21 Ekim 2019, 16:40 - 
Eski Başbakan Ahmet Davutoğlu Ekibi Beni Gizli Toplantıya Çağırdı

Eski Başbakan Ahmet Davutoğlu Ekibi Beni Gizli Toplantıya Çağırdı

Eski İstanbul Ak Parti İl Başkanı Selim Temurci ile Gizli Görüşmenin Perde Arkası

Geçtiğimiz günlerde Reisimiz Recep Tayyip Erdoğan'ın referansı ile bi yerlere getirilen hatta Başbakanlık bile yapmış olan Ahmet Davutoğlu'nun sözde ekibinden Eski Ak Parti İstanbul İl Başkanı Selim Temurci'nin başında bulunduğu bi organizasyona Ak Parti bünyesinde çalışan bazı tanıdıklar aracılığı ile gizlice davet edildim. 

Vatanda bi restaurantta 20 kişi kadar kişiyle akşam 20:00 de bir araya geldik. Bu ekiple 2017 yılındaki Referandum Seçimlerinde beraber çalışmış Evet platformunu kurmuştuk. Merhum Ertuğrul Çağman abimizin öncülüğünde bu birliktelik sağlanmıştı. Bahsettiğim bu gizli toplantıya Ak Parti'den aranıyorum dün beraber Referandum seçimlerinde mücadele ettiğim dava arkadaşlarım davet ediyor diye heyecan ile koşa koşa gittim yeniden bu dava için bir icraat yapacağız birlikte Vatan Millet Sakarya diye koşturacağız coşkusu ve ruhu ile bu gizli toplantıya katıldım. 

Bir çok eski dostu birlikte mücadelede bulunduğumuz arkadaşlarımızı da gördüğümde dahada mutlu olmuştum. Önce yemek yendi selam kelam muhabbetler edildi çok güzel hasbihaller oldu. Taki o gün o gizli toplantıda bizi bir araya toplamalarının sebebini öğrenene kadar. Duyduklarım karşısın da inkisarı hayale uğradım. Toplantıya ait ses kaydı görüntü resim vesaire olmaması özellikle rica edilerek başlandı. Toplantıya katılan herkesin tek tek irtibatları bir kağıda yazdırıldı. Toplantıyı düzenleyen bizi bir araya getiren kişi eski istanbul Ak Parti İl Başkanı Selim Temurci söze başlayıp önce ufaktan bi giriş yaptı. Ak Partinin gidişatı ile mevcut seçimlerin tahlili ile derken sözü kendisinin Ahmet Davutoğlu tarafından görevlendirilerek birlikte bir yola çıktıklarını yeni parti oluşumu başlattıklarını ve faaliyetlerin de bizden görüş ve destek beklediklerini ortaya koyarak tek tek toplantıya katılanların soru görüş ve önerilerini dinledi cevaplar verdi itirazlar oldu kendince cevaplar verip notlar aldı.

İşittiklerim karşısında bu gizli toplantıyı terk etmek yerine sabırla gece ilerleyen saatlere kadar durmayı konuşulanları dinleyip not almaya karar verdim. Zira konu Recep Tayyip Erdoğan ve desteklediğimiz Ak Parti'ye karşı bir mücadeleye girmek üzerine derinleşmeye başladı. O güne ait dindiğim malumatları toplantı sonrası hızlı bir şekilde irtibatta olduğum Ak Parti'de ki dostlara iletip acilen önlem tedbir alınması için ilettim. Mevzu artık kamuoyunun da az biraz malumu olunca o güne ait yaşadıklarım ve şahid olduklarımı kaleme alıp köşemde sizlerle paylaşmaya ve uyarmaya karar verdim. Bazı dostlar bırak uğraşma seni aşar bi fenalık ederler vesaire gibi ikazlar da bulunsalar da ben onları dinlemeyerek çevremi ve ulaştığım Reis sevdalılarına meselenin iç yüzünü haber vermeye karar verdim ta ki çıkarılmak istenen fitne ve bana göre kipkirli ittifakları karanlık kafa yapılarını haber vererek duruşumuzun Recep Tayyip Erdoğan Reisimizin yanında olması gerektiğini bir kez daha ilan etme ihtiyacı hissettim.

