20 Haziran 2018, 06:18 - 
Kalkınmaya ve Huzûra ulaşmaya SON VİRAJ…

Kalkınmaya ve Huzûra ulaşmaya SON VİRAJ…

Şer güçlerin ortaklaşa düzenledikleri Dolar tuzağının nedenlerini bildikleri halde, kasıtlı bir şekilde İSTİSMAR edenlere, aklî, muknî ve tokat gibi cevaplar vererek söze başlıyoruz.

Kalkınmaya ve Huzûra ulaşmaya SON VİRAJ…

Şer güçlerin ortaklaşa düzenledikleri Dolar tuzağının nedenlerini bildikleri halde, kasıtlı bir şekilde İSTİSMAR edenlere, aklî, muknî ve tokat gibi cevaplar vererek söze başlıyoruz.

Her akıl, feraset, tecrübe ve basiret sahiplerinin bildiği gibi, güçlü devletler; kendisini toparlayıp kalkınmaya başlayan ülkelere karşı, çeşit çeşit savaş taktikleri ve tuzaklar uygularlar. Esas SEBEP ise I. Ballı pazarlarının elden gitmesini, II. kendilerine rakip çıkmasını ve III. Artık onlara diledikleri gibi söz geçiremeyeceklerini hazmedemedikleri için…

Bu savaş taktiklerinden bazıları şunlardır:

·        Kalkınmaya çalışan ülkelerin içinden, birçok casuslar ve hâinler satın almak.

·        Bu hâinleri sinsice devletin kilit noktalarına, medyaya ve bazı partilere yerleştirerek, paralel devlet kurmak ve hiç umulmadık bir zamanda darbe yaptırmak.

·        Besledikleri sendikalar ve muhalif partiler organizatörlüğünde grevler, yürüyüşler, ayaklanmalar ve gezi olayları tertipleyerek, hükumeti âciz duruma düşürmek.  

·        Yetiştirdikleri birçok çeşit terörist örgütleri, o ülkelere musallat ederek, çeşitli eylemlerle ülkeyi yıpratmak ve halkı bezdirerek iktidara düşman yapmak.

·        Muhalif basını çeşitli kanallardan besleyerek, araştırma yapmaktan yoksun olan masum halka; bu savaş taktikleriyle yaşanan tökezlemelerin, iktidarın kusurlarından kaynaklandığına inandırmaya çalışarak, iktidara karşı kışkırtmak.

·        Uyguladıkları çeşitli (silâh, turizm, ticaret, ekonomik vs.) ambargolarla iktidarı köşeye sıkıştırarak, bu tökezlemelerden de hükümeti suçlu göstermek.

·        Bu güçlü ve de şer devletler tarafından; piyasadan yüklü miktarda dolar veya yuro çekerek, dövize talebi arttırmak. Bu sebeple de artan dövizle alış veriş yapan iş dünyasını bezdirerek, iktidara düşman etmek.

·        Tüm bu savaş taktikleri uygulanırken, diğer yandan da askerî güç gösterileri sergileyerek gözdağı verirler ve sıcak savaş korkusu pompalayarak, sinsi planlarını uygulamaya devam ederler...

Siyaset ile hiç ilgilenmeyen ve kendi işine gücüne dalmış, fakat akıl ve feraset sahibi herkes görüyor ve biliyor ki, her yönden kalkınmakta olan şu güzel ülkemiz üzerinde, bu savaş taktiklerinin tamamı uygulandı ve şu anda da son ikisi insafsızca sahneleniyor.

Şu çok önemli 24 Haziran 2018 seçimi öncesinde de hızlı kalkınmamızın önünü kesmek ve güçlü iktidarı yıpratmak için, son şansları olan son iki taktiğe çok ağırlık verdiler.

İktidarın; özellikle de bu son taktiği bilerek önceden tedbir alması, yani bazı önemli ülkelerle kendi para birimi üzerinden alışveriş anlaşmaları imzalamaları, bu güçlü ve şer ülkeleri çılgına çevirdi. Çünkü bu sözleşmelerin birçok ülkeler nezdinde yaygınlaşması halinde, ne doların ne yuronun ve ne de herhangi bir dövizin hükmü kalmayacaktı.

