01 Haziran 2018, 04:26 - 
FET֒CÜ Olmayan, ‘FETÖ Mağdurları Ordusu’ hakkında.

FET֒CÜ Olmayan, ‘FETÖ Mağdurları Ordusu’ hakkında.

Bu konularda tam yetkili mahkemeler bile, bu mağdurları hafife alarak, savsaklayarak ve sanki kasıtlı şekilde aykırı kararlar vererek, mevcut hükumeti töhmet altına sokmaya çalışıyorlar.

FET֒CÜ Olmayan, ‘FETÖ Mağdurları Ordusu’ hakkında.

FETÖ ile uzaktan veya yakından hiçbir alâkası olmadıkları halde, “FETÖ zanlısı” ihbarı ile tutuklanarak, her yönden mağdur edilen bu kişilerin ve yakınlarının feryatları ayyuka çıktığı halde, ilgililer(!) tarafından maalesef pek ciddiye alınmadığı görülüyor.

Bu konularda tam yetkili mahkemeler bile, bunları hafife alarak, savsaklayarak ve sanki kasıtlı şekilde aykırı kararlar vererek, mevcut hükumeti töhmet altına sokmaya çalışıyorlar.

·        Ciddi araştırmalar yapıldığında, bunların başarılı oldukları da çok net görülüyor.

Ben siyasetten uzak durmaya azamî gayret gösteriyorum. Fakat şu son gelişmeler siyasetten çıkarılarak, VATAN-MİLLET meselesi haline getirildi! Tüm ŞER güçler birleşti, güzel ülkemizi Suriye, Afganistan, Libya, Tunus, Irak gibi parçalayıp tabîi zenginliklerimiz paylaşılmaya azmedildi. Bu gelişmeler; HAÇ ile HİLÂL, Küfür ile Îman savaşı mesâbesine dayandırıldı.

1923’te Lozan antlaşmasıyla 100 yıllığına gasp edilen kuzey Irak petrollerimizi, Yunanistan’a katılan topraklarımızı ve Boğazlar Hukukumuzu geri vermemek için, 2023'ten önce güzel ülkemiz alenen kuşatılmaya çalışılıyor.

Nasıl ki 40 senelik sinsi plan kapsamında, FETÖ ile ülkemizin kuşatılmaya ve ABD'ye peşkeş çekmeye programlandıysa, bugün de PKK ve diğer terör örgütleriyle, ülkemiz ve özellikle en çok korktukları bugünkü güçlü iktidar yıpratılmaya, böldürülüp parçalanmaya çalışılıyor.

İktidarı sinsice yıpratma plânının bir parçası da; FETÖ MAĞDURLARI ordusu oluşturmaktır ve bunun için zemin de çok müsait hâle getirilmiştir. Sadece bizim çok yakından bildiğimiz; fetöcü olmadığı halde mahkûm ettirilip veya görevden alınıp mağdur edilen, fakat diğer yandan hâlen fetöcü mahkûmlara gizli gizli para toplayanların, yöneticilere beddua saydıranların, bu gün bile serbest gezdikleri de yine bunların sinsi marifetleridir.

·        Yukarıda arz edilen FETÖ mağduriyetleri de işte bu planın bir parçasıdır.

-NASIL yâni? ..derseniz, hemen arz edelim:

FETÖ İhanetleri sebebiyle 4000 civarında savcı ve yargıç görevden alınınca, onlardan boşalan kadrolara maalesef chp’li M.Moğultay’ın ve D.Perinçek’in önceden yerleştirdikleri, sol zihniyetli ve özellikle de Hükumete ters düşen kişiler otomatikman görev aldılar. Pek tabiidir ki yalan ve takiyyelerle, hâlen yargıda olan FETÖ kalıntıları da görev başındadırlar.

FETÖCÜ olup ta kendilerini gizlemesini beceren birçok hain de (basına yansıdığı kadarıyla), hâlen şâibeli tahliyeler ve art niyetli tutuklamalar yapabiliyorlar.

Tarafsız hâkimler ise bu fetöcü olmadıkları halde, iftira ile tutuklananlara karşı ihtiyatlı ve tedbirli davranıyorlar. Öyle ya, 15 Temmuzda 252 masum vatandaşın ölümüne, 2993 kişinin sakat kalmasına vesile olan bu Hâinler de, takiyye ile “biz masumuz” diyorlar. Haksız yere şikâyet edilen şüpheliler de masum olduklarını söylüyorlar. Üstelik te gerçek hainlerin her biri çeşitli hilelerle, en kısa zamanda yurt dışına ve Türkiye düşmanı ülkelere kaçıyorlar.

