17 Ekim 2020, 17:24 - 
Ahmet Akgündüz Neden Milli Güvenlik Sorunu Olmuştur?

Ahmet Akgündüz Neden Milli Güvenlik Sorunu Olmuştur?

Soru : Ahmet Akgündüz ile neden bu kadar çok uğraşıyorsunuz o Nurcu değil mi?


Cevap : Öncelikle soruyu düzeltmemiz lazım. Yanlış sorulan bir soruya doğru cevap verilemez. Misal verecek olursak neden 2 kere 2 eder 5 diye sorulsa önce 2 kere 2 nin 5 değil 4 ettiğini anlatıp soruyu düzeltmek icap eder.

Aynen bu misalden anlaşılacağı gibi önce soruyu düzeltmek lazım. Ahmet Akgündüz ile biz uğraşmıyoruz. O başta İslamiyet ile Risaleinur ile Devletimiz ile Nur Cemaati ile uğraşıyor. Onun taarruzlarına karşı çıkartma yapıyoruz.

Saldıran o savunan bizleriz. Diğer bir husus fetullah gülen ne kadar nurcu ise Ahmet Akgündüz o kadar nurcudur yani değildir. Konuları en basit şekilde anlamak istiyorsak şunları bilmek icap eder

1- Ahmet Akgündüz Bediüzzaman Said Nursi hazretlerinin izni ve müsadesi olmayan ve dahi vekil ve varisinin onayı ve izni olmayan bir çok kitap çalışmasını içeriğindeki yüzlerce yanlışa ve tahrifata rağmen yapmaktadır.

2- Kendisini Prof diye tanıtmış böyle bir ünvan alsada tezinin çalıntı olduğunu Merhum Kadir Mısıroğlu ortaya çıkarmış profluğu düşmüştür yani gerçeği bilenler nazarında hem hükmü kalmamış hem yalancı diye damgalanmıştır.

3- Bediüzzaman Said Nursi hazretleri gibi bir zata 'ULAN' demiş ve özürü kabahatinden büyük olarak Kayı Boyu Türküyüm ondan "Ulan" diyorum demiştir. Sonra ortaya çıkmıştır ki 'ulan" sözü kayı boyu deği hazar yahudilerine ait bir sözdür.

4- Bediüzzaman Said Nursi hazretlerinin Seyyidliği diye ortaya koyduğu bilgiler yalan çıkmış tezi çökmüştür ve bu konuda prim yapamamış sönmüştür.

5- Devlet Başkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan'a yönelik haksız ve hadsiz ittihamlarda bulunmuştur.

6- Milli Eğitim bakanlığını tehdit etmiştir.

7- Hamidiye ilim ve kültür vakfını tehdit etmiştir.

8- Milli İstihabat Teşkilatını ve Hakan Fidan beye karşı iftira atmış ve zalim ilan etmiştir.

9- S-400 konusunda Kemal Kılıçtaroğlu, Yılmaz Özdil, Uğur Dündar, Meral Akşener ve Hdpliler ile beraber ağız birliği yapmıştır.

10- Bediüzzaman Said Nursi hazretlerinin mutlak vekili ve varisi Hüsnü Bayramoğlu ağabey Yeni Asyayı Nurcu değil ilanı yaptıktan sonra Ahmet Akgündüz bu yapıyı nurcu ilan ederek kamuoyunu yanıltmış ve kandırmaya çalışmıştır.

11- Adalet Bakanlığını Fetöcüler gibi eleştiri yağmuruna tutmuştur.

12- Fetullahçı Terör örgütü liderini ve ona bağlı terörist fetöcüleri Müslüman ilan etmiştir. Fetullah Gülen kafir, münafık ve zındık değildir diyemezsiniz diyerek bu İslam düşmanı kafir terörist yapıyı günahkar ve isyankar Müslüman topluluk diye ilan etmiştir.

13- 10 sene hapse mahkum edilen Fetöcü terörist Mustafa Kavurmacıyı yaşayan evliyadan ilan edip Recep Tayyip Erdoğan Reisimizi suçlamıştır

14- Ayasofyanın yarısı cami yarısı kilise olsun teklifi sunmuştur.

Özetle Ahmet Akgündüzün suç dosyası kabarıktır.

A) Bu kadar ayan beyan ifsadı ortada olan birine karşı Nurcu mu diye sormak Bediüzzaman Said Nursi hazretlerine vekil ve varislerine şahsı maneviyeye okkalı küfür etmek gibi bir şeydir.

B) Iraz gibi değil 1 kişi milyonlar bir araya gelse Iraz ile beraber Akgündüz iyidir propagandası yapsa yinede bu haltlar ortada iken hiç bir Müslümanı ikna edemezler.

C) Ahmet Akgündüz Milli Güvenlik Sorunudur ve mutlaka yargılanmalıdır. Ona destek veren arka çıkan finans sağlayanlar da yargılanmalıdır.

D) Zira Ahmet Akgündüz kamuoyuna verdiği demeçte Milli İstihabat Teşkilatına ait özel raporları Hakim ve Savcı arkadaşları üzerinden temin ettiğini ve Mit raporlarının adalete yön verdiğini ilan etmiş fakat ispat etmemiştir.

H) Hem Adaleti, hem Devletin Hakimini hem Savcısını hem Miti zem ederek zan altında bırakmıştır. Bu bile başlı başına yargılanması ve hesap vermesi için yeterli gerekçedir.

