Manşetler
Tümü

DÖVİZ KURLARINDA YAŞANAN HAREKETLİLİK

Unutmamalıyız ki faiz sebep, enflasyon ise onun kaçınılmaz sonucudur ve gelişmiş hiç bir ülkede çift haneli faiz diye bir şey yoktur.

YEDİKLERİMİZ DEĞİL VERDİKLERİMİZ BİZİMDİR

Kurban, ne et ne de kandır; iman ve tevhit, ibadet ve şükür, takva ve teslimiyet, adamak ve adanmak, anmak ve arınmak, ihlâs, infak, cömertlik ve fedakârlıktır...

İÇİMİZDEKİ ÇOCUK

Hevâsına uyan Zeliha, kraliçe iken bir anda esir hale gelmiş; hevâsını terk eden Yusuf ise esir iken bir anda sultan oluvermiştir.

NE OLDUYSA O KARARDAN SONRA OLDU

Savunma sanayinin milli olması önemlidir ama bundan çok daha önemlisi ülkeyi yönetenlerin ve yönetmeye talip olanların milli olmasıdır.

TANK PALETİ FABRİKASI GERÇEĞİ

KOǒun yarı fiyatı bir teklifle BMC’nin ihaleyi kazanmasından sonra CHP ve avanesi “fabrika Katarlılara satıldı” diyerek yerli ve milli tank üretim projesini yalan ve iftiralarla sabote etmeye çalışıyorlar.

AYASOFYA

Eskiler hep derlerdi ki, “Ayasofya ancak kendisini koruyacak ve açık tutacak kuşak geldiğinde açılacak.” Allah bilir ama o kuşağın 15 Temmuz kuşağı olma ihtimali oldukça yüksektir.

MİLLET EĞİLMEZ VATAN BÖLÜNMEZ

15 Temmuz’un üzerinden dört yıl geçmesine, ortada 251 Şehit ve 2194 Gazi olmasına rağmen hala bu olaya kontrollü darbe veya tiyatro demek artık gaflet veya delalet değil hıyanettir.

ELVEDA ŞEHRİ RAMAZAN ELVEDA

Peygamberimiz ’in, "Reyyan kapısından cennete girme" müjdesine nail olanlardan olabilme duasıyla tutmuş olduğumuz Oruc'umuz kabul, Bayram'ımız mübarek olsun.

DİYANET HAK'KIN SÖZCÜSÜDÜR, HAZZIN DEĞİL

Müslümanlar olarak tüm kalbimizle inanıyoruz ki, İslam neyi haram kıldıysa onda kötülük ve zarar vardır. Yine biz inanıyoruz ki, İslam neyi helal kıldıysa onda temizlik, fayda ve ferahlık vardır.

RAMAZAN-I ŞERİFİNİZ MÜBAREK OLSUN

Belki de bugün bize kötü gibi gözüken korona virüs, hiç ummadığımız iyiliklerin kapısını aralamamıza vesile olacak. Biz bilemeyiz, geleceği sadece Allah Teâlâ bilir. Mevlâ görelim neyler, Neylerse, güzel eyler...
SURİYE’DE NELER OLUYOR
ŞEHİTLİK MAKAMI
BAHAR KALKANI HAREKATI
HAKKIN VE HALKIN EN ÇOK ÖVDÜĞÜ İNSAN
BARIŞ PINARI HAREKATI
GEREKÇELİ KARAR
EY MÜBÂREK ŞEHRİ RAMAZAN, BİZİ DE MÜBÂREKLEŞTİR
BENİ DE AFFET ALLAH’IM!
BİR OY
VERİN MAZBATAMI
MİLLETİN KARARI
PİREYE KIZIP YORGAN YAKILMAZ
GENEL SEÇİMLER AĞACIN GÖVDESİ, YEREL SEÇİMLER İSE AĞACIN KÖKLERİDİR
MESAJDAN ÖNCE MESAJI GÖNDERENİ İNCELEMEK
YEREL SEÇİMLER BAZEN ANAHTAR BAZEN KİLİT OLUR