19 Mart 2019, 17:39 - 
Prof. Ahmet Akgündüzden 31 Mart Cumhur ittifakı Seçim Öncesi ilginç Yıldız Tilbe, Ayasofya, MEB denklemi Ve Recep Tayyip Erdoğan Reisi Cumhura haddini Aşan beyanına Gerçek Nurculardan Sert Cevap!

Prof. Ahmet Akgündüzden 31 Mart Cumhur ittifakı Seçim Öncesi ilginç Yıldız Tilbe, Ayasofya, MEB denklemi Ve Recep Tayyip Erdoğan Reisi Cumhura haddini Aşan beyanına Gerçek Nurculardan Sert Cevap!

Zaman zaman yersiz zamansız gereksiz lüzümsuz çıkışlar yapan kibrine her seferinde yenik düşen profesör belgesinden aldığı güçle risale-i nurlar üzerine yazdığı kitaplarına bina ederek topladığı nüfusuyla ortaya çıkan Ahmet Akgündüzü biz ikaz etmeye uyarmaya ayar vermeye bıktık kendini hezeyanlarını ulu orta serişte etmekten bıkmadı usanmadı.

Daha önce Bediüzzaman hazretlerinin kendisinden sonra bıraktığı varis ve vekiline karşı yaptığı edep kaidelerini aşan hareketlerine verdiğimiz ikazlarımız kendisinin aklını başına getireceği yerde aynı profesör kafasıyla şimdide sosyal medya hesabından Bediüzzaman Hazretlerinin vekili ve varisi Hüsnü ağabeyin duasında ve desteğinde olan Reis-i Cumhurumuz Sayın Recep Tayyip Erdoğan'a sözüm ona parmak sallıyor. Akgündüzün beyanlarını okuyunca dedim bu artık iflah olmaz şirazesini hepten kaçırmış. Bari 31 mart seçimi öncesi yaptığı hezeyanları ile millete batıl efkarının tesiri ile zehri saçılmasın önüne seddi zülkarneyn gibi bir sed çekelim duası ile bu reddiyeyi kamuoyunun bilgisine sunuyorum. 
Öncelikle Bediüzzaman Hazretleri diyor : 

İnadın gözü, meleği şeytan görür

İnadın işi budur: Şeytan yardım ederse birisine "melek" der, rahmeti de okutur.

Muhalif tarafında eğer meleği görse; libasını değişmiş, onu şeytan zanneder, adavet lanet eder.

* * *

Hakkı bulduktan sonra ehak için ihtilafı çıkarma
Sözler ( 718 )

ne tevafuktur ki inadın gözü meleği şeytan görür cümlesinden sonra Bediüzzaman hazretleri hakkı bulduktan sonra hak için ihtilaf çıkarma diyor. Bu cümle profesör akgündüze tam cevap oluyor fakat biz gevezelik yapacağız biraz sözü uzatacağız. Geçen sefer jandarması palabıyık himmetine yetişmişti şimdi yıldız tilbe ablasından profesörümüzün yardımına koşmasını bekliyoruz. Her neyse.

Profesörümüz kahramanımız donkişot edasıyla Dünya Lideri Teröristlerin kabusu bu vatan ve İslam Milletindeki ümmetin duasını ve desteğini almış Reis-i Cumhurumuz Başkanımız Recep Tayyip Erdoğan'a ağza alınmayacak hafızadan geçirilse bile istiğfar edilecek büyüklükte bir ağır iftira ve ittihamı çalakalem hadsiz ve hudutsuzca şu şekilde ifade etmiş. Yayınlarken utandım Reisimiz kusurumuza bakmasın bu densize Gerçek Bir NURCU olarak cevap vermek Hakkın hatırı için gerekti. Evet Ahmet Akgündüz profesörü şöyle lakırdılamış hak nazarındakiler için zırvalamış ki diyor :


MUHTEREM CUMHURBAŞKANIM! ÇEVRENDEKİ KEMALİSTLER VE KORKAKLAR YERİNE SİZ BEDİÜZZAMAN'I DİNLEYİNİZ!

