İNANMAYANLARA..!

12 Temmuz 2016, 11:09
Halin iki şekildedir,

Ya ADEM (a.s) dan buyana gelen semavi fermanlar vasıtası ile şüpheye düşen inkarınlasın ki; bu seni yinede inkardan kurtaramadı, bu halinle İNKAR edenler için Hazırlanmış, Birbiri içinde CAHİM den HUTAME ye LEZA dan HAVİYE ye kadar, En büyük coğrafyaların içinde mercimeğe dönüştüğü ALLAH ın meşhur zebanilerinin DEV-i AZAM Ülkesi CEHENNEM e gireceksin.. Ve o yerin kapıları EZELİ ve EBEDİ olarak bir daha açılmayacak.. BU KESİN..!

 

Yada; Başta KUR'AN olmak üzere semavi fermanların hiç biri inanmamaya olan inancına te'sir etmediki bu ancak Firavun Damarlılara te'sir etmez.. MUTLAK manada şüphesiz İNKARdasın.. 

 

O Zaman iyi dinle..

 

DÜNYA üzerinde hiçbir şekilde Mutluluğun yok. Ancak sen, Eğlence, oyun, ZEVK ve SAFA ile hislerini iptal ettiğin için var zannedeceksin.. Bu da kesin..!

Sonra ÖLÜM ün gerçekleşecek.. Ve Gerçekle yüzleşeceksin.. Ve KABİR Hayatı başlayacak orada Ruhani elemin için, En yüksek rütbeli BERZAH melekleri seninle ilgilenecek. Tafsilata girmiyorum izahtan uzaktır..

 

Ve sonra KIYAMET…

 

Ve Haşir sabahıyla tekrar uyanacak, diriltileceksin oraya münasip Beden vs. BEKA için yaratılmış RUH unun bütün kabiliyetleri (Zihin,his,irade vs..) gibi açığa çıkacak, ve EBED-ül ABAD'ı ruh görmesi Basar ile müşahede edeceksin.. Ve yok Dediğin AHİRET, Ruhunun önünde Fakat sana yok denilecek.. Ve orda senin için, bu dünya zamanı ile 60bin ila 100 bin yıla kadar.. Vicdan azabı, ruh elemi, beden sıkıntısı, eziyetler vs.. den sonra aşk derecesinde sevdiğin RUH un   ''şimdi kavramlar geliyor dünyada iken aristokrat olduğun için anlayacaksın..''   İDAM-I EBEDİ ile ademe yani yokluğa, veya başka bir kavram ADEM-İ HARİCİ denilen ALLAH ın ilmine geri döneceksin yok olacaksın RUH un silinecek...

CEHENNEM de olsa BEKA isterim diye bağıracaksın.. Fakat; sana, var olanı inkar edip yok demiştin, şimdi bu var olan seni inkar ediyor sen yok ol denilecek.. Bu da Kesin Üstü KAT'İ...

 

(Cehennemde olanlar Ruh ve varlıkları düşünce his hayal devam ettiği için cehennem isteyeceksin.. Lakin yok dedin.. Sana yok…)

 

‘’Bu; Kulum beni nasıl bilirse ona öyle muamele ederim Diyen HZ.ALLAH ın vaadidir..’’

 

Bence gel sen bu inadından vazgeç. ALLAH ın davetine icabet et..

Diğer Haberler
Bütün kâinattan İlahi dergâha çıkan, bir duadır
Hastalıkların İbadet ile İlişkisi