM SEÇİMLERİ ÖNCESİ BOMBADA FETÖNÜN PARMAK İZLERİ!!! (1)
 
KONUK YAZARLARIMIZ
K
İsmail GENÇ
İnsanız ve İnsanlığı Özlüyoruz
K
Emrah POLAT
Vahametlerle İmtihan ve Müracaat
K
Mehmed ESMER
Kubbetüs Sahra'yı tanıyacağız
K
Elif NİSA
Gerçekten İnsan Azar
K
Elif MUSLUOĞLU
Cemâli Bâ Kemâle Seyredelim
K
Fikriye AYYILDIZ
GAFLET
K
Merve YAĞMUR
ÖLMEDEN ÖNCE ÖLÜNÜZ
K
Fuat TÜRKER
Münafıklar Kavramıyorlar!
K
Hüray BOZBIYIK
TESETTÜRÜN VERDİĞİ HUZUR
 
ÖZEL RÖPORTAJ
Ferudun Özdemir: 'Allah Var, Problem Yok'
Ferudun Özdemir: 'Allah Var, Problem Yok'
Ferudun Özdemir, “Allah var, problem yok!” adlı kitabında, yaşanan tüm olumsuzluklara rağmen, Allah'a dayanıp, O'na güvenen insanların bir şekilde aydınlığa kavuşacaklarının farkındalığını oluşturuyor zihinlerde…
 
E-POSTA LİSTESİ
 
FOTO GALERİ
 
ANKET

Web Sitemize Nasıl Ilaştınız?
 
cheap jordans|wholesale air max|wholesale jordans|wholesale jewelry

Sitemizde yayınlanan haberlerde basın ahlakına, hukuk ilkelerine, insan hak ve özgürlüklerine bağlı kalacağımıza söz veririz. Yazarlarımızın yazılarıyla ilgili her türlü sorumluluk kendilerine aittir. İzinsiz ve kaynak gösterilmeden alıntı yapılamaz.

Adres : Sizde Araştırmacı Yazarlara Katılabilir Çalışmalarınızı Yayınlatabilirsiniz! arastirmaciyazarlar@gmail.com a Ad Soyad ve Yazar Resminizle birlikte gönderin değerlendirelim