20 Ocak 2018, 01:58 - 
ATI ALAN ÜSKÜDAR'I GEÇMEDEN UYANIN

ATI ALAN ÜSKÜDAR'I GEÇMEDEN UYANIN

.......

Fetönün gerçekleştirmek isteyip te gerçekleştiremediği ve milletin iradesi ile bütünleşen devletin gücü ile etkisiz hale getirilen darbe girişimi yine fetönün sahipleri tarafından himayelerinde barındırıp beslediği farklı grup hücreleri aktif edilerek genç jenerasyonu tesir altına alarak yıpratmayı hedeflemektedir.

Dini eğlence edinen ve bayanları sûi emellerine alet eden Siyonist sevici ve bu minvalde olanlar için Diyanetten sorumlu başbakan yardımcısı hükümet adına, din hizmetinden sorumlu olan Diyanet devlet kurumu olması hasebiyle, devlet denetleme kurulu da cumhurbaşkanını bilgilendirmek üzere kapsamlı ve kararlı bir stratejik araştırma ile denetim mekanizması kurmalıdır. 

Makam ve mevkide olan, parlamentoda kırmızı koltukta halkın hakkını savunmak için oturan, kırmızı plakalı araçlara binen, başdanışman sıfatı ile ekran karşısında konuşanların da ( siyasi manevra yapmaya çalışanlar hariç ) konuya haiz duyarsız kalmamalıdırlar.

Bu verimli çalışmaları yapmaları için illaki bir sitem veya şikâyete gerek mi var?

Kurumsal bir devlet yapısına sahip olan ülkemiz devlet teşkilatı ve milli güvenlik stratejisini hayata geçirerek bekasını güvence altına almalıdır. Aksi takdirde kedi sevicilerin ve aynı minvalde olan ahvalin misyonu deşifre olduktan sonra hazırlayacağınız raporun halk nezdinde bir kıymeti olmayacaktır. Fetö'de olduğu gibi geç kalmamak adına erken davranmak gerekmektedir. Zira bu sefer hedef genç nüfustur.

Henüz vakit geçmeden, henüz ahlak yıkılmadan, henüz toplumun sosyal dokusu tamamen zedelenmeden, henüz akıllı bir şekilde düşünen devlet görevlileri varken bütün gayretlerin dinin sömürülmemesi hususunda olağan üstü hal çerçevesinde dinin yozlaştırılmaması ve din hizmetinin devlet koruması altına alınarak yürütülmesi için kapsamlı bir adım atılmalıdır.

Türkiye’ye ilk gizli kamera sistemini getiren, kravat iğnesine gizli kamera yerleştiren, yabancı gizli servisler ile içli dışlı olan sivil toplum örgütü gibi görünen bu oluşumların değirmenine su nereden gelmektedir?

Devletimizin, bu oluşumlar içerisinde olan kişilerin ve bu kişilerin oluşturduğu grupların adli ve mali açıdan denetim ve kontrol edilerek süreç hakkında malumat sahibi olunmalıdır. Yayın organlarının hiçbir reklam almadığı takdirde halay çekip göbek atan programların dünya genelinde 60 milyon izleyici kitlesine ulaşan, canlı yayın da masonik hikâyeler ile izleyicilerin aklını kilitleyip zihnini köreltenleri RTÜK görmelidir artık.

İçişleri eski Bakanı olan Sadettin Tantan’ın, görev yaptığı dönemde “Öcalan’dan bile tehlikeli" dediği kişilerin de terörist başına verilen mücadele gibi kapsamlı bir hamle ile yol alınmalıdır. Toplantı esnasındayken Amerika’dan canlı yayına katılıp alkış ile destek veren mason yöneticilerin takdirini alan, ABD hava kuvvetleri tarafından madalya verilen, Musevi liderlerin programlarını renklendirdiği sözüm ona din adına gayret ettiğini iddia eden karanlık suratların devletin gücü ile arındırılma vakti gelmiştir.

Aslen bir ilahiyatçı olan, uzun süre öğretmenlik yaparak eğitim sürecini yakından tanıyan, İstanbul Üniversitesi Sosyal Bilimler Enstitüsü'nde, Sosyal Yapı ve Sosyal Değişme Anabilim Dalında yüksek lisansını tamamlayan, özel bir üniversitede Davranış Bilimleri Bölüm Başkanlığı görevini yürüten Ak Parti genel Bşk. Yar. Mahir Ünal’ın uzmanlık alanı olan ilahiyat, davranış bilimleri ve sosyoloji bilimi üzere bir çalışma yaparak, daima zengin aile çocuklarını cımbız ile kalabalıktan çekerek bünyesine kazandıran bu kişi ve gurupların ıslah edilmesi adına hükümetin ve Ak Parti genel merkezin konuya haiz reflekslerin olumlu bir şekilde harekete geçirmesini sağlaması faydalı olacaktır.

