09 Aralık 2020, 10:56 - 
Diriliş Postası Yazarı, Dosya Tv ve Oda Tv İş Birliği İle Ortaya Atılan Bir Kumpas Daha Deşifre Oldu!

Diriliş Postası Yazarı, Dosya Tv ve Oda Tv İş Birliği İle Ortaya Atılan Bir Kumpas Daha Deşifre Oldu!

Bediüzzaman'a Resmi ve Manevi Vekilleri Üzerinden Saldırı Projesi Çöktü diye söze başlamak istiyorum. Son söylenecek sözü başta söylemeyi seviyorum. Malumunuz bu zamanın insanları uzun mevzuları kısa yoldan cevap almak istiyor. Öğrenmek isteyen başlığa bakar öğrenir onun ile yetinir detay isteyen ise yazımızı okur. Şöyle ki:


Tarih 23 Mart 1960'ı gösterdiğinde büyük bir İslam Kahramanı, mücahidi Bediüzzaman Said Nursi hazretlerinin vefatı ile alem ölmüştü.


 Öyle değil mi ?


Alimin ölümü, alemin ölümü gibiydi.


Fakat bir müjde bir teselli ile Bediüzzaman hazretleri, ümmeti Muhammedin yangın yeri olan yüreğine su serpercesine haykırmıştı ve diyordu : 


Mevtim, hayatımdan ziyade dine hizmet edecek ve ölümüm başınızda bomba gibi patlayıp başınızı dağıtacak! 

Mektubat ( 432 )

ve diyordu :

Sizi temin ederim ki; şimdi ecel gelse ölsem, kemal-i rahat-ı kalble karşılayacağım. Çünki içinizde kuvvetli, metin, genç çok Saidler bulunduğuna ve bu bîçare, ihtiyar, hasta, zaîf Said'den çok ziyade Risale-i Nur'a sahib ve vâris ve hâmi olacaklarına kanaatım geliyor.

Şualar ( 310 )

'benim en yakınımda hizmetimde olup bir derece tam tarz-ı hareketimi bilenler ve yakından görenler içinde, dört-beş adamı mutlak vekil yapıyorum. Ben ölsem veya hayatta şuursuz kalsam, Nurlara karşı hizmetimin tarzını bilerek tam yapabilsinler. Şimdilik Tahirî, Sungur, Ceylan, Hüsnü ve bir-iki adam daha mutlak vekilim olarak vasiyet ediyorum.

Emirdağ Lahikası-2 ( 233 )


Bu bilgileri anladıysak idrak edip şuuruna vardıysak şimdi madde madde gidelim en kolay ve hızlı yoldan meseleyi beraber anlayalım.


1- Bediüzzaman hazretleri kendisini değil, önce ümmetin selametini düşündüğü için, İslam aleminin derdi ile dertlendiği için, hayatta iken Risale-i Nur hizmeti nedir, nasıl yapılır, amaç, gaye, maksat, hedef, varılmak istenen netice nedir, bu hizmette ne yapılır, ne yapılmaz, hepsini özel yetiştirdiği ve güvendiği talebelerine önce öğreterek sonra vekaleten görev vererek huzuru kalp ile vefat edeceğini haber veriyor. Ve bu vazifeleri Risale-i Nur eserlerinde açık bir şekilde lahika mektupları ile ilan ediyor.


2- Bediüzzaman hazretleri ile baş edemeyen mason ve ifsat komiteleri ilk hedef olarak Bediüzzaman hazretlerinin kendi yerine bıraktığı vekiller üzerinden saldırıya geçiyorlar. Çünkü biliyorlar ki vekiller varisler bitirilip çürütülemezlerse Bediüzzamanı durdurmaları mümkün olmayacaktır.


3- Bediüzzaman hazretlerinin vefatından sonra Vekil ve Varislerin tamamı bulundukları bölgelerde hepsi bir kale komutanı gibi görev alıyor ve imana, İslam’a ve Kurana hizmet etmeye başlıyorlar.


