13 Şubat 2017, 08:19 - 
Hayır Diyenler Bir Daha Düşünsün

Hayır Diyenler Bir Daha Düşünsün

Hayır cephesine 9 örgüt daha katıldı

Hayır cephesine 9 örgüt daha katıldı. Hayır diyecekler bence bir daha düşünün kimlerlesiniz kimlerin istek ve çıkarlarına hizmet edecek referandumdaki Hayır demeniz. Türkiye düşmanı bütün örgütler birleşmiş Hayır diyeceklermiş ilan ettiler öyleyse bütün vatan severlerde birleşip Evet diyelim ne dersiniz?
Haziran seçimlerinde AK Parti ve Türkiye karşıtlığı için birlikte hareket eden şer ittifakı, Cumhurbaşkanlığı Sistemi’ne yönelik referandum süreci öncesinde yine ortaya çıktı. Hukuk tarihçisi İsmail Gündoğdu, ittifakı bir araya getiren şeyin 27 Mayıs hukukuyla oluşturulan vesayet sisteminin Cumhurbaşkanlığı Sistemi ile sona ermesi korkusu olduğuna dikkati çekti..

12 ÖRGÜT YAN YANA
Terör örgütleri DEAŞ, PKK ve FET֒den sonra, dokuz terör örgütü daha referandumda ‘Hayır’ kampanyası yürüteceklerini açıkladı. Geçen yıl HBDH adında PKK’yla ittifak yaptıklarını açıklayan MLKP, TKP/ML, THKP--C/MLSPB, TİKB, MKP, TKEP-LENİNİST, DKP, YRK ve Devrimci Karargah örgütleri, dün Kandil’deki terör kamplarından ortak bir bildiri yayınlayarak Cumhurbaşkanlığı Sistemi’nin geçmemesi ve sandıktan ‘Hayır’ çıkması için eylemler başlatacaklarını duyurdu. Marksist bir Kürt devleti kurmak isteyen PKK, Türkiye’de rejimi değiştirip sosyalist bir devlet kurmak isteyen THKP-C, demokrasiyi rafa kaldırıp, teröristbaşı Fetullah Gülen’i mehdi ilan ederek üst aklın kuklası bir din devleti kurmak isteyen FET֒nün sözde lideleri ‘Cumhurbaşkanlığı Sistemi referandumunda ‘Hayır’cı olduklarını açıkladı. Terör örgütlerinin bu birlikteliği, şaşkınlık yarattı.

ESKİ DÜŞMANLAR DOST
Siyasi yelpazede ise durum en az terör örgütleri kadar vahim. FETÖ ile bağlantılı olarak partiyi bölmek istedikleri için ihraç edilen eski MHP’li ve eski Ülkücüler ile eski İşçi Partili Perinçekçiler, 60’lı ve 70’li yıllarda birbirlerini gırtlakladıklarını unutmuş ve şimdi kol kola ‘Cumhurbaşkanlığı Sistemine Hayır’ diyeceğini açıkladı.
Siyasi yelpazedeki bir başka garabet ise CHP ve Saadet Partisi’nin aynı safta buluşması oldu. Laik ve Kemalist söylemiyle Saadet Partisi’ni ‘İrticacı, gerici’ ilan eden CHP’liler ile onları ‘Din düşmanı, Batı taklitçisi’ ilan eden Milli Görüş çizgisinden gelen Saadet Partisi’nin yeni yönetimi de Cumhurbaşkanlığı Sistemi referandumunda ‘hayır’ diyeceklerini açıklayarak aynı noktada buluştu.

MEDYA LİNÇ ORTAKLIĞI
İdeolojik ve inanç sistemleri, varlık nedenleri birbirlerine taban tabana zıt olan terör örgütleri PKK, DHKPC, FETÖ ile CHP, SP, Perinçekçiler ile eski Ülkücüler hep birlikte ‘Hayır’ diyeceklerini açıklarken, onların sesini duyuran ve destekleyen de yine gayri milli Aydın Doğan medyası ile Batılı üst akıl ve onların uzantısı STK’lar oldu. ‘Evet’ diyeceğini açıklayan sanat, spor ve akademi dünyasının ünlü isimlerine açıktan linç kampanyaları başlatıldı. Evetçiler linç edilirken, ‘Hayır’ diyeceğini açıklayanlar neredeyse alkışlarla gazete manşetlerine ve televizyonlarda flaş haberlere çıkarılmaya başlandı. Şer ittifakı, 7 Haziran seçimlerinde de “Erdoğan’ı başkan yaptırmayacağız” sloganı altında birleşmişti. Bugün ise Erdoğan düşmanlığı nedeniyle yıllardır eleştirdikleri mevcut sistemin savunucusu oldular.

