05 Nisan 2017, 09:36 - 
Halife II. Abdulhamid Han'ın Torunu Şehzade Kayıhan Osmanoğlu'ndan Referandum Uyarısı

Halife II. Abdulhamid Han'ın Torunu Şehzade Kayıhan Osmanoğlu'ndan Referandum Uyarısı

Sevgili Dostlar ;


Malumunuz üzere "Cumhurbaşkanlığı Sistemi" seçimlerine 12 gün gibi kısa bir süre kaldı.Bu referandum öncesi ülkemizde amacının dışında söylemler ve provakatif eylemler gerçekleşiyor.Muhalefet partileri,hükümete ve millete muhalif olan basın kuruluşları ve özellikle dış ülkeler var güçleriyle vatandaşlarımızı "Hayır" oyu kullanmaları için yönlendirmeye çalışıyorlar.

Elbette bu görüşte olmalarına saygı duyarız.Lâkin bunu yalan ve yanlış bilgilerle ya da tehdit ile yapmalarına gönlümüz razı gelmez. Bu ülkenin vatandaşları ayrı görüşler ve dini inançlara sahip olabilirler,1000 yıla yakın süredir bu topraklarda yaşayan aziz milletimiz özellikle dış güçlere hiçbir zaman boyun eğmemişken avrupa ve onları kontrol eden ülkelerden gelen bu oyunlara 16 Nisan'da dur demeliyiz.

Dedelerimiz bu sistemle 3 kıta ve 7 iklime adalet götürdüler.Batının ve buradaki bazı kuklalarının rahatsızlık sebebi de tamamen budur dostlar.Onların korkusu yine eskisi gibi güçlü olup,dünyaya adalet dağıtmamız,zulm ettikleri millet ve ülkeleri artık somürememe korkusudur.Bu devlet her zaman söylediğimiz gibi 1000 yıllık bir devlettir.Selçuklu'dan Osmanlı'ya,Osmanlı'dan Cumhuriyet'e dedelerimizin emanetidir. Uygulanan binbir çeşit oyunun içinde milletimizi aldatmaya çalıştıkları en çirkin operasyon Cumhurbaşkanımızın,başbakanımızın,ak partili ve mhpli veklerin teröristler de hayır diyor cümlelerini çarpıtarak "her hayır diyen teröristtir" diyorlar oyunudur.

Bu tamamen halkımızın iradesine ve zekâsına hakarettir.Aslında söylenilen ve anlatılmak istenen ise Pkk,Fetö,Deaş ve birçok terör örgütünün yandaşlarına Hayır oyu kullanın çağrısı yaptığıdır.Madem ki böyle ufak oyunlar ile milletimizi aldatmak istersiniz, o vakit evet oyu kullanacak olanlarda size mi aynı muameleyi yapsın? Yani konya milletvekili'nin geçen gün yaptığı gaflet dolu açıklama sonrasında "Evet çıkarsa denize dökeriz" dediği bu ülkenin vatandaşları sen bize emperyalist mi diyorsun mu desinler? 

Ak partili,chpli,mhpli evet oyu kullanacak birçok vatandaşımız var. Evet kullanacak milletimizin hepsine edilen bu hakaret ve tehdit sonrasında bu cümlenin sahibini değil de tüm chpli vekilleri sorumlu tutmak ne kadar adil değilse, Cumhurbaşkanı,başbakan,ak partili vekiller ve mhpli liderlerin teröristler ve avrupa hayır diyor cümlelerini her hayır oyu kullanan teröristtir diye çarpıtmakta bir o kadar yanlış ve adil değildir. 

Sonuç olarak tüm milletimizin bilinçli olması ve ona göre oy kullanması gerekiyor.Bu bir parti meselesi değil,bu vatan meselesi. Daha önce de söyledim. Oyu biz kullanıyoruz ama ses Avrupa'dan çıkıyor,terör örgütlerinden çıkıyor. Bu oyunların ve tehditlerin amacını doğru anlayalım.Onlar hayır diyorsa biliniz ki mesele bu sefer çok önemli.

