08 Ağustos 2016, 12:23 - 
Başkomutan Recep Tayyip Erdoğan'a Yeni Kumpas Bu mu?

Başkomutan Recep Tayyip Erdoğan'a Yeni Kumpas Bu mu?

Fetullahçı terör örgütülü ile mücadelede Reis-i Cumhurumuz Recep Tayyip Erdoğan önce tek başına sonra halkı uyararak milleti ile bütünleşerek top yekün mücadele verdi.Bu mücadele öyle bir noktaya geldi ki gözü açılmamış bu fetullahçı terör örgütünü daha anlayamamış pek çok siyasi liderinde gözü açıldı. 

Ve 7 Ağustos 2016 pazar günü Yenikapı mitinginde hep birlikte fetö ye karşı en sert tepki ortaya kondu. 

Millet idam isterken Başkomutan Recep Tayyip Erdoğan meclisimizden böyle karar çıkarsa ben peşinen diyorum onaylarım. Dünyanın çok ülkesinde idam var Türkiyedede vardı diyerek milletimiz kadar Reisimiz'inde fetullah gülen teröristinin ve darbecilerin idamı için hevesli olduğunu ilan etti. 

Fakat gözden kaçan bir detay var ve şuan bunun farkında pek kimse varamıyor. Bilindiği üzere Fetö ele başı fetullah gülen haini kendisini hoca kisvesinde en çokta Üstad Bediüzzaman Said Nursi'yi ve Risale-i Nurları kendine kamuflaj yaparak önce Türkiye'de sonra Dünya ülkelerinde yayıldı. Bütün vaaz ve sohbetlerinde mutlaka bu eserleri istimal etti pensilvanyadan yaptığı açıklamalarda arkasına o eserleri koydu. 

Reis-i Cumhurumuz Recep Tayyip Erdoğan ise fetö ile mücadeleye başladığı dönemde Başbakandı ve bu mücadelesini önce Fetönün istimal ettiği Risale-i Nur eserlerini ve Bediüzzaman Said Nursi'yi fetullah gülen haininden kurtarmakla yola koyuldu. Miting meydanlarında tv programlarında ısrarla üstüne basa basa fetö ile Bediüzzaman'ın ve Risale-i Nurların hiç bir alakasının bulunmadığını anlattı. Zaten Risale-i Nur ve Bediüzzaman konusunda Reis-i Cumhurumuz Recep Tayyip Erdoğan donanımlı detaylı bir bilgiye sahip olduğu için Diyanet işleri başkanlığı ile Risale-i Nurun basımı müjdesini verdi Bediüzzaman'ın vasiyetini yerine getirip müjdeyi ilan etti. 

Fetö terör örgütünü Türkiyede mağlup edip Dünyadada terörist olduğunu ilan ettikten sonra milletçe tepkiler çığ olduktan sonra bir anda bazı yazar ve hoca adı altında tanılan kimselerin Risale-i Nur ve Bediüzzaman aleyhi yazıları programları servis edilmeye başlandı. Öyleki Bediüzzaman ile Fetö teröristini aynı göstermeye çalışan öyle ki nur cemaati ile fetö nün teröristlerini aynı kefeye koymaya çalışan ve bu şekilde servis eden ve kitleleri olan yazar ve hoca takımı türedi. Bu durumu fırsat bilenler fırsat kollayıp halkı yanlış yönlendirmeye başladı. 

Şayet meydanlardaki halkı Bediüzzaman ve Risale-i Nur aleyhi çevirebilirlerse Reis-i Cumhurumuz Recep Tayyip Erdoğan'ın ve Diyanetin bu eserlere sahip çıkmasını savunmasını müdafaa etmesini yanlış bir eylem olarak gösterip bir adım ötede bu konuda Reis'i ve Diyanet işleri Başkanı Mehmet Görmez'i suçlu göstermeye çalışmak vardır. Bu çarpıtmayı yaparken ak partili yada ak partiye yakın gazetelerdeki yazarlarıda kullanmaktan çekinmiyorlar. 

Buradan Diyanet işleri başkanımız Mehmet Görmez'e de sesleniyorum. "Sayın hocam Diyanetin Risale-i Nur eserlerini basmasını ve sizin Bediüzzaman'a sahip çıkmanızı hazm edemeyen yazar ve hocalar için dikkatli olunuz diyanet bünyesinde bu tarz kişiler varsa şayet bilinki altınızı oyuyorlardır."

Buradan Reis-i Cumhurumuz Recep Tayyip Erdoğan'a sesleniyorum. "Sayın Cumhurbaşkanım sizin sahip çıktığınız ve diyanet ile basımını sağladığınız Risale-i Nur eserleri ve Bediüzzaman'ı Fetö teröristleri ile bir tutan yazar ve hoca takımına dikkat ediniz haberdar olunuz ne yapmaya çalıştıklarını tespit edip mümkünse bunu milletimiz ile paylaşınız. Risale-i Nur ve Bediüzzaman üzerinden Size ve Diyanete vurulmasına müsaade etmemenizi rica ediyorum."

Şayet o yazar ve hoca takımının içinde Abdulaziz Bayındırın dediği şu söz "Fethullah Gülen ile Said Nursi Arasında Hiçbir Fark Yoktur!  öyle ise ve doğru ise Türkiye Cumhuriyeti Devleti Reis-i Cumhuru Recep Tayyip Erdoğanı ve Diyanet işleri başkanı Mehmet Görmezin Risale-i Nur'a ve Bediüzzaman'a verdiği desteği sebebi ile bu kişi veya kişiler hangi katagoride görmektedir. Sizin aldatıldığınızı mı kast etmektedirler yoksa onlarla aynı ekip olduğunuzu mu bu topluma empoze etmektedirler ? 