Bu kaçışları önlemek için de bu mağdur kişilerin, masum oldukları anlaşılması için, titizlikle yapılan incelemeler bitinceye kadar, o masumlar da tutuklu bekletiliyor. Bu masumların aklanması da, maalesef şu ‘mayın tarlası gibi zemin’ nedenlerle, aylar ve yıllar alabiliyor.

·        İşte FET֒cü olmadıkları halde, onların sinsi ve kasıtlı şikâyetleri üzerine binlerce FETÖ mağdurları oluşması ve dâvâlarının savsaklanması, böyle birçok planın acı neticesidir.

Sinsi gâyeleri; hem o mağdurları Hükumete karşı kışkırtıp düşman etmek, hem de gerçekten masum oldukları anlaşılıp tahliye edilirken, “FETÖDEN tahliyeler” adı altında kendi ihanetlerini sulandırarak, bir nevi meşrulaştırmaktır.

·        Maalesef kısmen başarıya da ulaştılar.

Bu konunun EN ACI TARAFI da bu fetöcü olmayan mağdurların, gerçek fetöcülerin sinsi zokalarını yutup, önceden ölesiye destekledikleri bu hükumete düşman olmalarıdır.

Bu mağdurların bir kısmı; çektikleri haklı acılar sebebiyle, hem bencil ve HİSSÎ davrandıkları için, hem de bu hissiyatları nedeniyle bu sinsi plânları idrak edemedikleri için, “biz bu hükumet zamanında mağdur edildik, bunlara oy-moy yok!” diye dert yanıyorlar.

·        Aynen; Ramazan ayında bir mağduriyet yaşasa; bunu da Ramazan ayından bilip, Ramazan ayını suçlayarak; “bundan sonra oruç-moruç yok” der gibi zavallıca, saçma, hissî, akıldan, izândan ve vicdandan yoksun ve mantıksız savunmalar yapıyorlar.

İşte bu kişilere; perdenin arka tarafları mutlaka anlatılmalı ve pire için yorgan yakmaları önlenmelidir. Hatta yorgan yakmak gibi basit de değil, bu gafletleri nedeniyle güzel memleketimiz yakılarak mahvedilecektir. Fotoğrafın tamamını görmek zorundayız.

Bu kardeşlerimizin, bu mağduriyetleri nedeniyle “hiçbir yere oy vermeyeceğim” diye inat etmeleri, sadece o ŞER güçleri sevindiriyor. Küsüp te doğruya bile oy vermemek, bu şer ittifaka güç katmak olacağından, o inat eden kişiyi yemin billâh VEBAL altına sokacaktır.

·        Çünkü Allah indinde; vatan müdafaasında ölenlere ŞEHİT unvanı verilirken, görevden kaçanlara da HÂİNLİK cezası öngörülmesi, bu vebâli te’yid etmektedir.

Bu seçim, asla diğer seçimler gibi değildir. HAÇ+PKK+FETÖ+ABD+AP+CHP+HDP+ tüm din ve vatan düşmanlarının karşındaki, HİLÂL+AKP+MHP+BBP yani Din-Îman savaşına dönmüştür.

Bu sinsi plânları fark eden her akl-ı selim vatandaş ve her Müslüman, bu tuzaklar karşısında yekvücut seferber olmak zorundadır. Aynen ASKERLİK gibi, vatan borcu haline gelmiştir. Hatta İstiklâl ve Çanakkale kuşatılmasında olduğu gibi, nasıl ki nene hatunlar, sütçü imamlar ve 15 yaşındaki çocuklar bile seferberlikle ve aç-susuz savaşa katıldılar. Bizler de bu konuda zerre kadar tereddüt etmeden, bu tuzaklara düşmemek için seferber olmak zorundayız.

NETİCE: YANLIŞ yere oy vermekle; vatanımız şer güçlere peşkeş çekilecek. Veya DOĞRU yere oy verilerek güzel ülkemizin hızlı kalkınmasına ve tüm şer güçlerin karşısında DİM-DİK durularak, daha güvenle doğru yolda kalkınmaya DEVAM edilecek, inşaallah.

