Manşetler
Tümü

Tanrı Saza Vurdu Şarkısın'dan Umre'ye Uzanan Reynmen Serüveni ve Eleştirilere Cevaplar

Geçtiğimiz aylarda haber kanallarından sosyal medya sitelerine kadar oradan youtube hocalarından şadırvan müftülerine kadar bir çok kimseden Reynmen Yusuf Aktaş'ın youtube de dinlenme rekoru kıran Derdim olsun Tanrı Saza vurdu parçası hakkın da yorumlara hatta tekfirlere uyarılara şahid oldum. Tabi mevzuyu bilmediğim için ben yorum yapmadım uzak durdum. Fakaat..

Ümit ŞİMŞEĞİN Kulağını Kim Çekecek

31 Mart Beka Seçimini Geride bıraktık. Bu seçim süresince özellikle Bediüzzaman Said Nursi Hazretlerinin kendisinden sonra vasiyeti ile talebelerine haber verdiği mutlak vekil ve varisi olarak yerine bıraktığı Hüsnü BAYRAMOĞLU ağabey çeşitli lahika mektupları neşr ederek başta nur talebeleri ve tüm ehli imanı bu seçim için ciddi manada uyardı ve ikaz etti.

Risale Haber Sitesinin Tetikçisi Ahmet AY ve Risale Haberin CHP İmamoğlu Eylemi Hakkındadır.

Geçtiğimiz günlerde kendisini cemaatsiz nurcu blog sitesinden tanıtan ve dahi Risale-i Nur düsturları ve mizanları ile alakalı olmayan benim de geçmişte kısa bir dönem yazarlığını yaptığım Risale Haber sitesinin kemik yazarların dan Ahmet AY bazı hezayanlarını sosyal medya hesabından takipçilerini aldatmak için kusmuş.

Prof. Ahmet Akgündüzden 31 Mart Cumhur ittifakı Seçim Öncesi ilginç Yıldız Tilbe, Ayasofya, MEB denklemi Ve Recep Tayyip Erdoğan Reisi Cumhura haddini Aşan beyanına Gerçek Nurculardan Sert Cevap!

Zaman zaman yersiz zamansız gereksiz lüzümsuz çıkışlar yapan kibrine her seferinde yenik düşen profesör belgesinden aldığı güçle risale-i nurlar üzerine yazdığı kitaplarına bina ederek topladığı nüfusuyla ortaya çıkan Ahmet Akgündüzü biz ikaz etmeye uyarmaya ayar vermeye bıktık kendini hezeyanlarını ulu orta serişte etmekten bıkmadı usanmadı.

Bu Yazıyı Okuyanlar Ak Parti ve MHP ye Cumhur İttifakına Oy Veriyor Okuyup Okutalım!

Eskiden Ak Partiye Oy Veriyordum Şimdi Vermiyorum Diyenler Mutlaka Bunları Okumalı Önemli İkazlar!

Sevgililer Günü mü?

İsteye bildiğin kadar iste tazarru ve niyaz ile O nun Gani hazinesinden.

Nurculuktan Palabıyık Tarikatına Uzanan Profesör Ahmet Akgündüz Seruveni

O Kendini Profesör diye tanıtan esasında eserlerini incelediğinizde derleme toplama yapıp ismini kapak yapan Nurcuların Nazarında bu günlerde palabıyık tarikatının halifelerinden olan namı diğer Ahmet Akgündüz.

Abdulhamid Han Oyunu ile Bi Profesör bi Yazar Eskisi Nakavt Oldu Sırada ki Gelsin!

Geçtiğimiz günlerde Recep Tayyip Erdoğanı Nurcular Eleştirmelidir Görevidir manasında tabanı hükümet aleyhine harekete geçirmek istediğini zan ve düşündüğüm beyanından öyle anladığım bi profesör eskisinin sözlerini eleştirip reddiye verdim.

Prof. Ahmet AKGÜNDÜZ'e Araştırmacı Yazar Süleyman Yasin AKDENİZ'den Reddiye

Bugün 6 Ocak 2019 Pazar. Yani Bediüzzaman hazretlerinin Risale-i Nur'da Nur Talebelerine müjdelediği vekili ve varisi Hüsnü Bayramoğlu ağabeyin her ay düzenlediği uhuvvet ve ihlas dersi günü. Adres ise Balıkyolu caddesi 453 sokak no:1 Esenyurt/İstanbul

Bazı Nurcu kardeşlerim: “Saidi Nursî, Mehdi” diyor! Bu taassup, Hadislere muhaliftir! / Kerem Önder'in Sözlerine Reddiye

Geçtiğimiz günlerde bi kardeşimizin bir suali üzerine bu videodan haberdar oldum. Risale-i Nur'u defalarca latince ve Osmanlıcasından okuyan ve dahi ailevi bağlarımdan saffı evvellerden bize intikal etmiş münteşir ve gayri münteşir mevzulardan haberdar olan bir kimse olarak bu videoyu izledim.
Mahremsiz Umre ye Giden Genç Bayanlar için Uyarı
Umreye Gidenlere Tavsiyeler?
Yıl Başı Değil Yılan'ın Başı!
Türkiye'de Filistin ve Filistinliler Hakkında Hangi Yalanlar Dillendiriliyor?
Er Rahim'in Davetine Gelmiyor musun?
Mülkü Sahibine Teslim Etmeyecek misin?
Ahsen TV Muhabiri Bülent YAPRAKLIOĞLU ile 15 Gün
Er Rahman'a Ayine Ne Zaman Olacaksın?
İsmaili Kesecek İbrahim Kaldı mı?
Kurban Bayramından Bağış Bayramına?
Ramazan Ayında Serbest Kalan İnsi Şeytanlar
Yallah Cinler Yallah, Kış Kış Cinler Kış Kış
Reis-i Cumhurumuz Recep Tayyip ERDOĞAN'a, Bediüzzaman Sarığı ve Cübbesi Giydirilirse Ne Olur?
Siyaseti Dine Alet Ederken Dikkat Edilmesi Gereken Hususlar
Referanduma 16 Nisan'a Doğru Yürürken Nelere Dikkat Etmeli