Avukat Murat KUTLAYYORUM YAZ
BU HABER İÇİN HENÜZ YORUM EKLENMEMİŞTİR.
 Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları, okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan Araştırmacı Yazarlar hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
DİĞER Murat KUTLAY HABERLERİ
ÖZEL RÖPORTAJ
CEMALEDDİN HOCANIN ARDINDAN..
CEMALEDDİN HOCANIN ARDINDAN..
Bizler Cemalettin Bal Hocamızın muvahhid bir mümin; Kur'an Hizmetkarı bir müftü olduğuna aynel-yakin şahidiz. Kur'an talebelerine verdiği önem, inşa ettirdiği Hafızlık Kurslarının işleriyle bizatihi ilgilenmesi, personelinin derdinde sıkıntısında varıyla yoğuyla koşan,kendisiyle uğraşan ona iftira edenlere dahi beddua etmeyen yine onları dualarıyla uğurlayan bir hocamız olduğuna şahidiz.
 
YAZARLARIMIZ
Y
Metin ALKAN
GÖKLERİN VE YERİN ANAHTARLARI O’NUNDUR
Y
Mehmet GÖÇMEZ
ANMAK MI ANLAMAK MI
Y
SERDAR BOZDOĞAN
TARİH BİZİ ÇAĞIRIYOR BİZDE TARİHE YENİDEN ÇAĞ AÇTIRIYORUZ
Y
Nurcan CANKORU
GİZLİ SIRLAR
Y
Pınar SÖNMEZ
AŞK BİR NOKTA
Y
Hatice BAŞKAN
KADINSIN
Y
Fatmanur KUŞ
SU GİBİ AZİZ OL EVLADIM
Y
Duygu Gürses DİKEN
MALINI BAĞIŞLAYAN ELBETTE KURTULUŞA ERMİŞTİR..
Y
Zeynep DEMİR
önce sela, sonra adın okunur minarelerden.
Y
Ayhan KÜFLÜOĞLU
Eşyayı gösteren Rabbimiz’in varlığı, o eşyadan daha zahir ve kesin
Y
Nur KABADAYI
Umut Ederek Yaşamak
Y
Büşra ŞENTÜRK
Sen Kaderim Misin
Y
Büşra Nur GECE
Mabede İsmet; Meryem'e Betül Sıfatı Yakışır...
Y
Merve DİKİCİ
TEVEKKÜL KIL
Y
Ebru ATA
KIYIYA İNSANLIK VURDU
Y
Mustafa KAYALI
ZAMAN VE MEKÂNDA KIBLEMİZ
Y
Türker ELMAS
NUR ve HAKİKAT AVCILIĞI
Y
Nagihan ZENGİN
Ademiyetten Kemaliyete İrfan Yolculuğu
Y
Öznur MACİT
bir b/akış bir yürüyüş (04,05,14 Eskici dergi yayınlandı)
 
EDİTÖRÜN SEÇTİKLERİ
Uygur Türkü kardeşlerimden dinlediklerim Fetö Frarisi Fuat Avni Lakaplı Aydoğan Vatandaşın Mesai Arkadaşı Mustafa Aydın Dosya Tv Neden Panikledi? NE OLDUYSA O KARARDAN SONRA OLDU Diriliş Postası Yazarı, Dosya Tv ve Oda Tv İş Birliği İle Ortaya Atılan Bir Kumpas Daha Deşifre Oldu!
 
KONUK YAZARLARIMIZ
K
İsmail GENÇ
İnsanız ve İnsanlığı Özlüyoruz
K
Emrah POLAT
Vahametlerle İmtihan ve Müracaat
K
Mehmed ESMER
Kubbetüs Sahra'yı tanıyacağız
K
Elif NİSA
Gerçekten İnsan Azar
K
Elif MUSLUOĞLU
Cemâli Bâ Kemâle Seyredelim
K
Fikriye AYYILDIZ
GAFLET
K
Merve YAĞMUR
ÖLMEDEN ÖNCE ÖLÜNÜZ
K
Fuat TÜRKER
Münafıklar Kavramıyorlar!
K
Hüray BOZBIYIK
TESETTÜRÜN VERDİĞİ HUZUR
 
VİDEO GALERİ
 
E-POSTA LİSTESİ
 
FOTO GALERİ
 
ANKET

Web Sitemize Nasıl Ilaştınız?
 

Sitemizde yayınlanan haberlerde basın ahlakına, hukuk ilkelerine, insan hak ve özgürlüklerine bağlı kalacağımıza söz veririz. Yazarlarımızın yazılarıyla ilgili her türlü sorumluluk kendilerine aittir. İzinsiz ve kaynak gösterilmeden alıntı yapılamaz.

Adres : Sizde Araştırmacı Yazarlara Katılabilir Çalışmalarınızı Yayınlatabilirsiniz! arastirmaciyazarlar@gmail.com a Ad Soyad ve Yazar Resminizle birlikte gönderin değerlendirelim