25 Temmuz 2016, 11:49 - 
DARBEYLE SUNULAN NİMETLER ve FETÖYE BİR ÇİFT LAFIM

DARBEYLE SUNULAN NİMETLER ve FETÖYE BİR ÇİFT LAFIM

Sevgili kardeşlerim, halen ne kadar daha tehlikenin geçmediğiyle ilgili söylemler var ise de müsterih olun.

Çünkü biz bu darbeyle öyle bir nimet elde etmiş bulunmaktayız ki daha biz bile içimizdeki bu kardeşlik sevgisinin bu boyutlarda var olduğunu tekrar keşfediyoruz. Dünyada herşey kurulu bir düzen ve biz "La galibe illAllah" sözüne gönül vermiş insanlarken; şuan önemli olan bizim kardeşliğimiz, kenetlenişimizdir. Ve biz öyle bir konumda bu işi yaptık ki; tüm müslüman ülkelerin umut ışığıyken ve ayakta kalan tek Müslüman ülkeyken bir kez daha onlara bu vesileyle büyük bir umut ışığı yaktık. Ve ek olarak bir de ne yaptık biliyor musunuz? Onlara kardeşlik ve birlik noktasında en büyük örnekliği ve tetiklemeyi sağladık.

Allah'tan niyazım bu Türk-Müslüman halkımız heyecan içinde ayağa kalkışı ve kardeşlik bilincini Rabbim tüm ümmete bir örnek bir vesile kılar da bu vesileyle hakiki bir birliğe yolculuğa çıkarız. Zaten şuan kardeş ülkelerin de ülkemizde yaşanan darbede cuntacılara karşı destek veriyor oluşu eminim ki diğer ülkelerin paçasını daha çok tutuşturacak. Tutuşsunlar da! Hem bu dünyada hem de ahirette ebediyyen!!

Bir de aziz güzel milletim, şunu da göz ardı etmemeliyiz ki Allah bir yandan da elimizdeki nimetlere şükretmemizi istiyor. Bu felaket ile diyor ki ;" Rahatınızın kıymetini bilin şükredin, nankör olmayın ki ; diğer milletlerden alınan refah gibi sizden de bu ferahlık alınmasın." Hem şükür istiyor hem de empati istiyor Rabbimiz. Belki şuan olaylar daha bir haftalık süreçte ilerledi ama ne çok yıprandı sinirler değil mi? Ne çok kan döküldü. İşte Müslüman ülkelerdeki kardeşlerimiz, biz şuana gelene kadar daha nice kan döküp, nice vakitler sinirlerini yıprattlılar. Bu bize onları bir nebze olsun anlamak için fırsattır. İçimizdeki Suriyeli kardeşlerimize ne nazarla bakarsınız artık siz seçin. Ki biz onların yaşadığı kadar ağır şeyler yaşamadık takdir edesiniz ki..

Gelelim ağzıma bile ismini alıp da ismiyle kirletmek istemediğim Fetö'ye..

Allah biliyor ya piyasaya çıktığından beri içim hiç ısınmadı sana, Rabbim hissetirmiş. Sana hiçbir kötü söz layık değil! Kötü sözlerin bile bir haysiyeti ver senin yanında şeref yoksunu, insanlıktan nasipsiz, hayvandan aşağı varlık...!

Elhamdülillah Rabbim herşeyi açığa çıkardı ama hala hazmedemediğim o iğrenç planlarına güzelim Risale-i Nurları alet etmendi. Ve Rabbim o Nur huzmelerini inayetiyle Hak konuma getirdi. Ama bil ki ey hadsiz Fetullah Gülen, ahirette biz hakiki Nurcular ve en başta Üstad Bediüzzaman Said Nursi (h.z.) senin yakanı bırakmıycaz. Hem burda hem orda davacınız.

Aslında işkence çekerek ölmeni ben ve milletimiz çok ister. Ama ben istemiyorum, çünkü bu dünyanın azabı ile ahiretin azabı bir olmaz, senin tüm azabın ahirete kalsın da Cehennemin ta en dip kuyularında yan!!

Allah zaten en güzel planların sahibidir. Rabbim diyorum , sen bu haini en iyi bilicisin ve hainleri de affetmez intikamımızı alırsın. Biz her konuda aciz ve fani olduğumuz için ceza ve azap konusunda da hayallerimiz sınırlıdır. Sen aklımıza hayalimize sığmayan azapları da bilicisin. Sen o azapları ona ver yaşat Allah'ım!! Amin diyen diller dert görmesin..

Gazamız mübarek olsun. Bu darbenin bize getirmiş olduğu bir nimet de budur, hainleri, vatan düşmanlarını öğrendik ve devletimiz de temizliyor Elhamdülillah.. Allah Reisimize, devletimize, bayrağımıza, vatanımıza, milletimize zeval vermesin..

Birlikte çok güzeliz kardeşlerim...

Esselamu Aleyküm ve Rahmetullah.

