31 Ağustos 2016, 12:02 - 
Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan Risale-i Nur ve Bediüzzaman'a Sahip Çıktı

Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan Risale-i Nur ve Bediüzzaman'a Sahip Çıktı

15 temmuz darbe girişiminin başarısız olması fetö ve kriptolarının etkisiz hale getirilmesi neticesinde

 bu sefer bazı yazar, hoca ve bir takım prof. etiketi alanlar tarafından fetö üzerinden hak tarikatlara ve cemaatlere sataşmalar asılsız iddia ve eleştiriler kamuoyunda gözükmeye başladı. Bu konuda bende daha önce bir kaç yazı ile reddiye ve eleştirilerimi çeşitli haber sitelerinde kaleme aldım. Her ne kadar bu haksız ittiham ve iftiralara cerbezelere milletimiz itibar etmesede bu haksız ittihamları yapanların müntesipleri ve onlara kanan kimseler ortaya çıktı. Fetö üzerinden risale-i nur'a ve müellifi bediüzzaman'a yapılan haksız yersiz saptırma iftira ve ittihamları red ediyoruz kabul etmiyoruz ya cahilce yada kasıtlı buluyoruz.

Devletimiz Risale-i Nur konusunda Diyanet İşleri Başkanlığı ile sahip çıkması olumlu ve sevindirici bir gelişme olmakla beraber bu konuda Reis-i Cumhurumuzun fevkalade basiret ve ilmi ile Risale-i Nur'a ve Bediüzzaman'a sahip çıkması milletçe alkışlanacak takdir edilecek muazzam bir hizmettir Allah ebeden razı olsun.

Reis-i Cumhurumuz Recep Tayyip Erdoğan'ın Risale-i Nur ve Bediüzzaman hakkındaki milleti bilgilendirmesini izlemek için verdiğim linklere bakınız. Ayrıca Diyanet İşleri Başkanımız Mehmet GÖRMEZ'in yine aynı minvalde din ve diyanet noktasında Risale-i Nur ve Bediüzzaman hakkındaki açıklamalarıda milletimizin içini ferahlatmış duaya vesile etmiştir. Rabbim ondanda ebeden razı olsun
Şimdi soruyoruz fetö üzerinden tarikatlara cemaatlere sataşan kimselerin amacı hedefi gayesi nedir. Türkiye Cumhuriyeti Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın ve Diyanet işleri başkanı Mehmet Görmez'in bu açıklamalarına milleti uyarmalarına karşı onlar ne yapmak istemektedir. Yoksa Cumhurbaşkanımızın ve Diyanet işleri başkanımızın açıklamalarını görmediler mi? Gördülerse bu milleti bu konularda aydınlatan Reis-i Cumhurumuz Recep Tayyip Erdoğan'a ve Diyanet işleri başkanına muhalif açıklamalar yaparak milletin nazarında nasıl bir algı oluşturmak istiyorlar doğrusu merak konusu?

Sözün özü 15 temmuzda meydanlara Reis-i Cumhurun bir emriyle çıkan bu halk Cumhurbaşkanını değilde bu kişilere mi itibar edecek sanıyorlar?Araştırmacı Yazar

Süleyman Yasin AKDENİZYORUM YAZ
BU HABER İÇİN HENÜZ YORUM EKLENMEMİŞTİR.
 Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları, okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan Araştırmacı Yazarlar hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
DİĞER Süleyman Yasin AKDENİZ HABERLERİ
ÖZEL RÖPORTAJ
CEMALEDDİN HOCANIN ARDINDAN..
CEMALEDDİN HOCANIN ARDINDAN..
Bizler Cemalettin Bal Hocamızın muvahhid bir mümin; Kur'an Hizmetkarı bir müftü olduğuna aynel-yakin şahidiz. Kur'an talebelerine verdiği önem, inşa ettirdiği Hafızlık Kurslarının işleriyle bizatihi ilgilenmesi, personelinin derdinde sıkıntısında varıyla yoğuyla koşan,kendisiyle uğraşan ona iftira edenlere dahi beddua etmeyen yine onları dualarıyla uğurlayan bir hocamız olduğuna şahidiz.
 
