05 Kasım 2016, 19:00 - 
HDPKK'NIN İĞRENÇ GAYESİ VE KÜRTLER

HDPKK'NIN İĞRENÇ GAYESİ VE KÜRTLER

HDPKK'nın dini imanı olmadığını dün bir kez daha aynel yakin müşahede ettim. Bunların gerçek amacı sadece ve sadece komünizmi kürtlerin kanına aşılamak,Fidel Castrolar,Jony'ler,Leninler ile dolan kafasını sosyalizme basmasını mümkün kılmak, dindar kürt neslini yok edip yerine bozuk kanlı,halka millete saygısız, onlara göre devrimci,acımasız,sadece kendi milletini tanıyan,insanların "İslamiyet" inancı yerine dinlerden uzak bir hayat yaşayan, Peygamberimiz Hz.Muhammed (S.A.V) kabul etmeyen,kendine insaniyetsiz varlıklar türetmektir.

HDPKK'nın dini imanı olmadığını dün bir kez daha aynel yakin müşahede ettim. Bunların gerçek amacı sadece ve sadece komünizmi kürtlerin kanına aşılamak,Fidel Castrolar,Jony'ler,Leninler ile dolan kafasını sosyalizme basmasını mümkün kılmak, dindar kürt neslini yok edip yerine bozuk kanlı,halka millete saygısız, onlara göre devrimci,acımasız,sadece kendi milletini tanıyan,insanların "İslamiyet" inancı yerine dinlerden uzak bir hayat yaşayan, Peygamberimiz Hz.Muhammed (S.A.V) kabul etmeyen,kendine insaniyetsiz varlıklar türetmektir.Oysa hakiki dindar Bir kürt Peygamberini inkar edip, Rabbisine isyan edip kendini komünizme ve devrim safsatalarına asla düşürmez. Kendine illa bir üstad belirleyecekse, örnek alacak bir zat aradığında buyursun: Şeyh Ahmed-i Xaniler gibi ilimle cihad eder ,Selahaddin-i Eyyubi gibi Kudüsün Fatihi olur, Bediuzzaman Said-i Nursî Gibi insanların iman kurtarma davasında bulunur. Zaman, iman kurtarma zamanıdır. Milliyetçilik derdine düşüpte vay ben Kürdüm, Türk bana böyle zulmetti. Vay ben Türküm, Kürt bana böyle silah çekti deyip birbirine adavet edip düşmanlık beslemek bu ahirzamanda imanımız tutuşmuş yaşıyorken asla ve asla konu bile olamaz. Bende bir Kürdüm bu Vatanın Hakiki bir Evladıyım, Türk kardeşlerimde benim için Kürt olan bir kardeşimden farkı yoktur. Seçicilik noktamız, tarafgirlik asla olmamalı. Üstad Bediuzzaman'ın dediği gibi: "Madem imanı var, o noktada kardeşimizdir." deyip birbimize kenetlenmeliyiz. Hele hele şu mübarek Vatanımızın buhranlı zamanlar geçirdiği şu vakitte Türk,Kürt,Laz,Çerkez,Zaza,Yörük ve diğerleri gibi hangi kökenden olursak olalım. Milliyetçilik damarımızı bir kenara koyup Yüce Vatanımıza sahip çıkma vaktidir. Yazımı büyüklerimizden olan Yunus Emre Hz.lerinin şu sözüyle noktalayacağım: "Gelin tanış olalım,işi kolay kılalım. Sevelim,sevilelim bu dünya kimseye kalmaz." Vesselâm. Duanızda yer alabilmek dileğiyle... Hafız Mehmet Ali SavurmakYORUM YAZ
BU HABER İÇİN HENÜZ YORUM EKLENMEMİŞTİR.
 Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları, okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan Araştırmacı Yazarlar hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
DİĞER Mehmet Ali SAVURMAK HABERLERİ
ÖZEL RÖPORTAJ
CEMALEDDİN HOCANIN ARDINDAN..
CEMALEDDİN HOCANIN ARDINDAN..
Bizler Cemalettin Bal Hocamızın muvahhid bir mümin; Kur'an Hizmetkarı bir müftü olduğuna aynel-yakin şahidiz. Kur'an talebelerine verdiği önem, inşa ettirdiği Hafızlık Kurslarının işleriyle bizatihi ilgilenmesi, personelinin derdinde sıkıntısında varıyla yoğuyla koşan,kendisiyle uğraşan ona iftira edenlere dahi beddua etmeyen yine onları dualarıyla uğurlayan bir hocamız olduğuna şahidiz.
 
