Araştırmacı Yazarlar | Yazarlar

BİR GÜN MUTLAKA

16 Mayıs 2011, 20:04

Kaç zaman oldu bilmiyorum sesini duymayalı,kaç zaman oldu yüzünü görmeyeli… Kalbim senden uzak olmadı aslında hiç,senin için attı küçük yüreğim her daim, Sen uzakta olsan da bu biçare sevenden bilmelisin ki o seni taşıyor kalbinde, Biliyorum kalbim küçük ama sevgin çok büyük Taşımak belki çok zor sevgini bu küçük yürekte, Ama bil ki sevginle devleşiyor ufacık yüreğim,ummana dönüyor. Sen şimdi yad ellerde seni sevenden habersiz geçiriyorken günlerini Sensiz geçmiyor benim günlerim,saatlerim,dakikalarım Oturuyorum sensiz gecelerde bir başıma ay ışığının altında Süreyya yıldızıyla sevgimi yolluyorum sana, derdimi ona anlatıyorum Nedendir bilmem ama sanki beni en çok anlayan, bana en yakın olan Süreyya yıldızıymış gibi geliyor Sanki o da sevdiğinden, yarinden çok uzaklarda yalnız kalmış gibi bakıyor her gece bana Kuşlarla söyleşiyorum yeşil kırlarda, Denizlerle paylaşıyorum derdimi Güneşe çalım satan bir çocuk gibi sensizlikten kaçıyorum Sensiz ne üşüyorum soğuklarda,ne de ısınıyorum sıcak mevsimlerde.. Sıcak mevsimlerde üşüyorum,ısınıyorum soğuklarsa sensizken Karabasan gibi çöküyor üzerime gecelerde sensizlik Sıtma nöbetlerine tutulur gibi tutuluyorum sensizlik nöbetlerine, Ruhum daralıyor,mengeneye atılmış gibi sıkılıyorum sensiz geçen her dakikamda Sensizlik nöbetlerinin en yoğun olduğu anlarda nedendir bilmem dinginleşiyorum bir anda Umut çiçekleri yeşeriyor gönlümde, Efkarım dağılıyor,hüzünlerim sükun denizine dönüyor, Kalbim sadece senin için atmaya başlıyor,unutuyorum varlığımı, Tutunuyorum sevgine,sarılıyorum hasretine ve gülümsüyorum kaderime Bir ses duyuyorum çünkü içimde:“Üzülme sevdiceğim,BİR GÜN MUTLAKA bitecek bu hasret;belki bu dünyada,belki varlıklar aleminde.”

Araştırmacı Yazarlar
 Araştırmacı Yazarlar internet sitelerinde yayınlanan haberler ve köşe yazılarının tüm hakları Araştırmacı Yazarlar Yayın Grubuna aittir. Kaynak gösterilerek dahi haberin veya köşe yazısının tamamı yazılı izin alınmaksızın kullanılamaz. Sadece alıntı yapılan haberin veya köşe yazısının bir bölümü, alıntı yapılan habere/yazıya aktif link verilerek kullanılabilir.
ÖNCEKİ YAZILARI
ÖZEL RÖPORTAJ
CEMALEDDİN HOCANIN ARDINDAN..
CEMALEDDİN HOCANIN ARDINDAN..
Bizler Cemalettin Bal Hocamızın muvahhid bir mümin; Kur'an Hizmetkarı bir müftü olduğuna aynel-yakin şahidiz. Kur'an talebelerine verdiği önem, inşa ettirdiği Hafızlık Kurslarının işleriyle bizatihi ilgilenmesi, personelinin derdinde sıkıntısında varıyla yoğuyla koşan,kendisiyle uğraşan ona iftira edenlere dahi beddua etmeyen yine onları dualarıyla uğurlayan bir hocamız olduğuna şahidiz.
 
YAZARLARIMIZ
Y
Metin ALKAN
KABE TARİHÇESİ, ,KABEDEKİ İBADET, MANEVİ DEĞERİ
Y
Mehmet GÖÇMEZ
ANMAK MI ANLAMAK MI
Y
SERDAR BOZDOĞAN
TARİH BİZİ ÇAĞIRIYOR BİZDE TARİHE YENİDEN ÇAĞ AÇTIRIYORUZ
Y
Nurcan CANKORU
GİZLİ SIRLAR
Y
Pınar SÖNMEZ
AŞK BİR NOKTA
Y
Hatice BAŞKAN
KADINSIN
Y
Fatmanur KUŞ
SU GİBİ AZİZ OL EVLADIM
Y
Duygu Gürses DİKEN
MALINI BAĞIŞLAYAN ELBETTE KURTULUŞA ERMİŞTİR..
Y
Zeynep DEMİR
önce sela, sonra adın okunur minarelerden.
Y
Ayhan KÜFLÜOĞLU
Eşyayı gösteren Rabbimiz’in varlığı, o eşyadan daha zahir ve kesin
Y
Nur KABADAYI
Umut Ederek Yaşamak
Y
Büşra ŞENTÜRK
Sen Kaderim Misin
Y
Büşra Nur GECE
Mabede İsmet; Meryem'e Betül Sıfatı Yakışır...
Y
Merve DİKİCİ
TEVEKKÜL KIL
Y
Ebru ATA
KIYIYA İNSANLIK VURDU
Y
Mustafa KAYALI
ZAMAN VE MEKÂNDA KIBLEMİZ
Y
Türker ELMAS
NUR ve HAKİKAT AVCILIĞI
Y
Nagihan ZENGİN
Ademiyetten Kemaliyete İrfan Yolculuğu
Y
Öznur MACİT
bir b/akış bir yürüyüş (04,05,14 Eskici dergi yayınlandı)
 
EDİTÖRÜN SEÇTİKLERİ
NİYET OKUMA MAHARETİ HADDİNDEN TECAVÜZ EDENİN HADDİNİ BİLDİRMEK MEHMET FIRINCI ABİ’YE SALDIRAN FETÖCÜLER(!) Said Özadalı Hakkında Suç Duyurusun'da Bulunmamın Perde Arkası?
 
KONUK YAZARLARIMIZ
K
İsmail GENÇ
İnsanız ve İnsanlığı Özlüyoruz
K
Emrah POLAT
Vahametlerle İmtihan ve Müracaat
K
Mehmed ESMER
Kubbetüs Sahra'yı tanıyacağız
K
Elif NİSA
Gerçekten İnsan Azar
K
Elif MUSLUOĞLU
Cemâli Bâ Kemâle Seyredelim
K
Fikriye AYYILDIZ
GAFLET
K
Merve YAĞMUR
ÖLMEDEN ÖNCE ÖLÜNÜZ
K
Fuat TÜRKER
Münafıklar Kavramıyorlar!
K
Hüray BOZBIYIK
TESETTÜRÜN VERDİĞİ HUZUR
 
VİDEO GALERİ
 
E-POSTA LİSTESİ
 
FOTO GALERİ
 
EN ÇOK TIKLANANLAR
 
ANKET

Web Sitemize Nasıl Ilaştınız?
 

Sitemizde yayınlanan haberlerde basın ahlakına, hukuk ilkelerine, insan hak ve özgürlüklerine bağlı kalacağımıza söz veririz. Yazarlarımızın yazılarıyla ilgili her türlü sorumluluk kendilerine aittir. İzinsiz ve kaynak gösterilmeden alıntı yapılamaz.

Adres : Sizde Araştırmacı Yazarlara Katılabilir Çalışmalarınızı Yayınlatabilirsiniz! arastirmaciyazarlar@gmail.com a Ad Soyad ve Yazar Resminizle birlikte gönderin değerlendirelim