"Nasıl Ezan-ı Muhammediye'nin (A.S.M.) neşriyle Demokratlar on derece kuvvet bulduğu gibi, öyle de Ayasofya'yı da beşyüz sene devam eden vaziyet-i kudsiyesine çevirmektir." Emirdağ Lahikası-2 ( 164 )

"Ayasofya, Hristiyanlığın, İslamiyet'e devir ve tesliminin bir abidesidir."


Akgündüz Muhterem diye başlıyor arkasından o muhteremin peşi sıra Reisimizi korkakları ve kemalistleri dinlemekle ittiham ve iftira ediyor.

Sormazlar mı profesör geçinen akgündüze! Sen hangi hakla hadsizce Reisi Cumhurumuzu korkakları ve kemalistleri dinlemekle ittiham edersin sen kendini ne zannediyorsun hangi makamda görüyorsun? Ecnebilerin ekmeğini yeyip suyunu içtiğinden sanırım İslam topraklarındaki Reisi Cumhurumuza serhoşca cümleler söylüyorsun. Senin bu cümlelerini alkışlayan bugün kaçtane kemalist solcu cehepeli spli ipeli hdpli var biliyor musun farkındamısın silkelen kendine gel Reisi Cumhurumuzdan ve ona gönül vermiş desteklemiş insanlardan çık özür dile haddini aştığın yeter. Şekerin fırlıyor öyle yazıyorsan git tedavi ol. Risale-i Nur sermayesi ile biriktirdiğin nufusunu bu şekilde kandırmana yanıltmana hiç bir hakiki nur talebesi müsade etmeyecek her yerde senin zehrini izale etmek için Risale-i Nur hakikatlerini Üstadımızın kendisinden sonra bıraktığı varis ve vekilleri ile müdafaa edecektir. Daha söyleyecek çok şey var bu konu da fakat diğer hezeyanlarına da cevap vermek hakiki Nurcular olarak bizim üzerimize görev olduğundan bu kadar ile iktifa ediyorum.

Yine kahramanımız profesörümüz akgündüz diyor :

MİLLİ EĞİTİM BAKANINA BİR MAZLUMUN İÇLER ACISI HALİNİ AÇIKLADIM. CEVAP GELMEZSE, OHAL KOMİSYONU İLE MEB ARASINDAKİ ÇİRKİN İLİŞKİLERİ AÇIKLAYACAĞIM...

Bediüzzaman hazretlerinin Mutlak vekili ve varisine densizlik yapan akabinde Reis-i Cumhurumuz Sayın Recep Tayyip Erdoğan'a asılsız ittihamlar ve sui zanlar yönelten profesör akgündüzün Milli Eğitim Bakanına karşı yine kılıç çekip parmak sallaması onun iç aleminden nasıl bir ütopyada olduğunu cümle aleme göstermiş. 

Öncelikle seni kim vekil tayin etmiştir kimin hesabına kim adına böyle parmak sallıyorsun diye bu profesörlüğünü gözünde dünya lideri olmak zanneden kibir abidesi akgündüze sormak gerekiyor. Sen çirkin işleri gün yüzüne çıkarmak için görevli bir dedektifmisin. Sen bu yetkiyi iradeyi nereden alıyorsun. Nasıl bir istihbarat ağın var ki kendi Devletinin bakanına parmak sallayacak makamı kendinde görüyorsun. Sana yüreği ciğeri kim yedirdi o yedirdikleri yürekler ciğerler besmelesiz kesilen hayvanlardan mıdır ki bu derece yine haddini hududunu aşan beyanları veriyorsun. Senin yazdığın bugüne kadar yaptığın hizmetler bu dakikadan sonra hiçtir çöptür imha edilmelidir ki bu milletin sana verdiği değeri sen Devletinin liderine bakanına parmak sallamak ve tehdit etmek ile kötüye kullandın. Bugün ben bunları buradan ilan ediyorum bir gün herkes aynını diyecektir kendi maskeni kendin düşürdün hakiki nurcuların kalbi nefret ve buğzunu bedduasını üzerine çektin. Git tevbe et kendine gel Nurun sermayesi ile kazandığın mevki ve makamları böyle deni işlerine alet etme fitne çıkarma!