4- İlk devre vekiller ve varisler arasında ihtilaf varmış gibi yalan haberler servis ediliyor. Bu kaşınıyor ve bu ayrılık bahanesini komite kendince bir zaafiyet var sanıp bu bahane ile önce yeni asya sonra uzantısı fetö derken nur cemaati içinde paralel ayrı ayrı kafadan örgütler kuruyor. Bugün bu örgütlerin sayısı yüzlere ulaşmış durumdadır.


5- Bu örgütler ne kadarda nurcu maskesi adı altında fetö gibi terör estirmiş olsa’da isimlerinin ve bölgelerinin farklı oluşu sizi yanıltmasın zira küfür tek millettir.


6-Amerikadaki haçlı askeri ile Rusyadaki mossad askerinin arasında hiç bir fark yoktur. Pensilvanyadaki Fetö ile Ümraniyedeki Nur Mektebi Uğur Akkafa veya izmirdeki istanbuldaki Sözler Köşkü ile arasında hiçbir fark yoktur. Suffa Feyyaz bilişim ile fetö gaybubet evleri arasında hiç bir fark yoktur Hayalhanem mersin maksat114 bursa çınaratlı Ankara ile almanyadaki fetöcüler arasında hiçbir fark elbette yoktur İsraildeki Siyonist teröristler ile fetöcüler arasında hiçbir fark yoktur. Hepsini aynı potaya doldurabilirsiniz.


7- Bu özet malumatlardan sonra asıl konuya girmeden önce 6’ncı maddede ifade ettiğim konuların belgesini bilgisini delilini ispatını hatta görgü tanıkları ve itirafçıların beyanları ile görüp incelemek isteyen olursa bu konuda kamuoyuna vatandaşların ulaşacağı şekilde fetö hakkında bilgilendirmek için özel telegram kanalları kurduk linklerini veriyorum. Telegram uygulamanız varsa bu malumatlara ulaşmanız artık tek tıkla kolaydır. Ne kadar sağlam ve arşivci çalıştığımızı asla yalan ve hileye başvurmadığımızı bu dosyalar ile görmeniz mümkün olacaktır.


Fetö Gerçekleri ve ifşalar telegram kanal linki


👇


https://t.me/mbtt06


 Fetö Sözler Köşküne ait ifşalar telegram kanal linki


👇


https://t.me/sozlerkoskuarsiv


Fetö Hayalhanem Mehmet Yıldız ifşalar telegram kanal linki


👇


https://t.me/hayalhanemarsiv


Fetö Nur Mektebi Ümraniye hakkında ümmeti Muhammedi uyaralım. Bu yapıya evlatlarını kaptıran vatandaşlara yardımcı olalım.


ifşalar telegram kanal linki

👇


https://t.me/nurmektebiugurakkafa


Fetö Kopgit mağdurları Kopgit kızları cimer şikayetleri takip ifşalar telegram kanal linki


👇


https://t.me/kopgit


Fetö Çınaraltı İfşaları paylaşabilirsiniz Arşiv ifşalar telegram kanal linki👇


https://t.me/cinaraltiarsiv


Fetö Maksat114 İfşaları Arşiv Paylaşabilirsiniz


ifşalar telegram kanal linki


👇


https://t.me/maksat114arsiv


Türkiye Cumhuriyeti Devletimizin ilgili birimleri bu videolarımda öncelikli muhataplarımdır.


Ayrıca 6ncı maddede ifade ettiğim konuların uzun versiyon izah ve anlatımları için youtube kanalımı incelemeniz bu konulara merakınız varsa kolay anlamanız açısından yardımcı olacaktır kanaatindeyim.


Linktedir:youtube.com/SüleymanYasinAkdenizGazeteciYazar


8- Oda Tv’de: “Fetö’ye En Çok Destek Veren İsme Böyle Tören düzenlediler” diye bir iftira başlık atıldı. Kaynak oda tv olunca elbette hemen güvenmek itimat etmek olmaz diyerekten detaya indim.


Baktım ki Dosya Tv diye bir kanal karşıma çıktı : Mutlak Vekil İddialı Hüsnü Bayram Firari Fetöcü ile Canlı Yayın Yaptı diye başka bir iftira atılmış. 