Bu gizli toplantıya çağrılış şekli baştan yanlıştı. Madem Ak Parti ve Recep Tayyip Erdoğan aleyhi siyasi bir faaliyet yürütecekti Ahmet Davutoğlu bunu Ak Partiden ayrılarak taraftarlarını yetki ve vazife verdiği kişileri de Ak Partiden ayrılarak yapmaları etik olan siyasi ahlak gereği olması gerekendi. Şayet Ak Parti üzerinden aranmamış ve bu toplantının mahiyetini telefonda bize haber vermiş olsalardı oraya katılan yirmi kişi içinden gelecek en fazla üç kişi olurdu. Zira o toplantıya gelenlerin büyük çoğunluğu eski günlerdeki gibi Ak Parti ile Vatana Millete hizmette yeniden bir çalışmamız olacak bu nedir diye merak ederek katıldıklarını gözlemledim. 

Katılımcıların ilk itirazı Recep Tayyip Erdoğan aleyhine niçin Ahmet Davutoğlu'nun geçmesi sorusu gündem oldu. 

Eski İstanbul İl Başkanı Selim Temurci'nin cevabı ise Recep Tayyip Erdoğan'ı ve çevresini sözüm ona çok uyarmışlar ikaz etmişler fakat dinlemiyormuş ulaşılamıyormuş Ak Parti eski Ak Parti değilmiş Ahmet Davutoğlu'nun bu çıkışı gerçek Ak Partiyi muhafaza etmekmiş hatta bugün Ak Partililerin insan içine çıkacak yüzleri kalmamış nereye giderlerse hemen tepki görüyorlarmış Ahmet Davutoğlu'nun bu çıkışı ile ilerde Ak Parti bittiğinde ve Recep Tayyip Erdoğan gittiğinde milletten yükselen eleştiri ve itirazlar karşısında işte biz susmadık konuştuk mücadele verdik duruşumuzu gösterdik diyerekten vatandaş nezdindeki itibarlarını kurtarmakmış gerçek Ak Partiyi bu şekilde korumakmış gibi bi ton hikaye masal ile önce bi ortam yaptı. Bu minvaldeki açıklamalar üst üste gelince katılımcılar söz hakkı istereyek sorularını ve itirazlarını dile getirdiler. Selim Temurci kendince makul ve mantıklı açıklamaları hiç zorlanmadan yapmaya başladı. Anladım ki ödevine çalışıp gelmiş ki bu bi haftalık değil aylar belki yıllar öncesinden bi ödeve derse çalışma gibi olduğunu verdiği cevaplar ile ortaya koydu. 

O günlerde kaz dağları polemiği vardı ki bu konudaki açıklamaları CHP kafası ile paralellik taşıyordu. Kendi cevap vermek yerine bu size ödev olsun siz araştırma yapın diyerek Kaz Dağları üzerinden de Ak Parti ve Recep Tayyip Erdoğan aleyhi açıklamalarda bulundu. 

Daha sonra yine katılımcılardan gelen itiraz ve sorulara cevaben Ak Partinin Recep Tayyip Erdoğan'ın en büyük yanlışından birinin Parlementer sistemi kaldırıp Başkanlık sistemini devreye koyması bu sistemi getirmiş olmasının zararlarını anlattı. O vakit ben daha fazla öfkelenmiştim. Zira Selim Temurci başkanlığında Referandumda Evet Platformunda vazife alıp çalıştığımızda Başkanlığa evet diye birlikteydik. O an anladım ki bu kafa o zaman da aynı parti içinde görüntü yapıp kendi yerlerini sağlamlaştırmanın ötesinde bir şey değilmiş. Kapının önüne kondukların da gerçek niyetlerini anca böyle Ak Parti adına bizleri bir araya getirip Ahmet Davutoğlu'nun baştan beri görüşü Parlementer Sistemdi Recep Tayyip Erdoğan Başkanlığı getirerek çok yanlış yaptıya konuyu bağladı.

İtirazların soruların ardı arkası kesilmiyordu konuştukça mevzu derinleşiyordu. Ben dur bakalım daha bundan beter neler işiteceğim nelere şahid olacağım diye beklerken bir suale karşı yine Selim Temurci şu minvalde cevap verdi. 

Ak Parti diye bir parti kalmamıştır Ak Parti ümmet çizgisinden çıkıp Milliyetçi Hareket Partisi kafasına dönmüş Ak Parti artık MHP olmuştur MHP nin vizyon misyon ve görevini üstlenerek MHP nin çatısı altında bir görüş ile devam ettiği hikaye ve masalını anlatmaya başladı.