Gerçi Profesörümüzün devirdiği çamlar bununlada sınırlı değil bir de Ayasofya meselesi var. O konuda da kendine mürşidi ekmel Yıldız Tilbe ablasını bulmuş. Ne yapsın Bediüzzaman hazretlerinin Mutlak vekili ve Varisi Hüsnü ağabeyimiz gibi bir Güneşin beyanlarını bıraktığında Güneşe bedel yıldızı bulmuş. Yıldız Tilbe ablası gibi daha çok ablaları olsun birlikte kol kola Ayasofya müdaafası yaparlar artık. 


Her neyse Profesörlük belgelesinden aldığı güçle Akgündüz Yıldız Tilbe ablasının sözünü şu şekilde neşr etmiş Ehli İman mümin ve muvahhid müslümanlara :

HELAL OLSUN YILDIZ TİLBE HANIEFENDİYE!

Yıldız Tilbe: “Ayasofya ibadete açılsın. Ayasofya'nın öyle kapalı kalması için hiçbir sebep yok, fakat ibadete açılması için başta Fatih Sultan'ın vasiyeti ve Müslüman aleminin isteği ve bir sürü sayamadığım nedenden dolayı ibadete açılmalı. Açılsın, izin mi alacağız"Profesöre Yıldız Tilbe hanım bi kaset cd klibini filan göndersin artık. Profesörümüz Bu kadar Bediüzzamanın varislerini vekillerini dinlemedi Reis-i Cumhurumuz Recep Tayyip Erdoğanın beyanlarını dinlemedi onların tecrübe ve beyanlarını esas almadı tilbe ablasının beyanına alkış tuttu. Üzücü olan şudur ki Bediüzzamanın Risale-i Nurlarından ders aldığını iddia eden bunun için çeşitli eserler ve çalışmalar yapan bir insanın bu kadar hizmetinden sonra bu derece savrulması. Allah ıslah eylesin. 


Bu yazıyı okuyan akgündüzün fedaileri akgündüzün gönüllü neferleri askerleri size de iki çift sözüm var. Güneşi sağ elime Ayı Sol elime verseniz davamdan dönmem Hakkı söylemekten vazgeçmem buyuran bir Peygamberi Zişanı dinleyin akgündüzün lafını sözünü değil gidin Bediüzzaman hazretlerinin hayatta kalan hepimize nimet ve hazine olan Mutlak vekil ve varisi Hüsnü ağabeyimizi dinleyin onunla birlikte Risale-i Nur davasında omuz omuza olun başkalara bakmayın savrulmayın. Akgündüzünde içine düştüğü bu vaziyet için ona dua edin yardım edin pof poflayıp alkış tutup destek vermeyin ki ayakları yere bassın kendine gelsin haylaz bir çocuk gibi hareketlerinden vazgeçsin..

Selam Hüdaya Tabi Olanların Üzerine Olsun
Saffı Evvel Talebe-i Nur 
Çilingir Ali Savran'ın Has Torunu 
Gerçek Nurcu
Süleyman Yasin AKDENİZYORUM YAZ
BU HABER İÇİN HENÜZ YORUM EKLENMEMİŞTİR.
 Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları, okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan Araştırmacı Yazarlar hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
DİĞER Süleyman Yasin AKDENİZ HABERLERİ
ÖZEL RÖPORTAJ
Ferudun Özdemir: 'Allah Var, Problem Yok'
Ferudun Özdemir: 'Allah Var, Problem Yok'
Ferudun Özdemir, “Allah var, problem yok!” adlı kitabında, yaşanan tüm olumsuzluklara rağmen, Allah'a dayanıp, O'na güvenen insanların bir şekilde aydınlığa kavuşacaklarının farkındalığını oluşturuyor zihinlerde…
 
