14 Mart 2016, 09:27 - 
Yine Yeni, Yine Yeniden Yeni Türkiye

Yine Yeni, Yine Yeniden Yeni Türkiye

Terör tüccarlarının öbek öbek çullandığı coğrafyamızda ateş çemberleri çizildi.

"Bugün vesayetin son kalıntılarıyla, paralel örgütüyle, bölücü terör örgütüyle, Suriye üzerinde özellikle ülkemizi köşeye sıkıştırabileceklerini sanan yedi düveliyle ülkemizin, milletimizin karşısında kim varsa hepsine birden 'hodri meydan' diyoruz. Çünkü biz 'la galibe illallah' emrine boyun eğmiş, galip olanın sadece Allah olduğuna tüm kalbiyle inanmış insanlarız."

"Yarının Türkiye’sinde inanın bana ne paralel örgütün esamisi okunacak ne bölücü terör örgütü olacak ne de bugün bize karşı envaiçeşit Bizans oyunu çevirenler olacak. Çünkü yarının Türkiye’sinde sizler olacaksınız ve sizlerin izinden gelen yeni nesiller olacak"

Vatan sevdalısı bir yüreğin bu sözleri o vatanın Cumhurbaşkanından duyması ne müthiş bir şeydir. (Ensar Vakfı toplantısındaki konuşmasından alıntı)

Yeni Türkiye… Yarının Türkiye’si… Hayal ettiğimiz o ülke… Kızılelma’nın yeniden renklendiği o kutlu toprak… Hakkın, adaletin, bereketin, refahın, medeniyetin kalbi… Seni özlüyoruz ve sana doğru yürüyoruz. Sana geliyoruz…

Bizi senden alıkoymak isteyenler var. Her adımımızda paçalarımıza yapışıyorlar. Yollarımıza dikenler serip kumpaslar kuruyorlar. Yön tabelalarımızı değiştirip aldatmaya meylediyorlar. Geri döndüremeseler de bir lahza olsun durdurmak için türlü hesaplar, desiseler eşliğine raks ediyorlar. Toy beyinlerin kanından, canından, heyecanından besleniyorlar. Efsunlanmış ruhlu fedailerini kulelerinden mankurtlayıp kumanda ediyorlar.

Fakat biz işlerin böyle olacağını biliyorduk. Sana kavuşmanın keyifli bir yolculukla mümkün olmayacağını gayet iyi biliyorduk. Ve yürüdük, beraber yürüdük, aşla yürüdük, Rab ile yürüdük. Sana yönelen kumandanlarımızın, öncülerimizin, liderlerimizin, Reis’imizin ardında durduk, yanında olduk. Dik durduk, eğilmedik.

Dağlar çıktı karşımıza tünel tünel geçtik içinden… Denizler çıktı karşımıza Musavari altından geçtik, taş doldurduk üstünden geçtik, köprüler gerdik havadan geçtik…

Kendi kara adları beyaz efendiler vardı karşımızda, efendi efendi oturmayı öğrettik. Dinden derinden in’liler vardı, sızıntı sızıntı içimize işleyen. Tepelerine in’dik. Maskelerini düşürdük.

Terör tüccarlarının öbek öbek çullandığı coğrafyamızda ateş çemberleri çizildi. Yarına bırakmıştık lakin yanlarına bırakmadık, bırakmayacaktık. Terörsüz bir Doğunun refahını tadacak insanlarımız gün sayıyor.

Dünyanın efendileri tam da dudaklarımızı okumaya çalışırken onlara “Dünya beşten büyüktür” dedik. “One minute” dedik. Onlara rağmen hayır diyebilen, onlara rağmen sesi gür, bedeni dik bir Türkiye var artık. Heybetimiz dosta güven veriyorken hasımlarımıza korku salıyor.

Bir yandan içteki hainlerle, Yusuf kardeşleriyle cebelleşirken medeniyet yolumuzda Yeni Türkiye’yi inşa etmekten vazgeçmedik, bahanelere büründürmedik…

Her alanda milli olmanın yollarını aradık. Kendi enerjimiz için, kendi teknolojimiz için, kendi ürünlerimiz için, kendi ekonomimiz, kendi projelerimiz için hedefler belirledik, neticeler aldık, alıyoruz, alacağız.

Büyük Türkiye’nin gereği olarak imdat dileyen, şefkat bekleyen kıta kıta ülkelere el verdik. Hümanist maskeli emperyal ve zenginliği ile övünen düveli veren elimizle şaşırtmaya ve korkutmaya devam ettik, edeceğiz.

