04 Ekim 2018, 07:31 - 
Diyanetten Daha Uygun ve Ucuz Umre Programları Olduğunu Açıkladı

Diyanetten Daha Uygun ve Ucuz Umre Programları Olduğunu Açıkladı

Hac ve Umre Profesyonel Tur Organizatörü ve Rehberi Süleyman Yasin Akdeniz'in açıklamaları şu şekilde kayda geçti.

'Her yıl özlem hasret ve dua ile mukaddes beldelere insanlarımız akın akın gidiyorlar. Kimileri bu çıktıkları mübarek yolculuktan memnun dönerken kimileri ise şikayetçi dönüyorlar. İşte bizim ilgilendiğimiz kısım şikayetçi dönen kısımla.

Çünkü bu insanlar Allah ve Resulünden razılar o aşk ve muhabbet ile bu yolculuğa çıkıyorlar. Fakat şikayetçi oldukları husus karşılaştıkları muamele ve hizmetler. Bundan yana bir problem yaşadıkların da yaptıkları umre ve aldıkları feyiz yara alıyor.

Bunu takiben gıybet eleştiri gibi günahlar başlıyor hatta haklı olarak yaşadıkları sıkıntıları memnuniyetsizlikleri çeşitli platformlarda dile getiriyorlar çevrelerini uyarıyorlar. Bazı seneler de ise Umre de mağdur olanlar medya da çeşitli haberlere çıkıyorlar. Buda güven problemini daire daire genişleterek oluşturuyor. Bu konuda çeşitli zamanlarda uyarılar da bulundum. Sağlıklı bir şekilde Umre ye gidip gelebilmenin formüllerini uyarılarını yaptım. www.suleymanyasinakdeniz.com sitesinden inceleyebilirsiniz.

Benim dikkat çekmek istediğim hususlar umreye giderken mutlaka referans üzere güvendiğiniz ve daha önce tecrübe sahibi olmuş çevrenizin yönlendirmelerini dikkate alın derim. Ve mutlaka Diyanet işleri başkanlığının acentalar ile yaptığı resmi hizmet sözleşmesini okuyarak imzalayarak ve Acenta ile Umre hizmet sözleşmenizi elinize alarak bu yolculuğa çıkınız. O sözleşme de taahhütler yerine getirilmediği takdirde hakkınızı arayabiliyor cezai işlem uygulatabiliyorsunuz ki hakkınız olanı istemek ve aramak her müslümanın üzerine görevdir ki zulüm ve art niyet barınamasın.

Tamamen insanlara umre de layıkıyla hizmeti ve memnuniyeti ve onların dualarını alma esası üzerine kurulu umre programları ile senelerdir hizmetler sunuyorum. Oluşan memnuniyetler aldığımız dualar tercih edilen aranan yönlendirilen bir Umre Rehberi duruma getirdi bunun için ayrıca teşekkürlerimi sunuyorum. Ülkemizin maruz kaldığı ekonomik saldırılar sebebiyle Türk Liramız değer kaybetti. Bu durum mukaddes beldelere gitmek isteyen insanlarımızın gidecekleri zamanı ertelemelerine daha uzun vade de plan program yapmalarına sebep oldu. Bütün şartları göz önünde bulundurarak olabilecek en iyi ve en uygun Umre Programlarını sunmaya gayret ettim.

Tarifeli 50 kg yük taşıma izni olan uçaktan Mekke ve Medine lüks otobüs hizmetlerine ve şartları içinde en nezih ve temiz otel ve konaklamadan dolu dolu umre programlarımı her yıl olduğu gibi bu yılda çıtayı bir tık üste taşıyarak ilan ettim. Hem kalitesi ile hem şartları ve hizmetleri ile kıyaslama yapacağınız tercih yapacağınız karşılaştıracağınız ve inşallah memnun kalacağımız Umre Programlarımızı www.suleymanyasinakdeniz.com şahsi sitemde ilan etmiş bulunmaktayım. Sizlere eşlik edeceğim program ve tarihler sizlerden gelen istek ve talep doğrultusunda gerçekleşmektedir. WhatsApp üzerinden ulaşmak isteyenler için özel bir hat hizmeti açtık 0543 394 45 33 ten bilgi alabiliyor sorabiliyorsunuz. Umre için çıkmış olduğumuz fiyatlar bugün Diyanetin açıkladığı rakamların çok çok altındadır. Sunmuş olduğumuz firsat ve imkanlardan istifade etmenizi temenni ederim.

Cenabı Allah niyetine girdiğiniz Umrenizi en güzel ve sıhhatli şekilde yapmayı makbul ve mebrur olmasını ihsan ve ikram eylesin. Allah sizlere Umre yi bizlerede bu Umrelerinizde hizmet etmeyi nasip eylesin.'


Araştırmacı Yazar Umre Tur Organizatör ve Rehberi Süleyman Yasin Akdeniz'in açıklamalarından bir kesit bu şekilde kayda geçti.

