08 Ocak 2019, 07:24 - 
Abdulhamid Han Oyunu ile Bi Profesör bi Yazar Eskisi Nakavt Oldu Sırada ki Gelsin!

Abdulhamid Han Oyunu ile Bi Profesör bi Yazar Eskisi Nakavt Oldu Sırada ki Gelsin!

Geçtiğimiz günlerde Recep Tayyip Erdoğanı Nurcular Eleştirmelidir Görevidir manasında tabanı hükümet aleyhine harekete geçirmek istediğini zan ve düşündüğüm beyanından öyle anladığım bi profesör eskisinin sözlerini eleştirip reddiye verdim.

Fakat bunda dikkat çekmek ve tesir ortaya çıkarmak ve bu profesörün ve yazar eskilerinin niyetlerini açık etmek için Abdulhamid Han tertibi oyunu düzenlemek durumunda kaldım.

 Çünkü insanlar sosyal medyada olayların perde arkasını göremediğinden ve özellikle müslümanlar yüksek bir iyi niyet ve hüsnü zan sahibi olduklarından firavun gibi karun gibi enaniyet kibir gurur taşıyan kütük gibi benlik taşıyan ilmi enaniyette tavan yapmış yurt dışı transferli profesörlerin onların şakşakcısı yazarların gerçek niyetlerini sözlerini düşüncelerini bilemez oluyorlar. Ve bu kimselerin Üstadın Varis ve Vekiline karşı Hüsnü Bayramoğlu ağabeye karşı gizli bir adavet ve çekememezlik içinde olduklarını kalben hissettim. Ve Hüsnü ağabeyin izni iradesi müsadesi hatta onun tepkisi ve kızmasına aldırış hiç etmeden bu tiplere Abdulhamid Han oyunu kurdum. Kim bilir TRT de Payitahtı çok izlemekten etkilenmişimdir.
Netice ne mi oldu :)

İkiside sobelendi. Oyuna getirdim oyuna geldiler. Şimdi benim üzerimden Bediüzzaman hazretlerinin mutlak vekil ve varisine pusuda bekleyen cigere zıplayan kedi gibi zıpladılar. Ben de keyifle şuan onların yazdıklarını okuyorum. Ümmeti Muhammedde düne kadar nurcu tanınan kanaat önderi filan zannedilen bu tiplerin Bediüzzaman hazretlerinin talebesine varisine vekiline karşı nasıl husumetkarane hasımcasına çekememezcesine verdikleri cevaplara bakıyor ve şu yorumu yapıyorlar bunlar mı ehli ilim alim profesör bunlar olsa olsa flaş bellektir Allah razı olsun yasin hocadan ki bu tiplerin maskelerini düşürdü seviyelerinin yerlere bi oyun ile nasıl indiğini tahtlarını sarsttığında gösterdi diyorlar.

Zaten profesör demişti buna cevap verilmez ahmaktır filan hatta Recep Tayyip Erdoğan yalakasıdır. Yazar eskisi biride profesörü dinlemiyor benide okusunlar benide bilsinler diye ortaya çıkıyor tezgahıma giriyor bana da hayırlı işler demek düşüyor :)

not: bu vesile ile bu yazar eskisinin ve profesörüm diye dolaşan tiplerin beyanlarını inceleyip tahlil edin benim üzerimden Bediüzzaman hazretlerinin vekil ve varislerinin üzerine sözde meşverete sığınarak nasıl muarız olduklarını niyetlerini okuyun. 

Bin haysiyet ve şerefim olsa da Bediüzzaman hazretlerinin bütün vekil ve varislerinin yoluna feda olsun. Onlar bugün aramızda olduğu için kavli leyyin ile eleştirip bu şekilde Abdulhamid han oyunları yapıyorum. Allah onlara hayırlı uzun ömür versin bir gün dünyadan göçtüklerinde bu meydanı siz meşveretçilere bırakmayacak milyonlar NURCULARIN olduğunu buradan ilan ediyorum. Meşveret adı altında koskoca şahsı maneviyi bir cemaati bir kaç adamın fikrine kararına artık kimse uyduramayacaktır. 

Nurcuların görevi cemaatin görevi nurcu kimliği ile Recep Tayyip Erdoğan muhalifliği asla değildir. Profesör nurculardan şahsı maneviden özür dileme erdemini göstersin kibiri bıraksın akıllı olsun artık. Desin oy veren her vatandaş eleştirir hükümeti siyaseti şahsı adına yapabilir ama nurcu kimliği ile bu ünvanı kullanarak yapamaz desin. 

Bide ahmaktır susmak cevap vermek lazım değil değip kibrine yenik düşüp cevap vermesini beni güldürüyor kendine sözün geçmiyor nefsine sözün geçmiyor çok profesör gördüm ama senin gibisini görmedim :)

Haşiye: Bu süreçte Yazıcı Nur Cemaatinden Tarikatlardan ve Nur Cemaatinin çoğunluğundan Hüsnü Ağabeye gelen destekler ve Hüsnü Ağabey ile beraber olduklarını ilan etmeleri ziyadesi ile beni mesut ve bahtiyar etmiştir. Allah onlardan razı olsun