Hâsılı sana doğru epeyce yol yürüdük ama henüz daha yolumuz var. Çoğu bitti azı kaldı azmindeyiz her dem. Yoruluyoruz ama mutluyuz, umutluyuz, heyecan doluyuz…

Rabbim nusret elini üzerimizden eksik eylemesin…

Ahmet ÇİÇEK

11.03.2016 YORUM YAZ
BU HABER İÇİN HENÜZ YORUM EKLENMEMİŞTİR.
 Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları, okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan Araştırmacı Yazarlar hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
DİĞER SİZDEN GELENLER HABERLERİ
VİDEO GALERİ
 
YAZARLARIMIZ
Y
Metin ALKAN
ÜMMETİN EMİNİ EBU UBEYDE BiN CERRAH
Y
ferit karasu
YÜREĞİM DEKİ ŞEHİR
Y
Nurcan CANKORU
MENZİLE
Y
Mehmet GÖÇMEZ
ANMAK MI ANLAMAK MI
Y
SERDAR BOZDOĞAN
TARİH BİZİ ÇAĞIRIYOR BİZDE TARİHE YENİDEN ÇAĞ AÇTIRIYORUZ
Y
Pınar SÖNMEZ
AŞK BİR NOKTA
Y
Hatice BAŞKAN
KADINSIN
Y
Fatmanur KUŞ
SU GİBİ AZİZ OL EVLADIM
Y
Duygu Gürses DİKEN
MALINI BAĞIŞLAYAN ELBETTE KURTULUŞA ERMİŞTİR..
Y
Zeynep DEMİR
önce sela, sonra adın okunur minarelerden.
Y
Ayhan KÜFLÜOĞLU
Eşyayı gösteren Rabbimiz’in varlığı, o eşyadan daha zahir ve kesin
Y
Nur KABADAYI
Umut Ederek Yaşamak
Y
Büşra ŞENTÜRK
Sen Kaderim Misin
Y
Büşra Nur GECE
Mabede İsmet; Meryem'e Betül Sıfatı Yakışır...
Y
Merve DİKİCİ
TEVEKKÜL KIL
Y
Ebru ATA
KIYIYA İNSANLIK VURDU
Y
Mustafa KAYALI
ZAMAN VE MEKÂNDA KIBLEMİZ
Y
Türker ELMAS
NUR ve HAKİKAT AVCILIĞI
Y
Nagihan ZENGİN
Ademiyetten Kemaliyete İrfan Yolculuğu
Y
Öznur MACİT
bir b/akış bir yürüyüş (04,05,14 Eskici dergi yayınlandı)
 
EDİTÖRÜN SEÇTİKLERİ
BİR DOST PENCEREMDEN TÜRKİYEDE HANGİ NURCU KOLLARI FETÖYE DESTEK VERİYOR 2022 RAPORU VE BELGELERİ REFERANDUM SEÇİMLERİ ÖNCESİ BOMBADA FETÖNÜN PARMAK İZLERİ!!! (1)
 
KONUK YAZARLARIMIZ
K
İsmail GENÇ
İnsanız ve İnsanlığı Özlüyoruz
K
Emrah POLAT
Vahametlerle İmtihan ve Müracaat
K
Mehmed ESMER
Kubbetüs Sahra'yı tanıyacağız
K
Elif NİSA
Gerçekten İnsan Azar
K
Elif MUSLUOĞLU
Cemâli Bâ Kemâle Seyredelim
K
Fikriye AYYILDIZ
GAFLET
K
Merve YAĞMUR
ÖLMEDEN ÖNCE ÖLÜNÜZ
K
Fuat TÜRKER
Münafıklar Kavramıyorlar!
K
Hüray BOZBIYIK
TESETTÜRÜN VERDİĞİ HUZUR
 
ÖZEL RÖPORTAJ
Ferudun Özdemir: 'Allah Var, Problem Yok'
Ferudun Özdemir: 'Allah Var, Problem Yok'
Ferudun Özdemir, “Allah var, problem yok!” adlı kitabında, yaşanan tüm olumsuzluklara rağmen, Allah'a dayanıp, O'na güvenen insanların bir şekilde aydınlığa kavuşacaklarının farkındalığını oluşturuyor zihinlerde…
 
E-POSTA LİSTESİ
 
FOTO GALERİ
 
ANKET

Web Sitemize Nasıl Ilaştınız?
 
cheap jordans|wholesale air max|wholesale jordans|wholesale jewelry

Sitemizde yayınlanan haberlerde basın ahlakına, hukuk ilkelerine, insan hak ve özgürlüklerine bağlı kalacağımıza söz veririz. Yazarlarımızın yazılarıyla ilgili her türlü sorumluluk kendilerine aittir. İzinsiz ve kaynak gösterilmeden alıntı yapılamaz.

Adres : Sizde Araştırmacı Yazarlara Katılabilir Çalışmalarınızı Yayınlatabilirsiniz! arastirmaciyazarlar@gmail.com a Ad Soyad ve Yazar Resminizle birlikte gönderin değerlendirelim