Araştırmacı- Yazar

Gülnihal Elif KitapçıYORUM YAZ
BU HABER İÇİN HENÜZ YORUM EKLENMEMİŞTİR.
 Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları, okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan Araştırmacı Yazarlar hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
DİĞER Gülnihal Elif KİTAPÇI HABERLERİ
ÖZEL RÖPORTAJ
Ferudun Özdemir: 'Allah Var, Problem Yok'
Ferudun Özdemir: 'Allah Var, Problem Yok'
Ferudun Özdemir, “Allah var, problem yok!” adlı kitabında, yaşanan tüm olumsuzluklara rağmen, Allah'a dayanıp, O'na güvenen insanların bir şekilde aydınlığa kavuşacaklarının farkındalığını oluşturuyor zihinlerde…
 
YAZARLARIMIZ
Y
Mehmet GÖÇMEZ
Kudüs Fatihi
Y
Metin ALKAN
MÜMİNLERİN CENNETİNDEKİ ;IRMAKLAR. ÇEŞMELER, KEVSER HAVUZU, KÖŞKLER, SARAYLAR, VİLDANLAR, GILMANLAR, HURİLER
Y
Nurcan CANKORU
GİZLİ SIRLAR
Y
Pınar SÖNMEZ
AŞK BİR NOKTA
Y
Hatice BAŞKAN
KADINSIN
Y
Fatmanur KUŞ
SU GİBİ AZİZ OL EVLADIM
Y
Duygu Gürses DİKEN
MALINI BAĞIŞLAYAN ELBETTE KURTULUŞA ERMİŞTİR..
Y
Zeynep DEMİR
önce sela, sonra adın okunur minarelerden.
Y
Ayhan KÜFLÜOĞLU
Eşyayı gösteren Rabbimiz’in varlığı, o eşyadan daha zahir ve kesin
Y
Nur KABADAYI
Umut Ederek Yaşamak
Y
Büşra ŞENTÜRK
Sen Kaderim Misin
Y
Büşra Nur GECE
Mabede İsmet; Meryem'e Betül Sıfatı Yakışır...
Y
Merve DİKİCİ
TEVEKKÜL KIL
Y
Ebru ATA
KIYIYA İNSANLIK VURDU
Y
Mustafa KAYALI
ZAMAN VE MEKÂNDA KIBLEMİZ
Y
Türker ELMAS
NUR ve HAKİKAT AVCILIĞI
Y
Nagihan ZENGİN
Ademiyetten Kemaliyete İrfan Yolculuğu
Y
Öznur MACİT
bir b/akış bir yürüyüş (04,05,14 Eskici dergi yayınlandı)
 
EDİTÖRÜN SEÇTİKLERİ
ÜMMMETİN SAHİP ÇIKAMADIĞI BİR CAN DAHA; DR. AFİYET SIDDIKİ GENEL SEÇİMLER AĞACIN GÖVDESİ, YEREL SEÇİMLER İSE AĞACIN KÖKLERİDİR BİN YILLIK KAPANMAYAN HESAP ANADOLU Prof. Ahmet Akgündüzden 31 Mart Cumhur ittifakı Seçim Öncesi ilginç Yıldız Tilbe, Ayasofya, MEB denklemi Ve Recep Tayyip Erdoğan Reisi Cumhura haddini Aşan beyanına Gerçek Nurculardan Sert Cevap!
 
KONUK YAZARLARIMIZ
K
İsmail GENÇ
İnsanız ve İnsanlığı Özlüyoruz
K
Emrah POLAT
Vahametlerle İmtihan ve Müracaat
K
Mehmed ESMER
Kubbetüs Sahra'yı tanıyacağız
K
Elif NİSA
Gerçekten İnsan Azar
K
Elif MUSLUOĞLU
Cemâli Bâ Kemâle Seyredelim
K
Fikriye AYYILDIZ
GAFLET
K
Merve YAĞMUR
ÖLMEDEN ÖNCE ÖLÜNÜZ
K
Fuat TÜRKER
Münafıklar Kavramıyorlar!
K
Hüray BOZBIYIK
TESETTÜRÜN VERDİĞİ HUZUR
 
SON YORUMLANANLAR
 
VİDEO GALERİ
 
E-POSTA LİSTESİ
 
FOTO GALERİ
 
EN ÇOK TIKLANANLAR
 
ANKET

Web Sitemize Nasıl Ilaştınız?
 

Sitemizde yayınlanan haberlerde basın ahlakına, hukuk ilkelerine, insan hak ve özgürlüklerine bağlı kalacağımıza söz veririz. Yazarlarımızın yazılarıyla ilgili her türlü sorumluluk kendilerine aittir. İzinsiz ve kaynak gösterilmeden alıntı yapılamaz.

Adres : Sizde Araştırmacı Yazarlara Katılabilir Çalışmalarınızı Yayınlatabilirsiniz! arastirmaciyazarlar@gmail.com a Ad Soyad ve Yazar Resminizle birlikte gönderin değerlendirelim