Fakat daha da detaya indim bu sefer Diriliş Postası yazarı Murat Çetin diye biri karşıma çıktı. Baktım heyecanlı oluyor biraz daha deşeliyim Oda tv den başlayan yolculuk serüvenim nereye uzanacak derken karşıma Kedicik lakaplı Mustafa Kaplan çıktı ve konuyu anladım.


9- Oda Tv’nin ne olduğunu biliyorsunuz. Onlar konuyu bilmez muhatapları ile görüşmez kafasına nasıl eserse öyle haber servis ederler doğru yalan bakmazlar nasıl tuttururlarsa öyle giderler daha önce bu konuda reddiye verdiğim için tekrar girmeyeceğim.


10- DosyaTv ise sözde fetö ile mücadele ettiğini söyleyen bir site olarak çıksada sahibi Mustafa Aydın isimli eski bir fetöcü olarak karşımıza çıkıyor. Aydoğan Vatandaş isimli fetöcü ile zaten ortak kitapları hala piyasada dolaşıyor “Kılıçbalığı” adı altında.


Biraz daha kurcaladım 1992 den 2015’e kadar zaman gazatesi,aktüel den tutun fetönün Aksiyon dergisine kadar fetöcü Aydoğanla analizler yazıyorlarmış. Bu şahsa ulaştım ve sordum inkar etmedi ama beni ikna edecek bir delil ortaya koyamadı tatmin olmadım şüphelerim daha da derinleşti.


11- Fetö kurum ve kuruluşlarında ömrü geçen DosyaTv sahibi Mustafa Aydının attığı haber başlığı ise tam bir skandal ve yalandan ibaret!


“Mutlak vekil iddialı Hüsnü Bayram” diye başlık atmış bu bir yalan sözdür. Böyle bir iddiası Hüsnü Bayramoğlu ağabeyin hiçbir zaman olmadı ve bugüne kadar bütün açıklamaları ben Bediüzzamanın hizmetkarı ve talebesiyim demesinden ibarettir ki bunu her nur talebesi söyler o inanç ve davası varsa.


Vekil meselesi ise Hüsnü Bayramoğlu ağabey ile alakalı bir durum değil Bediüzzaman hazretlerinin kendi Risale-i Nurun’da haber verdiği bir konu ki, Mustafa Aydın Risale-i Nurun bir kısmını kabul edip diğer kısmını uydurma olduğu iftirasını atan guruhtan olduğu için böyle bir başlığı iddia diye servis ediyor.


12- Mustafa Aydının geçmişten gelen fetö ahlakından ötürü olsa gerek fetö destek twitleri ve haberleri ile şöhret bulan herkesin bildiği Muhammet Sungurun Fetö firarisi olduğu yalanını kamuoyunu yanıltarak servis etmiş olmasıdır.


13- Basit bir araştırma ile Muhammet Sungurun bilakis fetö frarisi olmadığı hatta İstanbulda evinden yayına katıldığı ortaya çıkmıştır.


14- Fetöcü dediği Muhammet Sunguru firari ilan ederek söylediği yalan haber sebebi ile Mustafa Aydının bugüne kadar yaptığı doğru işler varsa hepsine şaibe ve gölge düşmüştür. Zira yalanı ortaya çıkanın sonraki söyleyeceği doğru sözlere’de itimat edilemez özellikle fetö ile mücadele adı altında ortaya çıktıysa..


14- Mustafa Aydını biraz daha deştim arkasından Mustafa Kaplan çıktı. Mustafa Kaplan kimdir diye basit bir araştırma yaptım oda Fetönün Tahşiye Kumpası ile Mağdur ettiği Tahşiyenin gerçek yüzleri Fetö davasını başlatan mağdur olarak bilinen Mehmet Nuri Turan’a iftira atan eski bir fetö gaybubet oluşumu olan yeni asyadan fırlayıp piyasaya çıkan biri olduğunu gördüm. Ömrünün büyük kısmını fetöcüler ile geçirmiş diğer yarısını’da fetö ile mücadele eden yıllarca yan yana güya omuz omuza yürüdüğü Mehmet Nuri Turan’a iftira atarak geçirmiş.