ELHASIL :Bu vatanın ekmeğini yiyen suyunu içen Bayrağına sadık olan hiç bir vatandaş Ahmet Akgündüz şakşakçılığı yapmaz. BEDİÜZZAMAN HAZRETLERİ KABRİNDEN KALKSA BU DURUMU GÖRSE ADININ VE DAVASININ BUNA KARIŞTIRILMAYA ÇALIŞILDIĞINI GÖRSE ŞİDDETLE RED EDİP KARŞI ÇIKACAKTIR.

Gazeteci - Yazar
Süleyman Yasin AKDENİZYORUM YAZ
BU HABER İÇİN HENÜZ YORUM EKLENMEMİŞTİR.
 Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları, okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan Araştırmacı Yazarlar hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
DİĞER Süleyman Yasin AKDENİZ HABERLERİ
VİDEO GALERİ
 
YAZARLARIMIZ
Y
Metin ALKAN
ÜMMETİN EMİNİ EBU UBEYDE BiN CERRAH
Y
ferit karasu
YÜREĞİM DEKİ ŞEHİR
Y
Nurcan CANKORU
MENZİLE
Y
Mehmet GÖÇMEZ
ANMAK MI ANLAMAK MI
Y
SERDAR BOZDOĞAN
TARİH BİZİ ÇAĞIRIYOR BİZDE TARİHE YENİDEN ÇAĞ AÇTIRIYORUZ
Y
Pınar SÖNMEZ
AŞK BİR NOKTA
Y
Hatice BAŞKAN
KADINSIN
Y
Fatmanur KUŞ
SU GİBİ AZİZ OL EVLADIM
Y
Duygu Gürses DİKEN
MALINI BAĞIŞLAYAN ELBETTE KURTULUŞA ERMİŞTİR..
Y
Zeynep DEMİR
önce sela, sonra adın okunur minarelerden.
Y
Ayhan KÜFLÜOĞLU
Eşyayı gösteren Rabbimiz’in varlığı, o eşyadan daha zahir ve kesin
Y
Nur KABADAYI
Umut Ederek Yaşamak
Y
Büşra ŞENTÜRK
Sen Kaderim Misin
Y
Büşra Nur GECE
Mabede İsmet; Meryem'e Betül Sıfatı Yakışır...
Y
Merve DİKİCİ
TEVEKKÜL KIL
Y
Ebru ATA
KIYIYA İNSANLIK VURDU
Y
Mustafa KAYALI
ZAMAN VE MEKÂNDA KIBLEMİZ
Y
Türker ELMAS
NUR ve HAKİKAT AVCILIĞI
Y
Nagihan ZENGİN
Ademiyetten Kemaliyete İrfan Yolculuğu
Y
Öznur MACİT
bir b/akış bir yürüyüş (04,05,14 Eskici dergi yayınlandı)
 
EDİTÖRÜN SEÇTİKLERİ
BİR DOST PENCEREMDEN TÜRKİYEDE HANGİ NURCU KOLLARI FETÖYE DESTEK VERİYOR 2022 RAPORU VE BELGELERİ REFERANDUM SEÇİMLERİ ÖNCESİ BOMBADA FETÖNÜN PARMAK İZLERİ!!! (1)
 
KONUK YAZARLARIMIZ
K
İsmail GENÇ
İnsanız ve İnsanlığı Özlüyoruz
K
Emrah POLAT
Vahametlerle İmtihan ve Müracaat
K
Mehmed ESMER
Kubbetüs Sahra'yı tanıyacağız
K
Elif NİSA
Gerçekten İnsan Azar
K
Elif MUSLUOĞLU
Cemâli Bâ Kemâle Seyredelim
K
Fikriye AYYILDIZ
GAFLET
K
Merve YAĞMUR
ÖLMEDEN ÖNCE ÖLÜNÜZ
K
Fuat TÜRKER
Münafıklar Kavramıyorlar!
K
Hüray BOZBIYIK
TESETTÜRÜN VERDİĞİ HUZUR
 
ÖZEL RÖPORTAJ
Ferudun Özdemir: 'Allah Var, Problem Yok'
Ferudun Özdemir: 'Allah Var, Problem Yok'
Ferudun Özdemir, “Allah var, problem yok!” adlı kitabında, yaşanan tüm olumsuzluklara rağmen, Allah'a dayanıp, O'na güvenen insanların bir şekilde aydınlığa kavuşacaklarının farkındalığını oluşturuyor zihinlerde…
 
E-POSTA LİSTESİ
 
FOTO GALERİ
 
ANKET

Web Sitemize Nasıl Ilaştınız?
 
cheap jordans|wholesale air max|wholesale jordans|wholesale jewelry

Sitemizde yayınlanan haberlerde basın ahlakına, hukuk ilkelerine, insan hak ve özgürlüklerine bağlı kalacağımıza söz veririz. Yazarlarımızın yazılarıyla ilgili her türlü sorumluluk kendilerine aittir. İzinsiz ve kaynak gösterilmeden alıntı yapılamaz.

Adres : Sizde Araştırmacı Yazarlara Katılabilir Çalışmalarınızı Yayınlatabilirsiniz! arastirmaciyazarlar@gmail.com a Ad Soyad ve Yazar Resminizle birlikte gönderin değerlendirelim