İşte bu nedenlerle, dolar tuzağına ölesiye yükleniyorlar.

Bu SON VİRAJ hükmündeki taktikleri de halkımız tarafından boşa çıkarılırsa, bizi ve ülkemizi hazmetmekten başka çareleri kalmayacak, inşallah.

Ülkeler arasındaki bu tür sinsi tuzaklar ve savaş taktikleri normal karşılanıyor. Ancak ülkemizin bünyesindeki bazı partilerin, kurum ve kuruluşların, bu döviz artışının bu sebeplerle meydana geldiklerini bildikleri halde, bilmezden gelerek veya sinsice hükümete mâl etmeye çalışmaları, acaba ne ile izah edilebilir?

·        Bu nasıl bir milliyetçiliktir? Bu nasıl halkçılıktır? Bu nasıl vatanseverliktir? Bu nasıl bir kirli siyasettir? Bu nasıl insanlıktır?...

Allaha çok şükürler olsun ki bu basiretli halk artık uyandı ve sergilenen oyunların farkında.

Bol keseden atılan vaatlere de bu tür iftiralara da inanmıyor ve aksine nefretle gülüp geçiyor. Süslü ve yaldızlı laflara da bakmıyor, olağanüstü icraatlara bakıyor.

Sekiz kez tekrarlanan her seçimde; kendisine canla başla hizmet eden mütevazı partilerine güvenlerini, birkaç puan arttırarak bile olsa, YOLA DEVAM diyor. İnşaalah…

GÖRÜNEN O Kİ: Refaha, Kalkınmaya ve Huzura ulaşmaya SON VİRAJ alınıyor.

Eğer 2023’e GÜÇLÜ bir iktidar ile girilirse (ki inşallah girilecek, çünkü “çay geçerken at değiştirilmez”), bu şer güçler istemeseler de LOZAN haklarımız olan Kerkük, Musul zenginlikleri tekrar bizim olacak. Batı Trakya ve Boğazlar hakkımız geri alınacak. Bu sinsi tuzaklar nedeniyle pompalanan DOLARIN ateşi de zorunlu olarak “Fossss” diye sönecek. Yatırımlar, iyileştirmeler ve halka hizmetler kat kat artacak.

Elbette su uyusa da düşman uyumayacak, fakat halkımız bunca tecrübelerle feraset sahibi olduğundan, bu tür sinsi tuzaklarla artık aldatılamayacak. 15 Temmuzda olduğu gibi, yine ters tepecek. 16 Seneden beri ülkesine, son 80 yılda yapılan hizmetlerin İKİ katından fazlasını yapanlara NANKÖRLÜK etmeyecektir…

“ŞÂYET” diye aksi bir cümleye başlayarak; tüm ŞER güçlerin ve TÜM terör örgütlerinin destekledikleri İLLET İTTİFAKI çeşitli hilelerle seçimi kazanırsa? Şeklindeki bir ACI ÂKIBETİ düşünmek bile istemiyoruz.

Çünkü “şayet” böyle bir durumda; PKK, FETÖ, DEAŞ ve diğer tüm TERÖR örgütlerinin, davul zurnalarla bayram yapmalarını, seçim sonrası da en önemli devlet kademelerinde görev almalarını içinize sindirebilecek misiniz? Ki bunlar vaad ediliyor! O halde bu SON VİRAJDA asla gevşeklik göstermeyeceğiz. Kırgınlıklarımızı, küskünlüklerimizi ve özellikle de şahsî menfaatlerimizi bir tarafa bırakarak, devletimizi ve vatanımızı sağlama alacağız.  

