12 Ekim 2020, 15:25 - 
MEHMET FIRINCININ ANİ VEFATI ÜZERİNE

MEHMET FIRINCININ ANİ VEFATI ÜZERİNE

"KOMPLO TEORİSİ" ve "İHTİMALLER" ve "BEYİN FIRTINASI" Mehmet Fırıncı tarihte ilk defa kamuoyuna açık şekilde eleştiriliyor üst üste soru yağmuruna tutuluyordu.Cevap vermesi gereken bir çok konular gündem olmuştu.

En yakınları bile merak içinde bu sual ve eleştirilerin tüm detayları ile cevap bulmasını bekliyordu.

Mehmet Fırıncı ise bütün bu iddiaları ve ittihamlara cevap verecek kadar dinçti, güçlüydü, kuvvetliydi, akıl sağlığı ise 18 yaşındaki bir gençten daha zindeydi hafızası ezberi çok güçlüydü, bedeni olarak hareket kabiliyeti enerjisi ise 20 lik gençlere taş çıkartan cinstendi.

Derin güçler ise kendileri için tehlikenin boyutunun farkındaydı. Nur Camiası içinde kurguladıkları ve yürüttükleri projeler planlar tek tek deşifre ihtimali ortaya çıkmıştı. Ya Fırıncı konuşur sorulara cevap verir ve bizim oyunumuz bozulursa korkusunu taşıdılar.

Bunun için Fırıncı'nın yaşamaması gerekiyordu. Ölüsü dirisinden artık daha çok işe yarayacağını düşündüler.

Ve düğmeye basıldı. Fırıncı kendisi hakkındaki sorulara cevap vermeye fırsat bulamadan ve kamuoyunda daha fazla merak uyanmadan ölmeliydi. Ve bunun için harekete geçtiler.

Önce 92 Yaşındaki bir İhtiyarı tüm ülkede yaygın olan corona virusu salgını olmasına rağmen hiç birşey yokmuş gibi ordan oraya götürdüler.

Götürdükleri ortamlardan Corona hastası olmasını sağladılar. Çünkü coronadan ölmesi kimseyi mesul tutmaz katili ortaya çıkarmazdı.

Ve beklenen oldu. Fırıncı corono şüphesi ile hastaneye alel acele götürüldü. Fakat covid19 testinin negatif çıktığı ilan edildi.

Vefatından önce bir video kaydı çekildi. Bu kayıtta covid19 hastalarında olan bir çok alamet Fırıncıda vardı. Corona19 hastaları gibi güçlükle nefes alıyor güçlükle konuşabiliyordu videoyu bundan dolayı uzun tutmadılar. Bunu gizlemek için sadece bir kaç saniyelik görüntü aldılar.

Fırıncı için Covid19 hastası değil gayet sağlıklı ve hastaneden yakında taburcu olacak algısı oluşturdular. Ve hızlı bir şekilde sağlıklı bir ihtiyarı başka hastalıkları var diye kamufle ettiler.

Ve Fırıncı planlandığı gibi vefat etti.

Evet Mehmet Fırıncının ani ölümü bu ve bunun benzeri pek çok düşünceyi komplo teorisini sevenlerinin hatrına getirmeye başladı. Ve aydınlanmayı bekliyor. Gerçekte bu komplo teorisinde anlatıldığı gibi birşeyler oldumu olmadımı merak konusu olmaya devam ediyor!

Fırıncının şeffaf bir şekilde ölüm nedenini belgelemek için otopsi yaptırılmış olsaydı, otopsi raporunda ölüm nedeni acaba ne yazacaktı?