·        FETÖ ile hiçbir alâkası olmadığı halde, FETÖ suçlamalarıyla mağduriyet yaşatılan o masum kardeşlerimize ve yakınlarına saygılarımla arz ediyorum… Vesselâm.YORUM YAZ
BU HABER İÇİN HENÜZ YORUM EKLENMEMİŞTİR.
 Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları, okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan Araştırmacı Yazarlar hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
DİĞER A.Raif ÖZTÜRK HABERLERİ
ÖZEL RÖPORTAJ
Ferudun Özdemir: 'Allah Var, Problem Yok'
Ferudun Özdemir: 'Allah Var, Problem Yok'
Ferudun Özdemir, “Allah var, problem yok!” adlı kitabında, yaşanan tüm olumsuzluklara rağmen, Allah'a dayanıp, O'na güvenen insanların bir şekilde aydınlığa kavuşacaklarının farkındalığını oluşturuyor zihinlerde…
 
YAZARLARIMIZ
Y
Metin ALKAN
BEDİR ASHABINDAN SALEBE
Y
Nurcan CANKORU
KİMDEN
Y
Pınar SÖNMEZ
AŞK BİR NOKTA
Y
Hatice BAŞKAN
KADINSIN
Y
Fatmanur KUŞ
SU GİBİ AZİZ OL EVLADIM
Y
Duygu Gürses DİKEN
MALINI BAĞIŞLAYAN ELBETTE KURTULUŞA ERMİŞTİR..
Y
Zeynep DEMİR
önce sela, sonra adın okunur minarelerden.
Y
Ayhan KÜFLÜOĞLU
Eşyayı gösteren Rabbimiz’in varlığı, o eşyadan daha zahir ve kesin
Y
Nur KABADAYI
Umut Ederek Yaşamak
Y
Büşra ŞENTÜRK
Sen Kaderim Misin
Y
Büşra Nur GECE
Mabede İsmet; Meryem'e Betül Sıfatı Yakışır...
Y
Merve DİKİCİ
TEVEKKÜL KIL
Y
Ebru ATA
KIYIYA İNSANLIK VURDU
Y
Mustafa KAYALI
ZAMAN VE MEKÂNDA KIBLEMİZ
Y
Türker ELMAS
NUR ve HAKİKAT AVCILIĞI
Y
Nagihan ZENGİN
Ademiyetten Kemaliyete İrfan Yolculuğu
Y
Öznur MACİT
bir b/akış bir yürüyüş (04,05,14 Eskici dergi yayınlandı)
 
EDİTÖRÜN SEÇTİKLERİ
ÖĞRENİLMİŞ ÇARESİZLİK SENDROMUNDAN KURTULMAK LAZIM “Türkçe E Z A N” ve ‘Normal Ezan’ hakkında. MEVLİD-İ NEBİ GÜL - SEREN - AKIL - ZEKA VE GÜVEN
 
KONUK YAZARLARIMIZ
K
İsmail GENÇ
İnsanız ve İnsanlığı Özlüyoruz
K
Emrah POLAT
Vahametlerle İmtihan ve Müracaat
K
Mehmed ESMER
Kubbetüs Sahra'yı tanıyacağız
K
Elif NİSA
Gerçekten İnsan Azar
K
Elif MUSLUOĞLU
Cemâli Bâ Kemâle Seyredelim
K
Mehmet GÖÇMEZ
HUZUR
K
Fikriye AYYILDIZ
GAFLET
K
Merve YAĞMUR
ÖLMEDEN ÖNCE ÖLÜNÜZ
K
Fuat TÜRKER
Münafıklar Kavramıyorlar!
K
Hüray BOZBIYIK
TESETTÜRÜN VERDİĞİ HUZUR
 
VİDEO GALERİ
 
E-POSTA LİSTESİ
 
FOTO GALERİ
 
EN ÇOK TIKLANANLAR
 
ANKET

Web Sitemize Nasıl Ilaştınız?
 

Sitemizde yayınlanan haberlerde basın ahlakına, hukuk ilkelerine, insan hak ve özgürlüklerine bağlı kalacağımıza söz veririz. Yazarlarımızın yazılarıyla ilgili her türlü sorumluluk kendilerine aittir. İzinsiz ve kaynak gösterilmeden alıntı yapılamaz.

Adres : Sizde Araştırmacı Yazarlara Katılabilir Çalışmalarınızı Yayınlatabilirsiniz! arastirmaciyazarlar@gmail.com a Ad Soyad ve Yazar Resminizle birlikte gönderin değerlendirelim