·        Bunun için de CUMHUR İTTİFAKINA, hiç tereddüt etmeden ve çok net olarak “YOLA DEVAM” diyeceğiz, inşallah…YORUM YAZ
BU HABER İÇİN HENÜZ YORUM EKLENMEMİŞTİR.
 Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları, okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan Araştırmacı Yazarlar hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
DİĞER A.Raif ÖZTÜRK HABERLERİ
ÖZEL RÖPORTAJ
Ferudun Özdemir: 'Allah Var, Problem Yok'
Ferudun Özdemir: 'Allah Var, Problem Yok'
Ferudun Özdemir, “Allah var, problem yok!” adlı kitabında, yaşanan tüm olumsuzluklara rağmen, Allah'a dayanıp, O'na güvenen insanların bir şekilde aydınlığa kavuşacaklarının farkındalığını oluşturuyor zihinlerde…
 
YAZARLARIMIZ
Y
Metin ALKAN
BEDİR ASHABINDAN SALEBE
Y
Nurcan CANKORU
KİMDEN
Y
Pınar SÖNMEZ
AŞK BİR NOKTA
Y
Hatice BAŞKAN
KADINSIN
Y
Fatmanur KUŞ
SU GİBİ AZİZ OL EVLADIM
Y
Duygu Gürses DİKEN
MALINI BAĞIŞLAYAN ELBETTE KURTULUŞA ERMİŞTİR..
Y
Zeynep DEMİR
önce sela, sonra adın okunur minarelerden.
Y
Ayhan KÜFLÜOĞLU
Eşyayı gösteren Rabbimiz’in varlığı, o eşyadan daha zahir ve kesin
Y
Nur KABADAYI
Umut Ederek Yaşamak
Y
Büşra ŞENTÜRK
Sen Kaderim Misin
Y
Büşra Nur GECE
Mabede İsmet; Meryem'e Betül Sıfatı Yakışır...
Y
Merve DİKİCİ
TEVEKKÜL KIL
Y
Ebru ATA
KIYIYA İNSANLIK VURDU
Y
Mustafa KAYALI
ZAMAN VE MEKÂNDA KIBLEMİZ
Y
Türker ELMAS
NUR ve HAKİKAT AVCILIĞI
Y
Nagihan ZENGİN
Ademiyetten Kemaliyete İrfan Yolculuğu
Y
Öznur MACİT
bir b/akış bir yürüyüş (04,05,14 Eskici dergi yayınlandı)
 
EDİTÖRÜN SEÇTİKLERİ
ÖĞRENİLMİŞ ÇARESİZLİK SENDROMUNDAN KURTULMAK LAZIM “Türkçe E Z A N” ve ‘Normal Ezan’ hakkında. MEVLİD-İ NEBİ GÜL - SEREN - AKIL - ZEKA VE GÜVEN
 
KONUK YAZARLARIMIZ
K
İsmail GENÇ
İnsanız ve İnsanlığı Özlüyoruz
K
Emrah POLAT
Vahametlerle İmtihan ve Müracaat
K
Mehmed ESMER
Kubbetüs Sahra'yı tanıyacağız
K
Elif NİSA
Gerçekten İnsan Azar
K
Elif MUSLUOĞLU
Cemâli Bâ Kemâle Seyredelim
K
Mehmet GÖÇMEZ
HUZUR
K
Fikriye AYYILDIZ
GAFLET
K
Merve YAĞMUR
ÖLMEDEN ÖNCE ÖLÜNÜZ
K
Fuat TÜRKER
Münafıklar Kavramıyorlar!
K
Hüray BOZBIYIK
TESETTÜRÜN VERDİĞİ HUZUR
 
VİDEO GALERİ
 
E-POSTA LİSTESİ
 
FOTO GALERİ
 
EN ÇOK TIKLANANLAR
 
ANKET

Web Sitemize Nasıl Ilaştınız?
 

Sitemizde yayınlanan haberlerde basın ahlakına, hukuk ilkelerine, insan hak ve özgürlüklerine bağlı kalacağımıza söz veririz. Yazarlarımızın yazılarıyla ilgili her türlü sorumluluk kendilerine aittir. İzinsiz ve kaynak gösterilmeden alıntı yapılamaz.

Adres : Sizde Araştırmacı Yazarlara Katılabilir Çalışmalarınızı Yayınlatabilirsiniz! arastirmaciyazarlar@gmail.com a Ad Soyad ve Yazar Resminizle birlikte gönderin değerlendirelim