25 Kasım 2018, 12:07 - 
MK- ULTRA (MİLENYUM) PROJESİ YENİDEN HORTLADI

MK- ULTRA (MİLENYUM) PROJESİ YENİDEN HORTLADI

................

MK-Ultra (milenyum) projesi derin Amerika’nın insanların bilinçaltını kullanmak ile ilgili yürüttüğü insanlık dışı bir projedir. Bu proje CIA'nın Bilimsel İstihbarat Bölümü'nde inşa edilip günümüze kadar sirayet ederken aynı zamanda yüksek seviyede geliştirilmiştir.

 

Geçmiş tarihten günümüze CIA'nin 1950-1970 arasında yürüttüğü zihin kontrolü deneyleri gelecek kuşakları tesir altına almayı hedefleyen politikalar izlemiştir.

 

CIA, bu uygulamayı deney ve gözlem amaçlı önce kendi çalışanlarına, askerlere, bürokratlara, fahişelere, ruh hastalarına ve daha sonra sıradan vatandaşlara bilgileri dâhilinde olmadan LSD verilip tepkileri incelemeye koyulmuş ve şaşırtıcı sonuçlar almıştır.

 

Başlangıçta birçok insan üzerinde sandalyeye bağlanmış halde kimyasallar yutturup işkence etmek, LSD altında karanlık odalarda bekletmek gibi hayvanlıklar icra edildiştir.

 

Bazı durumlarda bir koldan (barbiturat), diğer koldan (amfetamin) verildiği için ölen, ilaç altındayken algıları sapıttığı için intihar edenler oldu. Başlangıçta ağır kayıplar verilen proje sonraki aşamalarda daha hassas bir şekilde kayıp olmaksızın uygula aşamasına geçmeyi başardı.

 

Bu proje teknolojik uygulamalar ile dünya geneline sirayet ettirilerek radyoaktif dalgalar ile bağlantı kurarak düşünce gücüne hakim olmayı amaçladılar ve kısmen de başardılar.

 

Bu uygulamaya giderken GDO sürecindeki beslenme ile vücut direnci kırılarak süreç hazır haline gelmektedir.

 

Robotları insanlaştırmayı amaçlarken ters güdü olarak ta insanları robotlaştırıp sonuca daha kısa sürede varmayı hedeflemektedirler.

 

Online servisler, GSM baz istasyonları, elektrik paratonerleri, rüzgar türbini vb. araçlar ile kinetik enerjiyi önce mekanik enerjiye daha sonrada elektrik enerjisine dönüştürüp negatif dalgalar ile seri halde yayılmalar yaparak zihin kirlenmesi oluşturmaktadırlar.

 

Amaçları gerçek dünya gündeminden hedef ülke ve bölgelerin uzak kalmasını sağlamaktır.

 

Bu proje ilk başladığı yıllarda (1950-1970) o tarihlerde bizim ülkemizin gündemine baktığımızda konunun önemini anlarız.

 

Bir sonraki aşama daha vehim bir sonuca odaklanmıştır.

 

Kurduğunuz düşler, zihninizdeki fikirler, gördüğünüz rüyalar, sevgi ve sempati alanlarınız, kavga ve nefret duygularınız ve ideal uğraşlarınız topyekûn kontrol altına alınmaktadır. Buna da Mk-Ultra (Milenyum) Projesinin ileri seviye programı olan ‘Teknolojik Esaret’ adı verilmektedir.

 

Kısa bir gözlem yapalım...

 

Uzun vadeli ortaklıkların bir çırpıda son bulması...

 

Çok samimi dostlukların bir anda azılı düşmanlığa dönüşmesi...

 

Körkütük aşkların bir çırpıda ihanet furyası ile sonuçlanması...

 

Mananın yok olup (manevi değerler) maddenin (dünyevi tutkuların) aşırı bir şekilde yoğunlaşması artık hiç yorulmadan kısa sürede gerçekleşmektedir.

 

Bu vehim süreçte derin Amerikan’ın katkısı çok büyüktür. Derin Amerikan’ın üst aklı olan şeytan Allah’a isyanından buyana hedef aldığı Âdem soyunu yok etmek için asırlardır mücadele vermektedir.

 

Kurandaki en çok zikredilen ayetlere baktığımızda düşünmek ve akletmek telkinleri yer almaktadır. Derin Amerika şeytandan aldığı talimat ile insanları düşünmek ve akletmekten uzak tutarak sonuca varacağını görmüştür.

 

Düşünmeyen ve akletmeyen bir kişi, canlılık emaresi gösterse de hakiki manada yaşadığı anlamına gelmez.

 

Zihni körelten bir insan fikirsiz kaldığında bu ihtiyacı dalgalar halinde ihtiyaç mukabili gibi derin Amerika (şeytanın uşağı) Mk-Ultra Milenyum Projesi ile evlere servis etmektedir.

 

Devletimizin kısır döngü politikalarından kurtulup bir an önce güncel bir şekilde genel dünya konularına yönelmesi gerekmektedir.