Selâm ve Duâ ile Vesselâm

ABDÜLHAMİD KAYIHAN OSMANOĞLUYORUM YAZ
BU HABER İÇİN HENÜZ YORUM EKLENMEMİŞTİR.
 Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları, okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan Araştırmacı Yazarlar hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
DİĞER SEÇTİKLERİMİZ HABERLERİ
ÖZEL RÖPORTAJ
Ferudun Özdemir: 'Allah Var, Problem Yok'
Ferudun Özdemir: 'Allah Var, Problem Yok'
Ferudun Özdemir, “Allah var, problem yok!” adlı kitabında, yaşanan tüm olumsuzluklara rağmen, Allah'a dayanıp, O'na güvenen insanların bir şekilde aydınlığa kavuşacaklarının farkındalığını oluşturuyor zihinlerde…
 
YAZARLARIMIZ
Y
Mehmet GÖÇMEZ
TERCİH
Y
Metin ALKAN
DÜNYA VE AHİRET HAYATININ DENGELENMESİ
Y
Nurcan CANKORU
GİZLİ SIRLAR
Y
Pınar SÖNMEZ
AŞK BİR NOKTA
Y
Hatice BAŞKAN
KADINSIN
Y
Fatmanur KUŞ
SU GİBİ AZİZ OL EVLADIM
Y
Duygu Gürses DİKEN
MALINI BAĞIŞLAYAN ELBETTE KURTULUŞA ERMİŞTİR..
Y
Zeynep DEMİR
önce sela, sonra adın okunur minarelerden.
Y
Ayhan KÜFLÜOĞLU
Eşyayı gösteren Rabbimiz’in varlığı, o eşyadan daha zahir ve kesin
Y
Nur KABADAYI
Umut Ederek Yaşamak
Y
Büşra ŞENTÜRK
Sen Kaderim Misin
Y
Büşra Nur GECE
Mabede İsmet; Meryem'e Betül Sıfatı Yakışır...
Y
Merve DİKİCİ
TEVEKKÜL KIL
Y
Ebru ATA
KIYIYA İNSANLIK VURDU
Y
Mustafa KAYALI
ZAMAN VE MEKÂNDA KIBLEMİZ
Y
Türker ELMAS
NUR ve HAKİKAT AVCILIĞI
Y
Nagihan ZENGİN
Ademiyetten Kemaliyete İrfan Yolculuğu
Y
Öznur MACİT
bir b/akış bir yürüyüş (04,05,14 Eskici dergi yayınlandı)
 
EDİTÖRÜN SEÇTİKLERİ
İSLAM DİNİNDEN AYRILAN LİSELİ ÖĞRENCİLERİN KARARLARINI ETKİLEYEN FAKTÖRLER Sevgililer Günü mü? SEN YÜRÜMEYE BAŞLARSIN VE YOLU BULURSUN İlim Öğrenmenin Farziyeti
 
KONUK YAZARLARIMIZ
K
İsmail GENÇ
İnsanız ve İnsanlığı Özlüyoruz
K
Emrah POLAT
Vahametlerle İmtihan ve Müracaat
K
Mehmed ESMER
Kubbetüs Sahra'yı tanıyacağız
K
Elif NİSA
Gerçekten İnsan Azar
K
Elif MUSLUOĞLU
Cemâli Bâ Kemâle Seyredelim
K
Fikriye AYYILDIZ
GAFLET
K
Merve YAĞMUR
ÖLMEDEN ÖNCE ÖLÜNÜZ
K
Fuat TÜRKER
Münafıklar Kavramıyorlar!
K
Hüray BOZBIYIK
TESETTÜRÜN VERDİĞİ HUZUR
 
VİDEO GALERİ
 
E-POSTA LİSTESİ
 
FOTO GALERİ
 
EN ÇOK TIKLANANLAR
 
ANKET

Web Sitemize Nasıl Ilaştınız?
 

Sitemizde yayınlanan haberlerde basın ahlakına, hukuk ilkelerine, insan hak ve özgürlüklerine bağlı kalacağımıza söz veririz. Yazarlarımızın yazılarıyla ilgili her türlü sorumluluk kendilerine aittir. İzinsiz ve kaynak gösterilmeden alıntı yapılamaz.

Adres : Sizde Araştırmacı Yazarlara Katılabilir Çalışmalarınızı Yayınlatabilirsiniz! arastirmaciyazarlar@gmail.com a Ad Soyad ve Yazar Resminizle birlikte gönderin değerlendirelim