Gazeteci
Süleyman Yasin AKDENİZYORUM YAZ
BU HABER İÇİN HENÜZ YORUM EKLENMEMİŞTİR.
 Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları, okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan Araştırmacı Yazarlar hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
DİĞER Süleyman Yasin AKDENİZ HABERLERİ
VİDEO GALERİ
 
YAZARLARIMIZ
Y
Metin ALKAN
RAMAZAN ORUCUNDA KAZA KEFARET
Y
Nurcan CANKORU
MENZİLE
Y
Mehmet GÖÇMEZ
ANMAK MI ANLAMAK MI
Y
SERDAR BOZDOĞAN
TARİH BİZİ ÇAĞIRIYOR BİZDE TARİHE YENİDEN ÇAĞ AÇTIRIYORUZ
Y
Pınar SÖNMEZ
AŞK BİR NOKTA
Y
Hatice BAŞKAN
KADINSIN
Y
Fatmanur KUŞ
SU GİBİ AZİZ OL EVLADIM
Y
Duygu Gürses DİKEN
MALINI BAĞIŞLAYAN ELBETTE KURTULUŞA ERMİŞTİR..
Y
Zeynep DEMİR
önce sela, sonra adın okunur minarelerden.
Y
Ayhan KÜFLÜOĞLU
Eşyayı gösteren Rabbimiz’in varlığı, o eşyadan daha zahir ve kesin
Y
Nur KABADAYI
Umut Ederek Yaşamak
Y
Büşra ŞENTÜRK
Sen Kaderim Misin
Y
Büşra Nur GECE
Mabede İsmet; Meryem'e Betül Sıfatı Yakışır...
Y
Merve DİKİCİ
TEVEKKÜL KIL
Y
Ebru ATA
KIYIYA İNSANLIK VURDU
Y
Mustafa KAYALI
ZAMAN VE MEKÂNDA KIBLEMİZ
Y
Türker ELMAS
NUR ve HAKİKAT AVCILIĞI
Y
Nagihan ZENGİN
Ademiyetten Kemaliyete İrfan Yolculuğu
Y
Öznur MACİT
bir b/akış bir yürüyüş (04,05,14 Eskici dergi yayınlandı)
 
EDİTÖRÜN SEÇTİKLERİ
Fetö Gerçekleri ve Son Gelişmeler Takip Kanalı Google Play Storide Kullanıma Açıldı Fetullahçı Terör Örgütünün İhanet Günlükleri BİZİ DİNLEYİN!!! Ak Partiyi Bitirmek için Ak Parti içi Yürütülen Gizli Operasyonlar
 
KONUK YAZARLARIMIZ
K
İsmail GENÇ
İnsanız ve İnsanlığı Özlüyoruz
K
Emrah POLAT
Vahametlerle İmtihan ve Müracaat
K
Mehmed ESMER
Kubbetüs Sahra'yı tanıyacağız
K
Elif NİSA
Gerçekten İnsan Azar
K
Elif MUSLUOĞLU
Cemâli Bâ Kemâle Seyredelim
K
Fikriye AYYILDIZ
GAFLET
K
Merve YAĞMUR
ÖLMEDEN ÖNCE ÖLÜNÜZ
K
Fuat TÜRKER
Münafıklar Kavramıyorlar!
K
Hüray BOZBIYIK
TESETTÜRÜN VERDİĞİ HUZUR
 
ÖZEL RÖPORTAJ
CEMALEDDİN HOCANIN ARDINDAN..
CEMALEDDİN HOCANIN ARDINDAN..
Bizler Cemalettin Bal Hocamızın muvahhid bir mümin; Kur'an Hizmetkarı bir müftü olduğuna aynel-yakin şahidiz. Kur'an talebelerine verdiği önem, inşa ettirdiği Hafızlık Kurslarının işleriyle bizatihi ilgilenmesi, personelinin derdinde sıkıntısında varıyla yoğuyla koşan,kendisiyle uğraşan ona iftira edenlere dahi beddua etmeyen yine onları dualarıyla uğurlayan bir hocamız olduğuna şahidiz.
 
E-POSTA LİSTESİ
 
FOTO GALERİ
 
ANKET

Web Sitemize Nasıl Ilaştınız?
 

Sitemizde yayınlanan haberlerde basın ahlakına, hukuk ilkelerine, insan hak ve özgürlüklerine bağlı kalacağımıza söz veririz. Yazarlarımızın yazılarıyla ilgili her türlü sorumluluk kendilerine aittir. İzinsiz ve kaynak gösterilmeden alıntı yapılamaz.

Adres : Sizde Araştırmacı Yazarlara Katılabilir Çalışmalarınızı Yayınlatabilirsiniz! arastirmaciyazarlar@gmail.com a Ad Soyad ve Yazar Resminizle birlikte gönderin değerlendirelim