Tabi Selim Temurci'nin her açıklaması her beyanı oradaki katılımcıların kahir ekseriyetini rahatsız etmeye devam ediyordu. Zaten Ak Parti adına gönüllü faaliyet gösteren menfaati olmayan 15 Temmuz ruhu ile meydanda sahada olan bir kadroyu özel davet etmesinin sebebi yapacakları faaliyet ve girişimler için savunma mekanızması geliştirmek mümkünse Recep Tayyip Erdoğan sevgisini bağlılığını kırmak yine başarabilirlerse bu kadrodan kendilerine adam devşirmekti. Fakat ellerinde patladı bi kaç kişiden başka kimse onların lehine Recep Tayyip Erdoğan ve Ak Parti aleyhine geçmedi. Geçenler de tahminim kendi adamları idi tiyatro oynadılar orda. 

Akşam 20:00 sıralarında başlayan bu gizli toplantı gece 23:00 e kadar uzamıştı. İstisnasız 3-4 saat boyunca Ak Partinin bu millete artık zararı olduğu Recep Tayyip Erdoğan'ın artık milletin bildiği ve tanıdığı Recep Tayyip Erdoğan olmadığı eksenin de mevzu dönüp durdu.

Yine gelen soru ve itirazların birine Selim Temurci artık bilinçlimi söyledi ağzındanmı kaçırdı bilemiyorum fakat Ahmet Davutoğlunun İyi Parti Genel Başkanı Meral Akşener ile dirsek temasında birlikte iş birliği yaparak hatta diğer AK Parti Muhalifi partilerle dirsek teması ve destekleri alarakta yola devam edebileceklerini belirtti. 

Ben böyle bir toplantı da bulunmaktan katılmaktan zul duydum bugün bunları size milletimize ümmete haber vermek için tahammül ettim. Görün ki Recep Tayyip Erdoğan nasıl yalnızdır en yakınındakiler en güvendikleri dün kol kola yol arkadaşları olarak yanında görünenler ne kadar çirkin bir yol izleyerek Reisin nufüsunu içerden kırmak için gizli toplantı ve görüşmeler başlatarak bunu da kendi adlarına değil Ak Parti adına yaparaktan ortaya koyaraktan gösterdiklerinin malumatı hepinizin gözü önünde ibret vesikası olarak bulunsun. 

Tabi buraya kadar okurken merak etmiş olabilirsiniz sen Süleyman Yasin AKDENİZ olarak kendi adına bi itirazın sorun oldu mu? diye. 

Evet bende söz istedim kendimi tanıttım fetö ile ortaya koyduğum bir kaç mücadelemi örnek vererek ve başta Reisi Cumhurumuz Recep Tayyip Erdoğan'ı seven Ak Partiye büyük emekler ve çalışmalar gayretler ortaya koymuş merhum Ertuğrul Çağman ağabeyimizin sözü ile mevzuya girdim. Ertuğrul Çağman abimiz vefatından önce Ak Parti il teşkilatında Reise gönül vermiş millete hizmet aşkıyla tutuşan 15 Temmuz ruhundaki önemli isimleri nüfuzlu isimleri bir araya toplamıştı fakat seçim sonrası vefasızlıklardan dem vurmuş üzüntüsünü dile getirmiş Ak Partinin içine giren kurtların gövdeyi kemirmesinden rahatsızlık duyduğunu anlatırdı. Ve onun topladığı bir araya getirdiği o ekip o gün Recep Tayyip Erdoğan ve Ak Partiye ihanet etmesi için bir araya yeniden çağrılmıştı. Merhum abimiz o gün orda olsa yaşasaydı eminim büyük kavga çıkarır bizim gibi yüreksiz olmaz yumruğunu tekmesini masaya vurmasını bilirdi. Bu vesile ile aziz ağabeyimizin ruhuna fatihalar hediye edelim. 

Ben Ahmet Davutoğlu liderliğinde bir oluşumun Fetullahçı Terör Örgütü ile nasıl mücadele edeceğini Hükümetin şuan ki mücadelesini nasıl değerlendirdiğini ve buna ek olarak Türkiye'deki İslami tarikat ve cemaatlerin Recep Tayyip Erdoğan ve Ak Parti desteklerini nasıl çürütüp Ahmet Davutoğlunun kendisine çevireceğini sordum. 

Buna ek olarak Nur Cemaatinden Emrah Okur abimizin Ahmet Davutoğlu ile alakalı yaptığı şu paylaşımı ve hatırayı direk Selim Temurci'nin yüzüne okudum.

