01 Nisan 2017, 11:49 - 
Referanduma 16 Nisan'a Doğru Yürürken Nelere Dikkat Etmeli

Referanduma 16 Nisan'a Doğru Yürürken Nelere Dikkat Etmeli

Bin yıldır İslamiyete sancaktarlık ve hizmet etmiş necip milletimiz 16 nisan günü Referandum imtihanı ile karşı karşıya kalacaktır.Bu referandumda Evet oyunu kullananlar avrupa zalimlerine, asya münafıklarına, birleşmiş şer cephelerine milli bir irade ile Osmanlı tokadını vuracaklardır.

Bu tokadın ağırlığını referandum öncesi hissetmeye başlayan şer odakları, kumpaslar ve kara propagandalar ile çeşitli evhamları vesveseleri ve dahi çirkefliklerini en üst seviyeye çıkararak milletimiz üzerinde necis bir hava oluşturmak suretiyle uygulamaya koyduklarınız müşahede etmekteyim. 

İnsanlarımızın huzurunu kaçırmayı hedef alan çeşitli eylemler içine girmiş olmaları ise iflas etmelerinin ve dükkanlarının kapanmasının yakın olduğunun en açık göstergesi ve müjdesidir.

Almanya gibi münafıklıkta ve islam düşmanlığında zirvede olan bir devlet yönetim kadrosu var gücü ile fetöcülere ve terör örgütlerine ev sahipliği yapmakla kalmayıp Hayır propagandasını tüm devlet imkanlarını kullanarak ortaya koymuşlardır. Dün yularını tuttukları teröristlerin başarısız olmasını hazmedemeyen bu karanlık devletler kendilerini ortaya koymuşlar deşifre etmişlerdir. Hollanda gibi insan hakları diye teraneler uyduran ve yine İslam düşmanlığında zirve yapmış olan bir devletçik atlarını ve itlerini Referandumda Evet oyu kullanacak Türk vatandaşlarına yöneltmişlerdir.

Lord Gürzon İslam düşmanının şer güçlerinin düdüğü olarak istediği teminat neydi hatırlayalım. Lord Gürzon şeytanı istiyordu ki: " Türkiye İslamiyeti temsil rolünü terk ederse ve kendi eliyle bunu tahrip ederse Türkiye haçlıların sevgisini kazanacak ve istediğini o zaman vereceğini teminatla vaad ediyordu. 

Gelinen noktada ise bugün Türkiye yeniden İslam dünyasının ve coğrafyasının ümidi olmuş olması düne kadar sövdürdükleri karaladıkları Osmanlıyı ecdadımızı bu milletin yeniden sevip sahip çıkması bu şer güçlerini o kadar derinden yaralayıp rahatsız etmiştir ki nereden nasıl saldıracaklarını şaşırmış bir hale girmişlerdir. Onun için freni patlamış kamyon gibi yokuş aşağı hızla yuvarlanmakta çok açıktan kendilerini belli ederek artık gizlenmeden niyetlerini maksatlarını yaptıkları şeytanlıklar ile ortaya koymaya başlamışlardır. 

Bu oyunu bugün Hayır oyu kullanmak isteyen her vatandaşımız artık geç olmadan görmeli buna göre tepkisini Referandumda Evet olarak vermelidir. 

16 nisan'a referandumda halk oylamasına yaklaşırken Devletimize, hükümetimize ve milletimize karşı her türlü hainliği reva görecek iç ve dış şer odakları ile karşı karşıyayız. 

Bilhassa Referanduma kadar daima teyakkuzda olmalı dikkatli olmalıyız. 
Kışkırtmalara gelmemeliyiz devletimiz ve hükümetimiz aleyhinde yayınlayan yazılara haberlere söylemlere asla itibar etmemeli ciddiye almamalı ve milletimizi daima uyarmalıyız.

Bu süre zarfında milletçe daha çok kenetlenmeli bu ittihadı ve ittifakı bozmaya yönelik her faaliyeti ilmi sahada geri püskürtmeliyiz. 

Milletimizin mukadderatı ile alakalı bir referandum seçiminde şahsi iç hesaplaşmaları çekişmeleri kaşıyıp ortaya çıkarmak isteyebilirler herkes birbiri ile müsemahakarane geçinmeli Yeni Kapı ruhu ile cevap vermelidir. 

Bu referandum seçiminde Hayır oyu verenler şunu unutmasınlar ki verecekleri her oy şer odaklarını Türkiye'mizin menfaatini asla istemeyenleri memnun edecektir. Bize düşen sizin Hayır oyunuza saygı göstermektir size düşen bizim Evet oylarımıza saygı göstermektir. Siz hür iradenizle Hayır oyu kullandığınız için kimse sizi suçlayamaz yargılayamaz baskı altına alamaz yeter ki Hayır oyunuzu kullanırken dahi Avrupa zalimlerinin bu kampanyada kara propagandada yaptıklarına karşı çıkınız onlara meydanı önce siz bırakmayınız size ne oluyor bize karışıyorsunuz diye önce siz tepki veriniz. O vakit vereceğiniz Hayır oylarınız'da gerçekten iyi niyeti göstermiş olursunuz. 

Fakat gözünüz önünde cereyan eden Bakanların vekillerin referandum'da Evet oyu istemek için yaptığı programları engelleyen devletler görünümlü terör destekçilerine karşı Hayırcılar olarak karşı çıkınız sessiz kalmayınız ki samimiyetiniz ortaya çıksın. 