Serdar bozdoğan

Araştırmacı yazarYORUM YAZ
BU HABER İÇİN HENÜZ YORUM EKLENMEMİŞTİR.
 Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları, okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan Araştırmacı Yazarlar hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
DİĞER Serdar Bozdoğan HABERLERİ
ÖZEL RÖPORTAJ
Ferudun Özdemir: 'Allah Var, Problem Yok'
Ferudun Özdemir: 'Allah Var, Problem Yok'
Ferudun Özdemir, “Allah var, problem yok!” adlı kitabında, yaşanan tüm olumsuzluklara rağmen, Allah'a dayanıp, O'na güvenen insanların bir şekilde aydınlığa kavuşacaklarının farkındalığını oluşturuyor zihinlerde…
 
YAZARLARIMIZ
Y
Mehmet GÖÇMEZ
TERCİH
Y
Metin ALKAN
DÜNYA VE AHİRET HAYATININ DENGELENMESİ
Y
Nurcan CANKORU
GİZLİ SIRLAR
Y
Pınar SÖNMEZ
AŞK BİR NOKTA
Y
Hatice BAŞKAN
KADINSIN
Y
Fatmanur KUŞ
SU GİBİ AZİZ OL EVLADIM
Y
Duygu Gürses DİKEN
MALINI BAĞIŞLAYAN ELBETTE KURTULUŞA ERMİŞTİR..
Y
Zeynep DEMİR
önce sela, sonra adın okunur minarelerden.
Y
Ayhan KÜFLÜOĞLU
Eşyayı gösteren Rabbimiz’in varlığı, o eşyadan daha zahir ve kesin
Y
Nur KABADAYI
Umut Ederek Yaşamak
Y
Büşra ŞENTÜRK
Sen Kaderim Misin
Y
Büşra Nur GECE
Mabede İsmet; Meryem'e Betül Sıfatı Yakışır...
Y
Merve DİKİCİ
TEVEKKÜL KIL
Y
Ebru ATA
KIYIYA İNSANLIK VURDU
Y
Mustafa KAYALI
ZAMAN VE MEKÂNDA KIBLEMİZ
Y
Türker ELMAS
NUR ve HAKİKAT AVCILIĞI
Y
Nagihan ZENGİN
Ademiyetten Kemaliyete İrfan Yolculuğu
Y
Öznur MACİT
bir b/akış bir yürüyüş (04,05,14 Eskici dergi yayınlandı)
 
EDİTÖRÜN SEÇTİKLERİ
İSLAM DİNİNDEN AYRILAN LİSELİ ÖĞRENCİLERİN KARARLARINI ETKİLEYEN FAKTÖRLER Sevgililer Günü mü? SEN YÜRÜMEYE BAŞLARSIN VE YOLU BULURSUN İlim Öğrenmenin Farziyeti
 
KONUK YAZARLARIMIZ
K
İsmail GENÇ
İnsanız ve İnsanlığı Özlüyoruz
K
Emrah POLAT
Vahametlerle İmtihan ve Müracaat
K
Mehmed ESMER
Kubbetüs Sahra'yı tanıyacağız
K
Elif NİSA
Gerçekten İnsan Azar
K
Elif MUSLUOĞLU
Cemâli Bâ Kemâle Seyredelim
K
Fikriye AYYILDIZ
GAFLET
K
Merve YAĞMUR
ÖLMEDEN ÖNCE ÖLÜNÜZ
K
Fuat TÜRKER
Münafıklar Kavramıyorlar!
K
Hüray BOZBIYIK
TESETTÜRÜN VERDİĞİ HUZUR
 
VİDEO GALERİ
 
E-POSTA LİSTESİ
 
FOTO GALERİ
 
EN ÇOK TIKLANANLAR
 
ANKET

Web Sitemize Nasıl Ilaştınız?
 

Sitemizde yayınlanan haberlerde basın ahlakına, hukuk ilkelerine, insan hak ve özgürlüklerine bağlı kalacağımıza söz veririz. Yazarlarımızın yazılarıyla ilgili her türlü sorumluluk kendilerine aittir. İzinsiz ve kaynak gösterilmeden alıntı yapılamaz.

Adres : Sizde Araştırmacı Yazarlara Katılabilir Çalışmalarınızı Yayınlatabilirsiniz! arastirmaciyazarlar@gmail.com a Ad Soyad ve Yazar Resminizle birlikte gönderin değerlendirelim