Emrah Okur Abimizin Paylaşımı 

"AHMET DAVUDOĞLU İLE BİR GARİP KARŞILAŞMA HİKAYESİ..

Davudoğlu'nun başbakanlığı dönemi. Newyork'ta topluca cuma namazına gidiliyor. Namaz eda ediliyor ve sonrasında içeride kalan cemaatle musafaha başlıyor.

Bizim biraderde caminin içinde ve musafaha esnasında orda. Davutoğlu kendisiyle tokalaştığında birader cebinden bediüzzamanın eserlerinden derlenen "HİZMET REHBERİ" isimli risaleyi çıkartıyor..

Bizde namazdan sonra kısa bir yerde olsa ders okumak adettir. Bizim biraderde tanıyanlar bilir biraz ehl-i kalbdir. Yani başbakan veya cumhurbaşkanı da olsa hemde istifadeye medar olsun diye bir namaz dersi okuyalım diyor.
Davutoğlu da tamam diyor ve bizimkisi bir yer açıyor okuyor ve daha sonra okuduğu kitabı kendisine hediye ediyor. Kitabi uzattığında koruması almak için elini uzatıyor lakin Davutoğlu kitabı alıyor ve teşekkür edip cebine koyuyor.

Birader karşılaşmalarını anlattığında nereyi okudun neresi açıldı kitapdan diye sordum. Biraz heyecanlanmış okurken ve bana sayfa söyledi. Envar neşriyattan açıp tekrar okudum.

Açılan yerde aynen şu ifade geçiyor;

Gafil olan insan, kendi vazifesini terkeder, Allah'ın vazifesiyle meşgul olur. Evet insan, gafletten dolayı iktidarı dâhilinde kolay olan ubudiyet vazifesinin terkiyle, zaîf kalbiyle rububiyet vazife-i sakîlesinin altına girer, altında ezilir. Ve aynı zamanda bütün istirahatını kaybetmekle ASİ, ŞAKİ, HAİN adamların PARTİSİNE dâhil olur.
Hizmet Rehberi - 116

Hadiseye kader canibinden bakınca normal şartlarda Türkiye'de İstanbul'da bir camide karşılaşma ihtimali daha kolay iken Amerikada newyorkta karşılaşmak...

Cami içerisinde musafaha etmek,
Risale-i nurdan bu meselenin geçtiği bir sayfanın okunması,
Okuma isteğine onun karşı çıkmaması,
Ve açtıği sayfanın içindeki paragrafın son cümlenin ilginç bir şekilde TEVAFUK etmesi.

Yani;
"Ve aynı zamanda kendi istirahatını kaybetmekle" diye başlayan "asi,şakî,hain adamların PARTİSİNE dahil olur cümlesiyle biten ve istikbale bakan bir durumun taaaa Amerika da sanki bir ihtar gibi kendine haber verilmesi.. Demek bu karşılaşmadan bir süre sonra başbakanlıktan alınmış olması manevi bir ihtardir..

Hatta çok defa biraderle ve bu olayı bilen kardeşlerle makarasını yaptık biradere. "Adama bir yer okudun başbakanlıktan alındı ne nefes varmış sende be diyorduk 
Meğer kaderin tecellisine ince bir remiz varmış..

Şimdi bunları ne için yazdığıma gelince;

Bugün Sayın Ahmet Davutoğlu tesbih sayısı miktarı 33 adet twet atmış. Atılan twetlerin içeriği konusu noktasında bir yorum yapmıyorum. Içinde doğrusu da vardır yanlışı da vardır. Halis bir niyetle mi yazmış veya kasd-ı mahsusla mı yazmış bilemem.. Lakin tasvip ettiğim bir durum da değil.

Attığı twetler yıllar önceki bu tevafuklu karşılaşmayı hatırıma getirdi.

Okunan cümlenin içinde geçen "ve aynı zamanda kendi istirahatını kaybetmekle" cümlesi nasıl başbakanlığı bırakmasıyla tecelli etmiş ise,
son cümlenin devamı olan "ASİ, ŞAKİ VE HAİNLERİN PARTİSİNE DAHİL OLUR" kısmı da son zamanda dillendirilen yeni parti meselesine mi bakıyor acaba diye düşündürttü beni.

Zaten benim için şaşırtıcı olan bu meselenin en ilginç kısmı ise şu oldu;

Üstad asi şaki ve hainlerin "safına" geçer veya onların "tarafına" iltihak eder yerine "PARTİSİNE dahil olur diyor. Parti ifadesi çok hemde çok ilginç.

