18 Eylül 2017, 17:23 - 
KERKÜK TÜRK’TÜR TÜRK KALACAK VE TÜRKİYE’NİN OLACAK

KERKÜK TÜRK’TÜR TÜRK KALACAK VE TÜRKİYE’NİN OLACAK

Bir ülkenin toprak bütünü sıhhatli bir insanın bedeni ile eş değerdir.

KERKÜK TÜRK’TÜR TÜRK KALACAK VE TÜRKİYE’NİN OLACAK

Bir ülkenin toprak bütünü sıhhatli bir insanın bedeni ile eş değerdir. Bir ülkenin toprak bütünlüğünü zedeleyerek yıpratıp sonra da bölmeye çalışmak bir insan bedeninden bir bacağını kesip sakat bırakarak ilerlemesini kısıtlayıp bastona mahkûm etmek ile eşdeğer bir hainliktir. Kerkük Türkiye’nin bir parçasıdır ve hiç kimse Türkiye’yi zayıflatmak için elini ayağını koparma cüretinde bulunmasın.

Türkiye söz konusu vatan olunca kavgayı, nizahı, ayrılığı ve dargınlığı bir tarafa bırakıp tek vücutta bütünleşip ülkesinin, devletinin ve milletinin selametini temin etmek adına çelik bir yumruk olup gaflet ile cehaletini Ortadoğu’ya içindeki açgözlülüğü kusanların başına bir balyoz olarak binmesini bilir. Bu mutlak gerçeğe siyaset tarihi şahittir. Öğrenmek isteyen İngiliz arşivlerine baksın.

Kerkük milli bir meseledir, siyasi görüş, düşünce ve partiler üstü bir konu olup devletin namusu niteliğindedir. Millete düşen hayat pahasına da olsa devletinin yanında dik durup yenilmemek üzere mücadeleye hazır olmaktır.

Dün bizim verdiğimiz kırmızı pasaport ile bacakları titreyerek ürkek bir ruh ile gelip ülkemize sığınıp yardım isteyen korkak kediler bugün batılın ağızlarına sürdüğü yal ile aslan şımarıklığına bürünmektedirler. Tarih tekerrürden ibarettir. Her şımarıklığın sonu mutlak suretle bir okkalı tokat ile son bulur.

Biz ufkumuzu geniş tutup geleceğe aydın ve müreffeh bir şekilde doğru açıdan bakarak sonuca gidersek bizim başarı için koşmamıza gerek kalmayacak, bizzat başarı bizim arkamızdan gelecektir.

Dünyanın bir ucundan kalkıp hiç varlığının hissedilmediği topraklara nifak sokmak isteyen batıl otoriteler, petrolün ve gazın cilvesi ile kandırarak zalime kuyruk olanlar aç gözlüğünün esiri olup Türkiye’ye set çekerek petrol yâda gaz ile değil bilakis açlıktan kıvranarak mutsuz sonu tadacaklardır.

Milletin bilmesi gereken bir husus varsa o da, Türkiye olması gerektiği zaman olması gerektiği yerde olup yapması gereken politikayı sergileyip başarılı sonuca ulaşacak irade ve güce sahip kadim bir ülkedir.

Bizim için 1964 den 1974 e kadar Türkiye Kıbrıs’taki Türkleri sadece seyrediyor diyenler, vakti geldiğinde tecelli eden müdahale ile devlet aklının ne kadar hassas işlediğini görmüşlerdir.

Dün ABD ile şımarıp Saddam’a rest çeken molla Mustafa Barzani’nin çıplak kaldığında İran’a sığınıp sürgünde ıstırap içerisinde öldüğünü unutan kalıntıları hainlik sanatından vaz geçmelidirler. Aksi takdirde içerisinde bulundukları balayı bittiğinde kesilen faturayı ödleri ile ödeyecektir. Bugünde baktığımızda yurt dışında kendilerine kurulan enstitüler aracılığı ile örgütlenen hain kişileri ve akıl sahiplerini ıslah etmek için birinci dünya harbinde ne yaptıysak yeniden aynı kıstas politikasını sergileyip dünyayı dize getirmeye hazırız.

Bugün ABD ve batı kurmak istedikleri Kürt devleti politikasında bilmeleri gerek ki Mezopotamya’da Türkiye izin vermeden ne it havlar ne ot biter. Ortadoğu’nun tapusu da, nüfus kütüğü de, erkeği de Türkiye’dir.