15- Mehmet Nuri Turan beye ulaştım sordum konuşturdum röportaj’da verdi. Mustafa Kaplan ise hem kaçtı hem hakaretler ile yazılar yazmaya devam etti. Hakkın da çıkan hiçbir somut ifşaya bilgi ve belgeye dökümana cevap veremedi. Bediüzzamanın ekser vekil ve varislerini dış güçler diyerek iftira ve karalama kampanyasına başladı olayı Gladyoya kadar götürerek meczup taklidi yapmaya başladı.


16- Biraz daha deşeledim bu yalanları hızlı bir şekilde kim nasıl servis ediyor diye. Diriliş Postasından Murat Çetin isimli sözde yazar özde bu yalancıların yancısı olduğunu öğrendiğim şahsa ulaştım. Bunun için Diriliş Postasındaki dostum abim Orhan Pekçetin ile görüştüm. Bu şahsın bana’da iftira atarak fetöcü suçlaması yapıyor 2011 yılına ait bir resim üzerinden fetö frarisi Cemil Tokpınar üzerinden dedim ki Diriliş Postası sorumlusu Orhan Pekçetin abim bundan dolayı fetö ile suçluyorsa bende Ömer Döngeloğlu merhum hocamız ve Cemil Tokpınarla bir günüm beraber geçti bendemi öyleyim böyle şey olmaz konuşurum ben diyerek makul ve vicdani bir yaklaşım sergiledi.


 

17- Mustafa Kaplan meselesine dönmeden önce Murat Çetin yine fetöyü tahşiye davasında aklamak için Mehmet Nuri Turan’a iftira atan bombaları fetö değilde Mehmet Nuri Turan koydu diyen akıl hocasından bilgi almış olmalıki Bediüzzamanın kıymet verdiği bir çok emanetini mirasını teslim ettiği Merhum Badıllı ağabeye 2003 lerde kaleme aldığı muşlu Mehmet doğanın herzelelerini ifhamname ile ipliğini pazara çıkardığı bir eser içinden cımbızlama yapıp badıllı ağabeyi vefatından seneler sonra fetöcü diye yalan haberler ile algı yapmaya başladığını gördüm.


18- Abdulkadir Badıllı Allah ona ebediye rahmet etsinki bunların sahte mehdisi muşlu Mehmet Doğan uydurma Hulusi ağabey mektupları ile milleti kafalamaya çalışırken ve hapishaneden çıkıp Fetullah gülen ile sorunum yok ona karşı değilim diye basın açıklaması yaparken Badıllı ağabey fetönün en güçlü terör estirdiği sırada karşılıklı atışıyor fetö avukatı Nurullah albayrak tarafından mahkemelik oluyordu. 2011 in sonlarında ise fetöye karşı boykot çağrıları yapıp zehir zemberek açıklamalar yapıyordu.  2003 te birkaç satırda hüsnü zan veya hüsnü tevil ederek söylediği söze mukabil fetönün küfrü ve ihaneti ayyuka çıkınca kılıcını çekip onların tüm ifsadatlarının boynunu vurmakla meşguldu.


19- Bunların yarası nedir neden bunca sene beklediler 2020 yılını seçtiler kamuoyunda masum insanlara fetö yaftası vurmak için diye bir araştırma içine girdim. Mustafa Kaplanın saldırıları altında ana başlık altında özetleyecek olursam neden böyle iftiralara başvurmuş derken şu konuları gördüm ifşa eden en yakınlarının şehadetiyle şöyle ki:


a)   Fetö, Tahşiye Kumpasında 2 el bombası ve mermileri koymadı bizim içimizdeki Mehmet Nuri Turan koydu fetö masumdur veya hepsi aynıdır.


b)  Muşlu mollanın 1 Trilyon 200 Milyon Finans kurumuna AVM borçları, Ordan buradan para dilenmeleri Eurolar dolarlar meseleleri ortaya çıkması.


c)   Fetö kumpası ile mağdur edilen eski arkadaşı Ünal Türkal için fetöcü iftirası atıp daha sonra hiç bir şey olmamış gibi oğlu Muhammed ile beraber fetöcü diye ihbar ettiği Ünal Türkalın yanına gidip evinde yatılı kalması.


d)  Daha bunlar gibi bir çok açığının ve iftirasının çıkmasından sonra Oda tv den Dosyatv ye ordan diriliş postasına kadar içerde domina taşı gibi etkili olabilecek tetikçileri ile Kedicik Mustafa Kaplanın böyle bir tuzak kurarak saldırıyla ortaya çıkması fetöye yardım etmeye çalıştığının göstergesi olmuştur.