Ezcümle: Ayniyle vaki olan bu karşılaşma için bizim söylediklerimiz kanaattir.
Kanaate itiraz edilmez. Zaman en büyük müfessirdir ve kaydını izhar etse elbette ona da itiraz edilmez.

BAKÎ SELAM VE MUHABBETLE." bu kısmı Selim Temurci'nin düzenlediği gizli toplantıda Ahmet Davutoğluna iletmesi için okuduğumda yüz ifadesi dalga geçer gibi gülümsemek oldu bizim bu konuda ne kadar ciddi olduğumuzu bu yazı kendisine haber uçtuğunda daha iyi anlayacaktır. 

Ve Ahmet Davutoğlu'nun sözcüsü olarak bizi bir araya toplayan Selim Temurci'ye sualimi tamamladım bu kadar tarikatı cemaati ki Nur Cemaati tek sözcüsü Bediüzzaman Said Nursi hazretlerinin kendisinden sonra yerine vasiyesi ile vekil ve varis olarak bıraktığı son vekil ağabey Hüsnü Bayramoğlu'nun Reisi Cumhur Recep Tayyip Erdoğan'ı desteklemek farz gibidir beyanları ortada oldukça bu kadar tarikat ve cemaati karşılarına nasıl alacaklarını onları nasıl ikna edeceklerini soraraktan mevzuyu kapadım. 

Selim Temurci'den gerek fetullahçı terör örgütü ile mücadele kapsamında gerek İslami Cemaat ve Tarikatların Ak Parti ve Recep Tayyip Erdoğana desteklerinin geri çekmeleri noktasından kayda değer bir cevap alamamakla beraber ağzında lafı eveleyip geveleyip sualimi not almak ile geçiştirmek ile yetindi.

Selim Temurci o gün gizli toplantı da söylediği söz ise ibret vericiydi.

Recep Tayyip Erdoğan liderliğindeki partinin Ak Parti olmadığı AKEPE olduğu ilanıydı. Evet sevgili okurlarım Ahmet Davutoğlu ve ekibi Ak Partiye karşı kılıcı açıktan çekmediler delikanlı gibi meydana çıkıp konuşmadılar yaptıkları Ak Parti içindeki isimlerle tek tek özel görüşme yaparak ikna ederek içerden Ak Partiyi bölme kendi taraftarlarını tespit edip içerden çökertme planı olduğunu gözler önüne serdiler.

Karar feraset sahibi Milletimizindir. Kapalı kapılar arkasından iş çeviren filim fırıldaklık peşinde olan bizden gibi görünüp içerden davayı çökertmek için faaliyete geçen Ahmet Davutoğlu ve ekibini tanıyın. Böyle bir yol yordam izleyerek siyaset hayatına başlayanlardan bu vatana millete ümmete bayrağa ne gibi menfaat sağlar iyi değerlendirin. Ak Partiyi içerden bölme yoluna giderek siyasi bir duruş göstermeye çalışanların kimlerin ekmeğine yağ kimlerin ekmeğine bal süreceklerini sizlerin engin ferasetine havale ederek burada mevzuyu kısa kesiyorum. 

O gün o gizli toplantıda olan bu yazıyı okuyan arkadaşların isimlerini vermememin sebebi onlardan da bir reddiye bir çıkış bekliyorum sessiz kalır susarlar bu mevzunun üstünü örtemeye çalışırlarsa o günki isim listesini kimler var kimler yok yayınlamaktan çekinmeyeceğimi bilmelerini istiyorum.

bu gizli toplantıyı inkar edecek olurlarsa 06 Ağustos 2019 Salı Akşamı 20:00 de Vatandaki restaurantın adını vermem yeterli olacaktır kamera kayıtlarından direk ortaya çıkar haliyle çokta gizleyemezsiniz bu fırıldaklığınızı..