Kerkük Türk’tür Türk kalacak ve Türkiye’nin olacak.

ARAŞTIRMACI YAZAR

SERDAR BOZDOĞANYORUM YAZ
BU HABER İÇİN HENÜZ YORUM EKLENMEMİŞTİR.
 Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları, okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan Araştırmacı Yazarlar hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
DİĞER Serdar Bozdoğan HABERLERİ
ÖZEL RÖPORTAJ
Çocuk Gelişimi Uzmanı Serap Buharalı İle Çok Özel Röportaj
Çocuk Gelişimi Uzmanı Serap Buharalı İle Çok Özel Röportaj
Serap Hanım öncelikle kendinizden kısaca bahseder misiniz?
 
YAZARLARIMIZ
Y
Metin ALKAN
ADALET VE MERHAMET
Y
Nurcan CANKORU
SAKİ AB-I HAYATTAN
Y
Pınar SÖNMEZ
AŞK BİR NOKTA
Y
Hatice BAŞKAN
KADINSIN
Y
Fatmanur KUŞ
SU GİBİ AZİZ OL EVLADIM
Y
Duygu Gürses DİKEN
MALINI BAĞIŞLAYAN ELBETTE KURTULUŞA ERMİŞTİR..
Y
Zeynep DEMİR
önce sela, sonra adın okunur minarelerden.
Y
Ayhan KÜFLÜOĞLU
Eşyayı gösteren Rabbimiz’in varlığı, o eşyadan daha zahir ve kesin
Y
Nur KABADAYI
Umut Ederek Yaşamak
Y
Büşra ŞENTÜRK
Sen Kaderim Misin
Y
Büşra Nur GECE
Mabede İsmet; Meryem'e Betül Sıfatı Yakışır...
Y
Merve DİKİCİ
TEVEKKÜL KIL
Y
Ebru ATA
KIYIYA İNSANLIK VURDU
Y
Mustafa KAYALI
ZAMAN VE MEKÂNDA KIBLEMİZ
Y
Türker ELMAS
NUR ve HAKİKAT AVCILIĞI
Y
Nagihan ZENGİN
Ademiyetten Kemaliyete İrfan Yolculuğu
Y
Öznur MACİT
bir b/akış bir yürüyüş (04,05,14 Eskici dergi yayınlandı)
 
EDİTÖRÜN SEÇTİKLERİ
Merkebin Gölgesi ve Merak hastalığımız!... GÖRÜNMEZ TAARRUZ HAREKETLERİ Umre Tur Rehberi Süleyman Yasin AKDENİZ'den Umreye Gideceklere Önemli Tavsiyeler Dr. İşân Hüseynî’den, Müthiş bir anekdot.
 
KONUK YAZARLARIMIZ
K
İsmail GENÇ
İnsanız ve İnsanlığı Özlüyoruz
K
Emrah POLAT
Vahametlerle İmtihan ve Müracaat
K
Mehmed ESMER
Kubbetüs Sahra'yı tanıyacağız
K
Elif NİSA
Gerçekten İnsan Azar
K
Elif MUSLUOĞLU
Cemâli Bâ Kemâle Seyredelim
K
Mehmet GÖÇMEZ
HUZUR
K
Fikriye AYYILDIZ
GAFLET
K
Merve YAĞMUR
ÖLMEDEN ÖNCE ÖLÜNÜZ
K
Fuat TÜRKER
Münafıklar Kavramıyorlar!
K
Hüray BOZBIYIK
TESETTÜRÜN VERDİĞİ HUZUR
 
VİDEO GALERİ
 
E-POSTA LİSTESİ
 
FOTO GALERİ
 
EN ÇOK TIKLANANLAR
 
ANKET

Web Sitemize Nasıl Ilaştınız?
 

Sitemizde yayınlanan haberlerde basın ahlakına, hukuk ilkelerine, insan hak ve özgürlüklerine bağlı kalacağımıza söz veririz. Yazarlarımızın yazılarıyla ilgili her türlü sorumluluk kendilerine aittir. İzinsiz ve kaynak gösterilmeden alıntı yapılamaz.

Adres : Sizde Araştırmacı Yazarlara Katılabilir Çalışmalarınızı Yayınlatabilirsiniz! arastirmaciyazarlar@gmail.com a Ad Soyad ve Yazar Resminizle birlikte gönderin değerlendirelim