 

20- Mevlid meselesi ise, Türkiye Cumhuriyeti Devletimiz, Osmanlıdan hatta Selçukludan beri Ehli Sünnettir ve kıyamete kadar Ehli Sünnet kalacaktır. Vefat edenlerimizin arkasından hatimler okur mevlidi şerifler düzenleriz ki bu programları zaman zaman Devletimiz’de Diyaneti ile organize etmektedir.


21- Bediüzzaman hazretlerinin merhum vekili varisi Mustafa Sungur ağabeyimizin vefatının senei devriyesi münasebeti ile tüm sevenleri hatimler okumuş mevlidi şerif düzenlemiştir. Covid19 salgını sebebi ile bir araya gelinemediği için canlı yayınlar ile görüşmeler sağlanmıştır.


22- Bediüzzaman Said Nursi hazretlerinin kendisinden sonra yerine vasiyeti ile tayin edip görevlendirdiği Hüsnü Bayramoğlu ağabey ise bulunduğu konum ve üstadının ona verdiği görev vazife ve sorumluluklar sebebi ile o bilinçte hareket eder.


23- Bediüzzaman Said Nursi hazretleri Risale-i Nur eserinde şöyle demektedir : . Çünki iman dersi için gelenlere tarafgirlik nazarıyla bakılmaz. Dost düşman derste fark etmez.

Emirdağ Lahikası-2 ( 36 )


24- Bu bağlamda değil 17-25 aralık 2013den sonra fetöyü savunan twitler atan Muhammet Sungur yayına katılmış bizzat fetöde, apoda yayına katılsa çıksa konuşmak istese Risale-i Nur’dan alınan derse binaen geri çevrilmez dinlenir ne diyor bakılır. Ben dahi gazeteci kimliğimle fetöcü dediğim ihbar ettiğim suç duyurusunda bulunduğum şikayetçi olduğum bir çok kimse ile defalarca görüşmeye iletişime geçmeye çalışıyorum ki bilgi alayım neyin ne olduğunu göreyim düşmanlarımın yüzüne söyleyecek sözümü söyleyebileyim düşmanımda olsa arkasında değil yüzüne karşı mücadelemi ortaya koyabileyim.


25- Muhammet Sungur meselesi ise gerçekten fetö terör örgütünü 17/25 aralık 2013 süreciden sonra’da savunduğu göz önünde bulundurularaktan elbette soruşturma geçirmediyse hala yargılanma olmadıysa gereği yapılmalıdır. Sene 2020 olmuş bugüne bırakılmamalıdır ve yarınlara bırakılmamalıdır bu soruşturma.


Fakat bu şahıs asla DosyaTv nin yalan haberi gibi firari değildir İstanbul’dadır serbesttir. Hatta fetö mehdidir diyen eski Ak Parti vekili Said Yüce ile fırıncı cenazesi sonrası taziye programı yapan İhsan Atasoy bile istanbulda elini kolunu salayarak serbestçe dolaşmakta Said Yücenin yanına gelip pozlar verebilmektedir.


İstanbul İlim ve Kültür Vakfının düzenlediği fırıncı taziyesinde fetöye mehdi diyen meşhur bir fetöcünün ekranlara çıkarılmasını görmezden gelenler bu konuda çok hevesli olmuştur. İşte bu bağlamda Muhammet sungurun bu yayına çıkması doğru olmuştur ki milletin gözü açılmıştır fetö ile mücadele yürütülecekse benim fetöcüm senin fetöcün diye ayrım yapılmamalı bütün fetöcüler yargılanmalıdır ki Fetönün sivil ayağı Türkiyede en güçlü dönemini  yaşamaktadır ki Muhammet Sungur onların olsa olsa en küçük ayağı olabilir.


