30 Ekim 2017, 08:52 - 
İslamoğlu ve (....) muhatab değil, fakat Diyanet’e bir izah!

İslamoğlu ve (....) muhatab değil, fakat Diyanet’e bir izah!

Zihin fukara olunca, akıl ukala olurmuş. - N. Kemal


Zihinleriyle birlikte ruhlari perisan kalpleri kilitli maistefa isyanoglu ve zibidileri eger devlet-i aliyye icinde muhatab aliniyorsa bu anadolunun sinesine dinamit yerslestirmektir. 

Sunnet-i seniyyenin iptali icin gayret gosteren kok ve asillari haricte dal ve budaklari dahilde bu guruh seytanin ileri karakoludur, projesidir. Buna karsi evvela tum ehl-i tarikat bilhassa Naksiler ve tum cemaatler bilhassa Nurcular, ve tum kurumlar bahusus Diyanet teyakkuzda olmali, bunlari ihmal vadilerine atarak, senaet ve denaetlerini aciga cikararak nifaklarini baslarina gecirmeli, degil televizyonlara cikmak sokaga cikacak mecalleri kalmamalidir. 

Bu mesele bu kadar ciddi, bu kadar hayatidir. Hal boyleyken bu meseley-i hayatiyede koca koca cemaatlerin vazifesini, ehl-i tarikatin serefini, diyanetin izzet-i ilmiyesini muhafaza ve mudafa eden Dr. Ihsan Senocak gibi bir alim her turlu tesekkurun fevkinde takdir ve iftiharla hem millet hem

Hukumet nezdinde tahkim, ve tasdik, tebrik ve takdir edilmek lazim gelirken, boyle deni bir muameleye tabi tutulmasi akil tutulmasindan baska birsey degildir. Tek parti devr-i istibdadindan kalma bir gelenegin devamidir, iktidar sizsiniz muktedir biziz demektir, devlet sizde muhur bizde demektir!!!! 

Bu yanlisin ivedilikle duzeltilmemesi vicdan-i umumiyi ve ruh-u asliyi derinden yaralayacaktir. Ihsan Senocak bin diyanet reisi kadar bu vatana ve bu millete hizmet etmis ve etmektedir, gerci dunyevi mansib ve makamatin nazarimda zerre kadar ehemmiyeti yoktur ve fakat diyanetten birisi de o makama baskan olacaksa iste o istidat ve kabiliyetin sahibi, Ihsan Senocak’tir!!

Dr. Mehmet R. DerindagYORUM YAZ
BU HABER İÇİN HENÜZ YORUM EKLENMEMİŞTİR.
 Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları, okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan Araştırmacı Yazarlar hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
DİĞER SEÇTİKLERİMİZ HABERLERİ
ÖZEL RÖPORTAJ
CEMALEDDİN HOCANIN ARDINDAN..
CEMALEDDİN HOCANIN ARDINDAN..
Bizler Cemalettin Bal Hocamızın muvahhid bir mümin; Kur'an Hizmetkarı bir müftü olduğuna aynel-yakin şahidiz. Kur'an talebelerine verdiği önem, inşa ettirdiği Hafızlık Kurslarının işleriyle bizatihi ilgilenmesi, personelinin derdinde sıkıntısında varıyla yoğuyla koşan,kendisiyle uğraşan ona iftira edenlere dahi beddua etmeyen yine onları dualarıyla uğurlayan bir hocamız olduğuna şahidiz.
 
YAZARLARIMIZ
Y
Metin ALKAN
GÖKLERİN VE YERİN ANAHTARLARI O’NUNDUR
Y
Mehmet GÖÇMEZ
ANMAK MI ANLAMAK MI
Y
SERDAR BOZDOĞAN
TARİH BİZİ ÇAĞIRIYOR BİZDE TARİHE YENİDEN ÇAĞ AÇTIRIYORUZ
Y
Nurcan CANKORU
GİZLİ SIRLAR
Y
Pınar SÖNMEZ
AŞK BİR NOKTA
Y
Hatice BAŞKAN
KADINSIN
Y
Fatmanur KUŞ
SU GİBİ AZİZ OL EVLADIM
Y
Duygu Gürses DİKEN
MALINI BAĞIŞLAYAN ELBETTE KURTULUŞA ERMİŞTİR..
Y
Zeynep DEMİR
önce sela, sonra adın okunur minarelerden.
Y
Ayhan KÜFLÜOĞLU
Eşyayı gösteren Rabbimiz’in varlığı, o eşyadan daha zahir ve kesin
Y
Nur KABADAYI
Umut Ederek Yaşamak
Y
Büşra ŞENTÜRK
Sen Kaderim Misin
Y
Büşra Nur GECE
Mabede İsmet; Meryem'e Betül Sıfatı Yakışır...
Y
Merve DİKİCİ
TEVEKKÜL KIL
Y
Ebru ATA
KIYIYA İNSANLIK VURDU
Y
Mustafa KAYALI
ZAMAN VE MEKÂNDA KIBLEMİZ
Y
Türker ELMAS
NUR ve HAKİKAT AVCILIĞI
Y
Nagihan ZENGİN
Ademiyetten Kemaliyete İrfan Yolculuğu
Y
Öznur MACİT
bir b/akış bir yürüyüş (04,05,14 Eskici dergi yayınlandı)
 
EDİTÖRÜN SEÇTİKLERİ
Uygur Türkü kardeşlerimden dinlediklerim Fetö Frarisi Fuat Avni Lakaplı Aydoğan Vatandaşın Mesai Arkadaşı Mustafa Aydın Dosya Tv Neden Panikledi? NE OLDUYSA O KARARDAN SONRA OLDU Diriliş Postası Yazarı, Dosya Tv ve Oda Tv İş Birliği İle Ortaya Atılan Bir Kumpas Daha Deşifre Oldu!
 
KONUK YAZARLARIMIZ
K
İsmail GENÇ
İnsanız ve İnsanlığı Özlüyoruz
K
Emrah POLAT
Vahametlerle İmtihan ve Müracaat
K
Mehmed ESMER
Kubbetüs Sahra'yı tanıyacağız
K
Elif NİSA
Gerçekten İnsan Azar
K
Elif MUSLUOĞLU
Cemâli Bâ Kemâle Seyredelim
K
Fikriye AYYILDIZ
GAFLET
K
Merve YAĞMUR
ÖLMEDEN ÖNCE ÖLÜNÜZ
K
Fuat TÜRKER
Münafıklar Kavramıyorlar!
K
Hüray BOZBIYIK
TESETTÜRÜN VERDİĞİ HUZUR
 
VİDEO GALERİ
 
E-POSTA LİSTESİ
 
FOTO GALERİ
 
ANKET

Web Sitemize Nasıl Ilaştınız?
 

Sitemizde yayınlanan haberlerde basın ahlakına, hukuk ilkelerine, insan hak ve özgürlüklerine bağlı kalacağımıza söz veririz. Yazarlarımızın yazılarıyla ilgili her türlü sorumluluk kendilerine aittir. İzinsiz ve kaynak gösterilmeden alıntı yapılamaz.

Adres : Sizde Araştırmacı Yazarlara Katılabilir Çalışmalarınızı Yayınlatabilirsiniz! arastirmaciyazarlar@gmail.com a Ad Soyad ve Yazar Resminizle birlikte gönderin değerlendirelim