Cenabı Hak Risale-i Nur'a Diyaneti ile sahip çıkan Reis-i Cumhurumuz Recep Tayyip Erdoğan'dan ebeden razı olsun. 

not: videoyu mutlaka izleyiniz Araştırmacı Yazar
Süleyman Yasin AKDENİZ
YORUM YAZ
BU HABER İÇİN HENÜZ YORUM EKLENMEMİŞTİR.
 Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları, okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan Araştırmacı Yazarlar hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
DİĞER Süleyman Yasin AKDENİZ HABERLERİ
ÖZEL RÖPORTAJ
CEMALEDDİN HOCANIN ARDINDAN..
CEMALEDDİN HOCANIN ARDINDAN..
Bizler Cemalettin Bal Hocamızın muvahhid bir mümin; Kur'an Hizmetkarı bir müftü olduğuna aynel-yakin şahidiz. Kur'an talebelerine verdiği önem, inşa ettirdiği Hafızlık Kurslarının işleriyle bizatihi ilgilenmesi, personelinin derdinde sıkıntısında varıyla yoğuyla koşan,kendisiyle uğraşan ona iftira edenlere dahi beddua etmeyen yine onları dualarıyla uğurlayan bir hocamız olduğuna şahidiz.
 
YAZARLARIMIZ
Y
Metin ALKAN
GÖKLERİN VE YERİN ANAHTARLARI O’NUNDUR
Y
Mehmet GÖÇMEZ
ANMAK MI ANLAMAK MI
Y
SERDAR BOZDOĞAN
TARİH BİZİ ÇAĞIRIYOR BİZDE TARİHE YENİDEN ÇAĞ AÇTIRIYORUZ
Y
Nurcan CANKORU
GİZLİ SIRLAR
Y
Pınar SÖNMEZ
AŞK BİR NOKTA
Y
Hatice BAŞKAN
KADINSIN
Y
Fatmanur KUŞ
SU GİBİ AZİZ OL EVLADIM
Y
Duygu Gürses DİKEN
MALINI BAĞIŞLAYAN ELBETTE KURTULUŞA ERMİŞTİR..
Y
Zeynep DEMİR
önce sela, sonra adın okunur minarelerden.
Y
Ayhan KÜFLÜOĞLU
Eşyayı gösteren Rabbimiz’in varlığı, o eşyadan daha zahir ve kesin
Y
Nur KABADAYI
Umut Ederek Yaşamak
Y
Büşra ŞENTÜRK
Sen Kaderim Misin
Y
Büşra Nur GECE
Mabede İsmet; Meryem'e Betül Sıfatı Yakışır...
Y
Merve DİKİCİ
TEVEKKÜL KIL
Y
Ebru ATA
KIYIYA İNSANLIK VURDU
Y
Mustafa KAYALI
ZAMAN VE MEKÂNDA KIBLEMİZ
Y
Türker ELMAS
NUR ve HAKİKAT AVCILIĞI
Y
Nagihan ZENGİN
Ademiyetten Kemaliyete İrfan Yolculuğu
Y
Öznur MACİT
bir b/akış bir yürüyüş (04,05,14 Eskici dergi yayınlandı)
 
EDİTÖRÜN SEÇTİKLERİ
Uygur Türkü kardeşlerimden dinlediklerim Fetö Frarisi Fuat Avni Lakaplı Aydoğan Vatandaşın Mesai Arkadaşı Mustafa Aydın Dosya Tv Neden Panikledi? NE OLDUYSA O KARARDAN SONRA OLDU Diriliş Postası Yazarı, Dosya Tv ve Oda Tv İş Birliği İle Ortaya Atılan Bir Kumpas Daha Deşifre Oldu!
 
KONUK YAZARLARIMIZ
K
İsmail GENÇ
İnsanız ve İnsanlığı Özlüyoruz
K
Emrah POLAT
Vahametlerle İmtihan ve Müracaat
K
Mehmed ESMER
Kubbetüs Sahra'yı tanıyacağız
K
Elif NİSA
Gerçekten İnsan Azar
K
Elif MUSLUOĞLU
Cemâli Bâ Kemâle Seyredelim
K
Fikriye AYYILDIZ
GAFLET
K
Merve YAĞMUR
ÖLMEDEN ÖNCE ÖLÜNÜZ
K
Fuat TÜRKER
Münafıklar Kavramıyorlar!
K
Hüray BOZBIYIK
TESETTÜRÜN VERDİĞİ HUZUR
 
VİDEO GALERİ
 
E-POSTA LİSTESİ
 
FOTO GALERİ
 
ANKET

Web Sitemize Nasıl Ilaştınız?
 

Sitemizde yayınlanan haberlerde basın ahlakına, hukuk ilkelerine, insan hak ve özgürlüklerine bağlı kalacağımıza söz veririz. Yazarlarımızın yazılarıyla ilgili her türlü sorumluluk kendilerine aittir. İzinsiz ve kaynak gösterilmeden alıntı yapılamaz.

Adres : Sizde Araştırmacı Yazarlara Katılabilir Çalışmalarınızı Yayınlatabilirsiniz! arastirmaciyazarlar@gmail.com a Ad Soyad ve Yazar Resminizle birlikte gönderin değerlendirelim