Fetö ile mücadele ettiğini söyleyip bunca sene bu konuda tahkikat yapmayan suç duyurusunda bulunmayanların babasının vefatı ile ilgili bir mevlide yayına katılması üzerinden uydurma başlıklar ile çamur atması art niyetten başka bir şey değildir fetö mücadelesinde samimi olmadıklarının ilanından başka bir şey değildir.


26-Fetöcü olduğunu bildiğiniz görgü tanığı olduğunuz konularda suç duyurusunda bulunmak her Türk vatandaşının vatan borcudur görevidir.


Ancak hakim hükmünü vermedikçe o kişiyi siz yargılayamazsınız paralel mahkeme kuramazsınız.

 

Suçlamalarda bulunur ve yargılanmasını talep edebilirsiniz.


Bunu yapmak için şayet 2016 dan 2020 yılına kadar bekliyorsanız bunca sene o fetöcüleri korumuş ve onlara karşı göz yumduğunuz anlamını taşır.


Fetö ile mücadelede samimi olmak size ters düştükleri zaman uğraşmak demek değildir.


Onlar Türkiye Cumhuriyetin bağımsızlığına kast etmiş millet ile ters düşmüş ihanet etmiş katliam yapmıştır. Kendinizi değil bu ülkeyi düşünerekten bir mücadele bir eylem planı ile yol çizmelisiniz ve onu takip etmelisiniz.


Şayet niyetiniz hakikatın ilanı ve ifşası ve yargılanma olmasını istemek değilse ve Taşı atacaksa bu konuda en masum olan hiç günahı olmayanlar atsın zira bu konuda dil uzatanların kendi fetö geçmişleri dosyaları sataştıkları fetöcülerden daha köklü ve kapsamlı olduğu aşikar olmuştur.


Sonuç olarak OdaTv, Diriliş Postası Yazarı Murat Çetin, DosyaTv sahibi Mustafa Aydın ve Kedicik lakabı ile Fetö tahşiye kumpasında mağdur mazlum insanlara iftiralar atan Mustafa Kaplan’ın fetö ile sorunu varsa önce kendilerini toplum nezdinde aklasınlar, Türkiye Cumhuriyeti nezdinde aklasınlar şu mermileri bombaları kim koydu yeniden masaya yatırıp olayı aydınlatmakla işe koyulsunlar.


Bunların numaralarını yemiyoruz oyunlarına gelmiyoruz kendi açıkları ifşa oldu hedef saptırıp panikle üzerlerinden atıp bu işten sıyrılmak istiyorlar fakat nafile zira artık peşlerindeyim milletçe hesap soracağız o 2 el bombası ve mermileri kim koydu yeniden yargılanacaksınız. O bombaları koyanların fetö değilde fetö tarafından mağdur edilen masum insanların koyduğunu diyecek kadar iftiralar atıyorsunuz elbet hesap soracağız sorduracağız. Türkiye Cumhuriyeti Devletinin Adil Mahkemelerine güveniyoruz ve işlediğiniz suçların karşılığını göreceğinizden şüphe duymuyorum.


Selam Hüdaya Tabi Olanların Üzerine Olsun

Saffı Evvel Talebe-i Nur Çilingir Ali Savran Has Torunu

Gazeteci Yazar

Süleyman YASİN AKDENİZ
YORUM YAZ
BU HABER İÇİN HENÜZ YORUM EKLENMEMİŞTİR.
 Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları, okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan Araştırmacı Yazarlar hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
DİĞER Süleyman Yasin AKDENİZ HABERLERİ
VİDEO GALERİ
 