Selam Hüdaya Tabi Olanların Üzerine Olsun
Araştırmacı Yazar
Süleyman Yasin AKDENİZ
09.09.2019

Konu Hakkında Ahsen Tv Muhabiri Bülent Yapraklıoğlu'na verdiğimiz Röportaj

YORUM YAZ
BU HABER İÇİN HENÜZ YORUM EKLENMEMİŞTİR.
 Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları, okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan Araştırmacı Yazarlar hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
DİĞER Süleyman Yasin AKDENİZ HABERLERİ
ÖZEL RÖPORTAJ
CEMALEDDİN HOCANIN ARDINDAN..
CEMALEDDİN HOCANIN ARDINDAN..
Bizler Cemalettin Bal Hocamızın muvahhid bir mümin; Kur'an Hizmetkarı bir müftü olduğuna aynel-yakin şahidiz. Kur'an talebelerine verdiği önem, inşa ettirdiği Hafızlık Kurslarının işleriyle bizatihi ilgilenmesi, personelinin derdinde sıkıntısında varıyla yoğuyla koşan,kendisiyle uğraşan ona iftira edenlere dahi beddua etmeyen yine onları dualarıyla uğurlayan bir hocamız olduğuna şahidiz.
 
YAZARLARIMIZ
Y
Metin ALKAN
KURBAN BAYRAMI VE HAC
Y
Mehmet GÖÇMEZ
ANMAK MI ANLAMAK MI
Y
SERDAR BOZDOĞAN
TARİH BİZİ ÇAĞIRIYOR BİZDE TARİHE YENİDEN ÇAĞ AÇTIRIYORUZ
Y
Nurcan CANKORU
GİZLİ SIRLAR
Y
Pınar SÖNMEZ
AŞK BİR NOKTA
Y
Hatice BAŞKAN
KADINSIN
Y
Fatmanur KUŞ
SU GİBİ AZİZ OL EVLADIM
Y
Duygu Gürses DİKEN
MALINI BAĞIŞLAYAN ELBETTE KURTULUŞA ERMİŞTİR..
Y
Zeynep DEMİR
önce sela, sonra adın okunur minarelerden.
Y
Ayhan KÜFLÜOĞLU
Eşyayı gösteren Rabbimiz’in varlığı, o eşyadan daha zahir ve kesin
Y
Nur KABADAYI
Umut Ederek Yaşamak
Y
Büşra ŞENTÜRK
Sen Kaderim Misin
Y
Büşra Nur GECE
Mabede İsmet; Meryem'e Betül Sıfatı Yakışır...
Y
Merve DİKİCİ
TEVEKKÜL KIL
Y
Ebru ATA
KIYIYA İNSANLIK VURDU
Y
Mustafa KAYALI
ZAMAN VE MEKÂNDA KIBLEMİZ
Y
Türker ELMAS
NUR ve HAKİKAT AVCILIĞI
Y
Nagihan ZENGİN
Ademiyetten Kemaliyete İrfan Yolculuğu
Y
Öznur MACİT
bir b/akış bir yürüyüş (04,05,14 Eskici dergi yayınlandı)
 
EDİTÖRÜN SEÇTİKLERİ
AK PARTİ 19 YILDA NELER YAŞAMIŞ NELER?! Nur Cemaati Hakkın'da Yanlış Bilinenler ve Doğrusu AHMET AKGÜNDÜZ MÜRTED Mİ? AYASOFYA
 
KONUK YAZARLARIMIZ
K
İsmail GENÇ
İnsanız ve İnsanlığı Özlüyoruz
K
Emrah POLAT
Vahametlerle İmtihan ve Müracaat
K
Mehmed ESMER
Kubbetüs Sahra'yı tanıyacağız
K
Elif NİSA
Gerçekten İnsan Azar
K
Elif MUSLUOĞLU
Cemâli Bâ Kemâle Seyredelim
K
Fikriye AYYILDIZ
GAFLET
K
Merve YAĞMUR
ÖLMEDEN ÖNCE ÖLÜNÜZ
K
Fuat TÜRKER
Münafıklar Kavramıyorlar!
K
Hüray BOZBIYIK
TESETTÜRÜN VERDİĞİ HUZUR
 
VİDEO GALERİ
 
E-POSTA LİSTESİ
 
FOTO GALERİ
 
EN ÇOK TIKLANANLAR
 
ANKET

Web Sitemize Nasıl Ilaştınız?
 

Sitemizde yayınlanan haberlerde basın ahlakına, hukuk ilkelerine, insan hak ve özgürlüklerine bağlı kalacağımıza söz veririz. Yazarlarımızın yazılarıyla ilgili her türlü sorumluluk kendilerine aittir. İzinsiz ve kaynak gösterilmeden alıntı yapılamaz.

Adres : Sizde Araştırmacı Yazarlara Katılabilir Çalışmalarınızı Yayınlatabilirsiniz! arastirmaciyazarlar@gmail.com a Ad Soyad ve Yazar Resminizle birlikte gönderin değerlendirelim