Üstadımızın varis ve vekili Hüsnü Bayramoğlu ağabeyimden özür diliyorum kusuruma bakmasın baba şefkatiyle Mevlana gönlü ile ümmeti muhammedi kucaklayıp ittihadı islam için islam birliği uhuvveti için 80 yaşını aşkın uğraşırken yanlarına kadar sızan tiplere karşı şahsi bir eylem yapma gereği hissettim eylemimin neticesini beklediğimden fazla bi ölçüde gördüm maksadıma eriştim. Bu vesile ile benim oyunuma gelip size saldıran bu profesörleri ve yazar eskilerini inşallah ağabeyimiz haberdar oldu belkide biliyordu ama yinede vicdanen şuan müsterih oldum gördüğüm hile ve desiseyi ortaya çıkardım. Allaha hamd olsun

Selam Hüdaya Tabi Olanların Üzerine Olsun
Araştırmacı Yazar
Saffı Evvel Talebe-i Nur Çilingir Ali Savranın Has Torunu
Çekirdekten Nurcu
Süleyman Yasin AKDENİZYORUM YAZ
BU HABER İÇİN HENÜZ YORUM EKLENMEMİŞTİR.
 Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları, okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan Araştırmacı Yazarlar hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
DİĞER Süleyman Yasin AKDENİZ HABERLERİ
ÖZEL RÖPORTAJ
CEMALEDDİN HOCANIN ARDINDAN..
CEMALEDDİN HOCANIN ARDINDAN..
Bizler Cemalettin Bal Hocamızın muvahhid bir mümin; Kur'an Hizmetkarı bir müftü olduğuna aynel-yakin şahidiz. Kur'an talebelerine verdiği önem, inşa ettirdiği Hafızlık Kurslarının işleriyle bizatihi ilgilenmesi, personelinin derdinde sıkıntısında varıyla yoğuyla koşan,kendisiyle uğraşan ona iftira edenlere dahi beddua etmeyen yine onları dualarıyla uğurlayan bir hocamız olduğuna şahidiz.
 
YAZARLARIMIZ
Y
Metin ALKAN
ORUCUN BAYRAMI
Y
Mehmet GÖÇMEZ
ANMAK MI ANLAMAK MI
Y
SERDAR BOZDOĞAN
TARİH BİZİ ÇAĞIRIYOR BİZDE TARİHE YENİDEN ÇAĞ AÇTIRIYORUZ
Y
Nurcan CANKORU
GİZLİ SIRLAR
Y
Pınar SÖNMEZ
AŞK BİR NOKTA
Y
Hatice BAŞKAN
KADINSIN
Y
Fatmanur KUŞ
SU GİBİ AZİZ OL EVLADIM
Y
Duygu Gürses DİKEN
MALINI BAĞIŞLAYAN ELBETTE KURTULUŞA ERMİŞTİR..
Y
Zeynep DEMİR
önce sela, sonra adın okunur minarelerden.
Y
Ayhan KÜFLÜOĞLU
Eşyayı gösteren Rabbimiz’in varlığı, o eşyadan daha zahir ve kesin
Y
Nur KABADAYI
Umut Ederek Yaşamak
Y
Büşra ŞENTÜRK
Sen Kaderim Misin
Y
Büşra Nur GECE
Mabede İsmet; Meryem'e Betül Sıfatı Yakışır...
Y
Merve DİKİCİ
TEVEKKÜL KIL
Y
Ebru ATA
KIYIYA İNSANLIK VURDU
Y
Mustafa KAYALI
ZAMAN VE MEKÂNDA KIBLEMİZ
Y
Türker ELMAS
NUR ve HAKİKAT AVCILIĞI
Y
Nagihan ZENGİN
Ademiyetten Kemaliyete İrfan Yolculuğu
Y
Öznur MACİT
bir b/akış bir yürüyüş (04,05,14 Eskici dergi yayınlandı)
 
EDİTÖRÜN SEÇTİKLERİ
Fetullahçı Terör Örgütü Nur Cemaatinin İçine Sızmış mıdır? ELVEDA ŞEHRİ RAMAZAN ELVEDA Metin Külünk'ten Açıklama : FETÖ Bir Risale-i Nur Hareketi Değildir! Tüm Gerçekliğiyle Bediüzzaman Said Nursi Kimdir ?
 
KONUK YAZARLARIMIZ
K
İsmail GENÇ
İnsanız ve İnsanlığı Özlüyoruz
K
Emrah POLAT
Vahametlerle İmtihan ve Müracaat
K
Mehmed ESMER
Kubbetüs Sahra'yı tanıyacağız
K
Elif NİSA
Gerçekten İnsan Azar
K
Elif MUSLUOĞLU
Cemâli Bâ Kemâle Seyredelim
K
Fikriye AYYILDIZ
GAFLET
K
Merve YAĞMUR
ÖLMEDEN ÖNCE ÖLÜNÜZ
K
Fuat TÜRKER
Münafıklar Kavramıyorlar!
K
Hüray BOZBIYIK
TESETTÜRÜN VERDİĞİ HUZUR
 
VİDEO GALERİ
 
E-POSTA LİSTESİ
 
FOTO GALERİ
 
EN ÇOK TIKLANANLAR
 
ANKET

Web Sitemize Nasıl Ilaştınız?
 

Sitemizde yayınlanan haberlerde basın ahlakına, hukuk ilkelerine, insan hak ve özgürlüklerine bağlı kalacağımıza söz veririz. Yazarlarımızın yazılarıyla ilgili her türlü sorumluluk kendilerine aittir. İzinsiz ve kaynak gösterilmeden alıntı yapılamaz.

Adres : Sizde Araştırmacı Yazarlara Katılabilir Çalışmalarınızı Yayınlatabilirsiniz! arastirmaciyazarlar@gmail.com a Ad Soyad ve Yazar Resminizle birlikte gönderin değerlendirelim