Araştırmacı Yazarlar Ailesi olarak yazarımıza başarılar diliyoruz.

(Editörden)
Haber ÖzelYORUM YAZ
BU HABER İÇİN HENÜZ YORUM EKLENMEMİŞTİR.
 Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları, okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan Araştırmacı Yazarlar hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
DİĞER SEÇTİKLERİMİZ HABERLERİ
VİDEO GALERİ
 
YAZARLARIMIZ
Y
Metin ALKAN
ÜMMETİN EMİNİ EBU UBEYDE BiN CERRAH
Y
ferit karasu
YÜREĞİM DEKİ ŞEHİR
Y
Nurcan CANKORU
MENZİLE
Y
Mehmet GÖÇMEZ
ANMAK MI ANLAMAK MI
Y
SERDAR BOZDOĞAN
TARİH BİZİ ÇAĞIRIYOR BİZDE TARİHE YENİDEN ÇAĞ AÇTIRIYORUZ
Y
Pınar SÖNMEZ
AŞK BİR NOKTA
Y
Hatice BAŞKAN
KADINSIN
Y
Fatmanur KUŞ
SU GİBİ AZİZ OL EVLADIM
Y
Duygu Gürses DİKEN
MALINI BAĞIŞLAYAN ELBETTE KURTULUŞA ERMİŞTİR..
Y
Zeynep DEMİR
önce sela, sonra adın okunur minarelerden.
Y
Ayhan KÜFLÜOĞLU
Eşyayı gösteren Rabbimiz’in varlığı, o eşyadan daha zahir ve kesin
Y
Nur KABADAYI
Umut Ederek Yaşamak
Y
Büşra ŞENTÜRK
Sen Kaderim Misin
Y
Büşra Nur GECE
Mabede İsmet; Meryem'e Betül Sıfatı Yakışır...
Y
Merve DİKİCİ
TEVEKKÜL KIL
Y
Ebru ATA
KIYIYA İNSANLIK VURDU
Y
Mustafa KAYALI
ZAMAN VE MEKÂNDA KIBLEMİZ
Y
Türker ELMAS
NUR ve HAKİKAT AVCILIĞI
Y
Nagihan ZENGİN
Ademiyetten Kemaliyete İrfan Yolculuğu
Y
Öznur MACİT
bir b/akış bir yürüyüş (04,05,14 Eskici dergi yayınlandı)
 
EDİTÖRÜN SEÇTİKLERİ
BİR DOST PENCEREMDEN TÜRKİYEDE HANGİ NURCU KOLLARI FETÖYE DESTEK VERİYOR 2022 RAPORU VE BELGELERİ REFERANDUM SEÇİMLERİ ÖNCESİ BOMBADA FETÖNÜN PARMAK İZLERİ!!! (1)
 
KONUK YAZARLARIMIZ
K
İsmail GENÇ
İnsanız ve İnsanlığı Özlüyoruz
K
Emrah POLAT
Vahametlerle İmtihan ve Müracaat
K
Mehmed ESMER
Kubbetüs Sahra'yı tanıyacağız
K
Elif NİSA
Gerçekten İnsan Azar
K
Elif MUSLUOĞLU
Cemâli Bâ Kemâle Seyredelim
K
Fikriye AYYILDIZ
GAFLET
K
Merve YAĞMUR
ÖLMEDEN ÖNCE ÖLÜNÜZ
K
Fuat TÜRKER
Münafıklar Kavramıyorlar!
K
Hüray BOZBIYIK
TESETTÜRÜN VERDİĞİ HUZUR
 
ÖZEL RÖPORTAJ
Ferudun Özdemir: 'Allah Var, Problem Yok'
Ferudun Özdemir: 'Allah Var, Problem Yok'
Ferudun Özdemir, “Allah var, problem yok!” adlı kitabında, yaşanan tüm olumsuzluklara rağmen, Allah'a dayanıp, O'na güvenen insanların bir şekilde aydınlığa kavuşacaklarının farkındalığını oluşturuyor zihinlerde…
 
E-POSTA LİSTESİ
 
FOTO GALERİ
 
ANKET

Web Sitemize Nasıl Ilaştınız?
 
cheap jordans|wholesale air max|wholesale jordans|wholesale jewelry

Sitemizde yayınlanan haberlerde basın ahlakına, hukuk ilkelerine, insan hak ve özgürlüklerine bağlı kalacağımıza söz veririz. Yazarlarımızın yazılarıyla ilgili her türlü sorumluluk kendilerine aittir. İzinsiz ve kaynak gösterilmeden alıntı yapılamaz.

Adres : Sizde Araştırmacı Yazarlara Katılabilir Çalışmalarınızı Yayınlatabilirsiniz! arastirmaciyazarlar@gmail.com a Ad Soyad ve Yazar Resminizle birlikte gönderin değerlendirelim