Neden Evet diyoruz diye artık şu süreçten sonra size uzun uzun anlatmaya gerek kalmamıştır. Zira çoğu nedenlerimizin üzerinde bir neden kendini göstermiştir. Bu bir kurtuluş mücadelesidir. Bir milletin yükselişini engellemek isteyen tüm şer güçlerine karşı bir duruştur. Türkiye aleyhinde ittifak etmiş  bin bir  yüzlü devletlere imkanlarımız dahilinde vereceğimiz sadece 1 oy ile tepkidir. Bu ülkeyi kaoslarda koalisyonlardan askeri darbelerin tehditlerinden kurtarmak fırsatı milletin önüne sunulmuştur. Bu fırsatı gelin hep birlikte en iyi şekilde değerlendirelim. 

Selam Huda'ya Tabi Olanların Üzerine Olsun

Araştırmacı Yazar
Süleyman Yasin AKDENİZ

 YORUM YAZ
BU HABER İÇİN HENÜZ YORUM EKLENMEMİŞTİR.
 Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları, okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan Araştırmacı Yazarlar hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
DİĞER Süleyman Yasin AKDENİZ HABERLERİ
ÖZEL RÖPORTAJ
CEMALEDDİN HOCANIN ARDINDAN..
CEMALEDDİN HOCANIN ARDINDAN..
Bizler Cemalettin Bal Hocamızın muvahhid bir mümin; Kur'an Hizmetkarı bir müftü olduğuna aynel-yakin şahidiz. Kur'an talebelerine verdiği önem, inşa ettirdiği Hafızlık Kurslarının işleriyle bizatihi ilgilenmesi, personelinin derdinde sıkıntısında varıyla yoğuyla koşan,kendisiyle uğraşan ona iftira edenlere dahi beddua etmeyen yine onları dualarıyla uğurlayan bir hocamız olduğuna şahidiz.
 
YAZARLARIMIZ
Y
Metin ALKAN
ORUCUN BAYRAMI
Y
Mehmet GÖÇMEZ
ANMAK MI ANLAMAK MI
Y
SERDAR BOZDOĞAN
TARİH BİZİ ÇAĞIRIYOR BİZDE TARİHE YENİDEN ÇAĞ AÇTIRIYORUZ
Y
Nurcan CANKORU
GİZLİ SIRLAR
Y
Pınar SÖNMEZ
AŞK BİR NOKTA
Y
Hatice BAŞKAN
KADINSIN
Y
Fatmanur KUŞ
SU GİBİ AZİZ OL EVLADIM
Y
Duygu Gürses DİKEN
MALINI BAĞIŞLAYAN ELBETTE KURTULUŞA ERMİŞTİR..
Y
Zeynep DEMİR
önce sela, sonra adın okunur minarelerden.
Y
Ayhan KÜFLÜOĞLU
Eşyayı gösteren Rabbimiz’in varlığı, o eşyadan daha zahir ve kesin
Y
Nur KABADAYI
Umut Ederek Yaşamak
Y
Büşra ŞENTÜRK
Sen Kaderim Misin
Y
Büşra Nur GECE
Mabede İsmet; Meryem'e Betül Sıfatı Yakışır...
Y
Merve DİKİCİ
TEVEKKÜL KIL
Y
Ebru ATA
KIYIYA İNSANLIK VURDU
Y
Mustafa KAYALI
ZAMAN VE MEKÂNDA KIBLEMİZ
Y
Türker ELMAS
NUR ve HAKİKAT AVCILIĞI
Y
Nagihan ZENGİN
Ademiyetten Kemaliyete İrfan Yolculuğu
Y
Öznur MACİT
bir b/akış bir yürüyüş (04,05,14 Eskici dergi yayınlandı)
 
EDİTÖRÜN SEÇTİKLERİ
Fetullahçı Terör Örgütü Nur Cemaatinin İçine Sızmış mıdır? ELVEDA ŞEHRİ RAMAZAN ELVEDA Metin Külünk'ten Açıklama : FETÖ Bir Risale-i Nur Hareketi Değildir! Tüm Gerçekliğiyle Bediüzzaman Said Nursi Kimdir ?
 
KONUK YAZARLARIMIZ
K
İsmail GENÇ
İnsanız ve İnsanlığı Özlüyoruz
K
Emrah POLAT
Vahametlerle İmtihan ve Müracaat
K
Mehmed ESMER
Kubbetüs Sahra'yı tanıyacağız
K
Elif NİSA
Gerçekten İnsan Azar
K
Elif MUSLUOĞLU
Cemâli Bâ Kemâle Seyredelim
K
Fikriye AYYILDIZ
GAFLET
K
Merve YAĞMUR
ÖLMEDEN ÖNCE ÖLÜNÜZ
K
Fuat TÜRKER
Münafıklar Kavramıyorlar!
K
Hüray BOZBIYIK
TESETTÜRÜN VERDİĞİ HUZUR
 
VİDEO GALERİ
 
E-POSTA LİSTESİ
 
FOTO GALERİ
 
ANKET

Web Sitemize Nasıl Ilaştınız?
 

Sitemizde yayınlanan haberlerde basın ahlakına, hukuk ilkelerine, insan hak ve özgürlüklerine bağlı kalacağımıza söz veririz. Yazarlarımızın yazılarıyla ilgili her türlü sorumluluk kendilerine aittir. İzinsiz ve kaynak gösterilmeden alıntı yapılamaz.

Adres : Sizde Araştırmacı Yazarlara Katılabilir Çalışmalarınızı Yayınlatabilirsiniz! arastirmaciyazarlar@gmail.com a Ad Soyad ve Yazar Resminizle birlikte gönderin değerlendirelim