 

Araştırmacı Yazar

Serdar BozdoğanYORUM YAZ
BU HABER İÇİN HENÜZ YORUM EKLENMEMİŞTİR.
 Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları, okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan Araştırmacı Yazarlar hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
DİĞER Serdar Bozdoğan HABERLERİ
ÖZEL RÖPORTAJ
CEMALEDDİN HOCANIN ARDINDAN..
CEMALEDDİN HOCANIN ARDINDAN..
Bizler Cemalettin Bal Hocamızın muvahhid bir mümin; Kur'an Hizmetkarı bir müftü olduğuna aynel-yakin şahidiz. Kur'an talebelerine verdiği önem, inşa ettirdiği Hafızlık Kurslarının işleriyle bizatihi ilgilenmesi, personelinin derdinde sıkıntısında varıyla yoğuyla koşan,kendisiyle uğraşan ona iftira edenlere dahi beddua etmeyen yine onları dualarıyla uğurlayan bir hocamız olduğuna şahidiz.
 
YAZARLARIMIZ
Y
Metin ALKAN
ORUCUN BAYRAMI
Y
Mehmet GÖÇMEZ
ANMAK MI ANLAMAK MI
Y
SERDAR BOZDOĞAN
TARİH BİZİ ÇAĞIRIYOR BİZDE TARİHE YENİDEN ÇAĞ AÇTIRIYORUZ
Y
Nurcan CANKORU
GİZLİ SIRLAR
Y
Pınar SÖNMEZ
AŞK BİR NOKTA
Y
Hatice BAŞKAN
KADINSIN
Y
Fatmanur KUŞ
SU GİBİ AZİZ OL EVLADIM
Y
Duygu Gürses DİKEN
MALINI BAĞIŞLAYAN ELBETTE KURTULUŞA ERMİŞTİR..
Y
Zeynep DEMİR
önce sela, sonra adın okunur minarelerden.
Y
Ayhan KÜFLÜOĞLU
Eşyayı gösteren Rabbimiz’in varlığı, o eşyadan daha zahir ve kesin
Y
Nur KABADAYI
Umut Ederek Yaşamak
Y
Büşra ŞENTÜRK
Sen Kaderim Misin
Y
Büşra Nur GECE
Mabede İsmet; Meryem'e Betül Sıfatı Yakışır...
Y
Merve DİKİCİ
TEVEKKÜL KIL
Y
Ebru ATA
KIYIYA İNSANLIK VURDU
Y
Mustafa KAYALI
ZAMAN VE MEKÂNDA KIBLEMİZ
Y
Türker ELMAS
NUR ve HAKİKAT AVCILIĞI
Y
Nagihan ZENGİN
Ademiyetten Kemaliyete İrfan Yolculuğu
Y
Öznur MACİT
bir b/akış bir yürüyüş (04,05,14 Eskici dergi yayınlandı)
 
EDİTÖRÜN SEÇTİKLERİ
Fetullahçı Terör Örgütü Nur Cemaatinin İçine Sızmış mıdır? ELVEDA ŞEHRİ RAMAZAN ELVEDA Metin Külünk'ten Açıklama : FETÖ Bir Risale-i Nur Hareketi Değildir! Tüm Gerçekliğiyle Bediüzzaman Said Nursi Kimdir ?
 
KONUK YAZARLARIMIZ
K
İsmail GENÇ
İnsanız ve İnsanlığı Özlüyoruz
K
Emrah POLAT
Vahametlerle İmtihan ve Müracaat
K
Mehmed ESMER
Kubbetüs Sahra'yı tanıyacağız
K
Elif NİSA
Gerçekten İnsan Azar
K
Elif MUSLUOĞLU
Cemâli Bâ Kemâle Seyredelim
K
Fikriye AYYILDIZ
GAFLET
K
Merve YAĞMUR
ÖLMEDEN ÖNCE ÖLÜNÜZ
K
Fuat TÜRKER
Münafıklar Kavramıyorlar!
K
Hüray BOZBIYIK
TESETTÜRÜN VERDİĞİ HUZUR
 
VİDEO GALERİ
 
E-POSTA LİSTESİ
 
FOTO GALERİ
 
EN ÇOK TIKLANANLAR
 
ANKET

Web Sitemize Nasıl Ilaştınız?
 

Sitemizde yayınlanan haberlerde basın ahlakına, hukuk ilkelerine, insan hak ve özgürlüklerine bağlı kalacağımıza söz veririz. Yazarlarımızın yazılarıyla ilgili her türlü sorumluluk kendilerine aittir. İzinsiz ve kaynak gösterilmeden alıntı yapılamaz.

Adres : Sizde Araştırmacı Yazarlara Katılabilir Çalışmalarınızı Yayınlatabilirsiniz! arastirmaciyazarlar@gmail.com a Ad Soyad ve Yazar Resminizle birlikte gönderin değerlendirelim