YAZARLARIMIZ
Y
Metin ALKAN
ORUCUN BAYRAMI
Y
Mehmet GÖÇMEZ
ANMAK MI ANLAMAK MI
Y
SERDAR BOZDOĞAN
TARİH BİZİ ÇAĞIRIYOR BİZDE TARİHE YENİDEN ÇAĞ AÇTIRIYORUZ
Y
Nurcan CANKORU
GİZLİ SIRLAR
Y
Pınar SÖNMEZ
AŞK BİR NOKTA
Y
Hatice BAŞKAN
KADINSIN
Y
Fatmanur KUŞ
SU GİBİ AZİZ OL EVLADIM
Y
Duygu Gürses DİKEN
MALINI BAĞIŞLAYAN ELBETTE KURTULUŞA ERMİŞTİR..
Y
Zeynep DEMİR
önce sela, sonra adın okunur minarelerden.
Y
Ayhan KÜFLÜOĞLU
Eşyayı gösteren Rabbimiz’in varlığı, o eşyadan daha zahir ve kesin
Y
Nur KABADAYI
Umut Ederek Yaşamak
Y
Büşra ŞENTÜRK
Sen Kaderim Misin
Y
Büşra Nur GECE
Mabede İsmet; Meryem'e Betül Sıfatı Yakışır...
Y
Merve DİKİCİ
TEVEKKÜL KIL
Y
Ebru ATA
KIYIYA İNSANLIK VURDU
Y
Mustafa KAYALI
ZAMAN VE MEKÂNDA KIBLEMİZ
Y
Türker ELMAS
NUR ve HAKİKAT AVCILIĞI
Y
Nagihan ZENGİN
Ademiyetten Kemaliyete İrfan Yolculuğu
Y
Öznur MACİT
bir b/akış bir yürüyüş (04,05,14 Eskici dergi yayınlandı)
 
EDİTÖRÜN SEÇTİKLERİ
Fetullahçı Terör Örgütü Nur Cemaatinin İçine Sızmış mıdır? ELVEDA ŞEHRİ RAMAZAN ELVEDA Metin Külünk'ten Açıklama : FETÖ Bir Risale-i Nur Hareketi Değildir! Tüm Gerçekliğiyle Bediüzzaman Said Nursi Kimdir ?
 
KONUK YAZARLARIMIZ
K
İsmail GENÇ
İnsanız ve İnsanlığı Özlüyoruz
K
Emrah POLAT
Vahametlerle İmtihan ve Müracaat
K
Mehmed ESMER
Kubbetüs Sahra'yı tanıyacağız
K
Elif NİSA
Gerçekten İnsan Azar
K
Elif MUSLUOĞLU
Cemâli Bâ Kemâle Seyredelim
K
Fikriye AYYILDIZ
GAFLET
K
Merve YAĞMUR
ÖLMEDEN ÖNCE ÖLÜNÜZ
K
Fuat TÜRKER
Münafıklar Kavramıyorlar!
K
Hüray BOZBIYIK
TESETTÜRÜN VERDİĞİ HUZUR
 
VİDEO GALERİ
 
E-POSTA LİSTESİ
 
FOTO GALERİ
 
ANKET

Web Sitemize Nasıl Ilaştınız?
 

Sitemizde yayınlanan haberlerde basın ahlakına, hukuk ilkelerine, insan hak ve özgürlüklerine bağlı kalacağımıza söz veririz. Yazarlarımızın yazılarıyla ilgili her türlü sorumluluk kendilerine aittir. İzinsiz ve kaynak gösterilmeden alıntı yapılamaz.

Adres : Sizde Araştırmacı Yazarlara Katılabilir Çalışmalarınızı Yayınlatabilirsiniz! arastirmaciyazarlar@gmail.com a Ad Soyad ve Yazar Resminizle birlikte gönderin değerlendirelim