YAZARLARIMIZ
Y
Metin ALKAN
EY RABBİM BİZİ TESLİM OLANLARDAN EYLE
Y
ferit karasu
YÜREĞİM DEKİ ŞEHİR
Y
Nurcan CANKORU
MENZİLE
Y
Mehmet GÖÇMEZ
ANMAK MI ANLAMAK MI
Y
SERDAR BOZDOĞAN
TARİH BİZİ ÇAĞIRIYOR BİZDE TARİHE YENİDEN ÇAĞ AÇTIRIYORUZ
Y
Pınar SÖNMEZ
AŞK BİR NOKTA
Y
Hatice BAŞKAN
KADINSIN
Y
Fatmanur KUŞ
SU GİBİ AZİZ OL EVLADIM
Y
Duygu Gürses DİKEN
MALINI BAĞIŞLAYAN ELBETTE KURTULUŞA ERMİŞTİR..
Y
Zeynep DEMİR
önce sela, sonra adın okunur minarelerden.
Y
Ayhan KÜFLÜOĞLU
Eşyayı gösteren Rabbimiz’in varlığı, o eşyadan daha zahir ve kesin
Y
Nur KABADAYI
Umut Ederek Yaşamak
Y
Büşra ŞENTÜRK
Sen Kaderim Misin
Y
Büşra Nur GECE
Mabede İsmet; Meryem'e Betül Sıfatı Yakışır...
Y
Merve DİKİCİ
TEVEKKÜL KIL
Y
Ebru ATA
KIYIYA İNSANLIK VURDU
Y
Mustafa KAYALI
ZAMAN VE MEKÂNDA KIBLEMİZ
Y
Türker ELMAS
NUR ve HAKİKAT AVCILIĞI
Y
Nagihan ZENGİN
Ademiyetten Kemaliyete İrfan Yolculuğu
Y
Öznur MACİT
bir b/akış bir yürüyüş (04,05,14 Eskici dergi yayınlandı)
 
EDİTÖRÜN SEÇTİKLERİ
BİR DOST PENCEREMDEN TÜRKİYEDE HANGİ NURCU KOLLARI FETÖYE DESTEK VERİYOR 2022 RAPORU VE BELGELERİ REFERANDUM SEÇİMLERİ ÖNCESİ BOMBADA FETÖNÜN PARMAK İZLERİ!!! (1)
 
KONUK YAZARLARIMIZ
K
İsmail GENÇ
İnsanız ve İnsanlığı Özlüyoruz
K
Emrah POLAT
Vahametlerle İmtihan ve Müracaat
K
Mehmed ESMER
Kubbetüs Sahra'yı tanıyacağız
K
Elif NİSA
Gerçekten İnsan Azar
K
Elif MUSLUOĞLU
Cemâli Bâ Kemâle Seyredelim
K
Fikriye AYYILDIZ
GAFLET
K
Merve YAĞMUR
ÖLMEDEN ÖNCE ÖLÜNÜZ
K
Fuat TÜRKER
Münafıklar Kavramıyorlar!
K
Hüray BOZBIYIK
TESETTÜRÜN VERDİĞİ HUZUR
 
ÖZEL RÖPORTAJ
Ferudun Özdemir: 'Allah Var, Problem Yok'
Ferudun Özdemir: 'Allah Var, Problem Yok'
Ferudun Özdemir, “Allah var, problem yok!” adlı kitabında, yaşanan tüm olumsuzluklara rağmen, Allah'a dayanıp, O'na güvenen insanların bir şekilde aydınlığa kavuşacaklarının farkındalığını oluşturuyor zihinlerde…
 
E-POSTA LİSTESİ
 
FOTO GALERİ
 
ANKET

Web Sitemize Nasıl Ilaştınız?
 
cheap jordans|wholesale air max|wholesale jordans|wholesale jewelry

Sitemizde yayınlanan haberlerde basın ahlakına, hukuk ilkelerine, insan hak ve özgürlüklerine bağlı kalacağımıza söz veririz. Yazarlarımızın yazılarıyla ilgili her türlü sorumluluk kendilerine aittir. İzinsiz ve kaynak gösterilmeden alıntı yapılamaz.

Adres : Sizde Araştırmacı Yazarlara Katılabilir Çalışmalarınızı Yayınlatabilirsiniz! arastirmaciyazarlar@gmail.com a Ad Soyad ve Yazar Resminizle birlikte gönderin değerlendirelim