YAZARLARIMIZ
Y
Metin ALKAN
İSRAİL’İN AKİBETİ
Y
Mehmet GÖÇMEZ
ANMAK MI ANLAMAK MI
Y
SERDAR BOZDOĞAN
TARİH BİZİ ÇAĞIRIYOR BİZDE TARİHE YENİDEN ÇAĞ AÇTIRIYORUZ
Y
Nurcan CANKORU
GİZLİ SIRLAR
Y
Pınar SÖNMEZ
AŞK BİR NOKTA
Y
Hatice BAŞKAN
KADINSIN
Y
Fatmanur KUŞ
SU GİBİ AZİZ OL EVLADIM
Y
Duygu Gürses DİKEN
MALINI BAĞIŞLAYAN ELBETTE KURTULUŞA ERMİŞTİR..
Y
Zeynep DEMİR
önce sela, sonra adın okunur minarelerden.
Y
Ayhan KÜFLÜOĞLU
Eşyayı gösteren Rabbimiz’in varlığı, o eşyadan daha zahir ve kesin
Y
Nur KABADAYI
Umut Ederek Yaşamak
Y
Büşra ŞENTÜRK
Sen Kaderim Misin
Y
Büşra Nur GECE
Mabede İsmet; Meryem'e Betül Sıfatı Yakışır...
Y
Merve DİKİCİ
TEVEKKÜL KIL
Y
Ebru ATA
KIYIYA İNSANLIK VURDU
Y
Mustafa KAYALI
ZAMAN VE MEKÂNDA KIBLEMİZ
Y
Türker ELMAS
NUR ve HAKİKAT AVCILIĞI
Y
Nagihan ZENGİN
Ademiyetten Kemaliyete İrfan Yolculuğu
Y
Öznur MACİT
bir b/akış bir yürüyüş (04,05,14 Eskici dergi yayınlandı)
 
EDİTÖRÜN SEÇTİKLERİ
Umreye Gidenlere Tavsiyeler? HAKKIN VE HALKIN EN ÇOK ÖVDÜĞÜ İNSAN Yaşadığınız Çağı Tanıyamazsanız, Tanımlanırsınız Yıl Başı Değil Yılan'ın Başı!
 
KONUK YAZARLARIMIZ
K
İsmail GENÇ
İnsanız ve İnsanlığı Özlüyoruz
K
Emrah POLAT
Vahametlerle İmtihan ve Müracaat
K
Mehmed ESMER
Kubbetüs Sahra'yı tanıyacağız
K
Elif NİSA
Gerçekten İnsan Azar
K
Elif MUSLUOĞLU
Cemâli Bâ Kemâle Seyredelim
K
Fikriye AYYILDIZ
GAFLET
K
Merve YAĞMUR
ÖLMEDEN ÖNCE ÖLÜNÜZ
K
Fuat TÜRKER
Münafıklar Kavramıyorlar!
K
Hüray BOZBIYIK
TESETTÜRÜN VERDİĞİ HUZUR
 
VİDEO GALERİ
 
E-POSTA LİSTESİ
 
FOTO GALERİ
 
ANKET

Web Sitemize Nasıl Ilaştınız?
 

Sitemizde yayınlanan haberlerde basın ahlakına, hukuk ilkelerine, insan hak ve özgürlüklerine bağlı kalacağımıza söz veririz. Yazarlarımızın yazılarıyla ilgili her türlü sorumluluk kendilerine aittir. İzinsiz ve kaynak gösterilmeden alıntı yapılamaz.

Adres : Sizde Araştırmacı Yazarlara Katılabilir Çalışmalarınızı Yayınlatabilirsiniz! arastirmaciyazarlar@gmail.com a Ad Soyad ve Yazar Resminizle birlikte gönderin değerlendirelim