YAZARLARIMIZ
Y
Metin ALKAN
ORUCUN BAYRAMI
Y
Mehmet GÖÇMEZ
ANMAK MI ANLAMAK MI
Y
SERDAR BOZDOĞAN
TARİH BİZİ ÇAĞIRIYOR BİZDE TARİHE YENİDEN ÇAĞ AÇTIRIYORUZ
Y
Nurcan CANKORU
GİZLİ SIRLAR
Y
Pınar SÖNMEZ
AŞK BİR NOKTA
Y
Hatice BAŞKAN
KADINSIN
Y
Fatmanur KUŞ
SU GİBİ AZİZ OL EVLADIM
Y
Duygu Gürses DİKEN
MALINI BAĞIŞLAYAN ELBETTE KURTULUŞA ERMİŞTİR..
Y
Zeynep DEMİR
önce sela, sonra adın okunur minarelerden.
Y
Ayhan KÜFLÜOĞLU
Eşyayı gösteren Rabbimiz’in varlığı, o eşyadan daha zahir ve kesin
Y
Nur KABADAYI
Umut Ederek Yaşamak
Y
Büşra ŞENTÜRK
Sen Kaderim Misin
Y
Büşra Nur GECE
Mabede İsmet; Meryem'e Betül Sıfatı Yakışır...
Y
Merve DİKİCİ
TEVEKKÜL KIL
Y
Ebru ATA
KIYIYA İNSANLIK VURDU
Y
Mustafa KAYALI
ZAMAN VE MEKÂNDA KIBLEMİZ
Y
Türker ELMAS
NUR ve HAKİKAT AVCILIĞI
Y
Nagihan ZENGİN
Ademiyetten Kemaliyete İrfan Yolculuğu
Y
Öznur MACİT
bir b/akış bir yürüyüş (04,05,14 Eskici dergi yayınlandı)
 
EDİTÖRÜN SEÇTİKLERİ
Fetullahçı Terör Örgütü Nur Cemaatinin İçine Sızmış mıdır? ELVEDA ŞEHRİ RAMAZAN ELVEDA Metin Külünk'ten Açıklama : FETÖ Bir Risale-i Nur Hareketi Değildir! Tüm Gerçekliğiyle Bediüzzaman Said Nursi Kimdir ?
 
KONUK YAZARLARIMIZ
K
İsmail GENÇ
İnsanız ve İnsanlığı Özlüyoruz
K
Emrah POLAT
Vahametlerle İmtihan ve Müracaat
K
Mehmed ESMER
Kubbetüs Sahra'yı tanıyacağız
K
Elif NİSA
Gerçekten İnsan Azar
K
Elif MUSLUOĞLU
Cemâli Bâ Kemâle Seyredelim
K
Fikriye AYYILDIZ
GAFLET
K
Merve YAĞMUR
ÖLMEDEN ÖNCE ÖLÜNÜZ
K
Fuat TÜRKER
Münafıklar Kavramıyorlar!
K
Hüray BOZBIYIK
TESETTÜRÜN VERDİĞİ HUZUR
 
VİDEO GALERİ
 
E-POSTA LİSTESİ
 
FOTO GALERİ
 
ANKET

Web Sitemize Nasıl Ilaştınız?
 

Sitemizde yayınlanan haberlerde basın ahlakına, hukuk ilkelerine, insan hak ve özgürlüklerine bağlı kalacağımıza söz veririz. Yazarlarımızın yazılarıyla ilgili her türlü sorumluluk kendilerine aittir. İzinsiz ve kaynak gösterilmeden alıntı yapılamaz.

Adres : Sizde Araştırmacı Yazarlara Katılabilir Çalışmalarınızı Yayınlatabilirsiniz! arastirmaciyazarlar@gmail.com a Ad Soyad ve Yazar Resminizle birlikte gönderin değerlendirelim