12 Temmuz 2016, 11:09 - 
İNANMAYANLARA..!

İNANMAYANLARA..!

Halin iki şekildedir,

Ya ADEM (a.s) dan buyana gelen semavi fermanlar vasıtası ile şüpheye düşen inkarınlasın ki; bu seni yinede inkardan kurtaramadı, bu halinle İNKAR edenler için Hazırlanmış, Birbiri içinde CAHİM den HUTAME ye LEZA dan HAVİYE ye kadar, En büyük coğrafyaların içinde mercimeğe dönüştüğü ALLAH ın meşhur zebanilerinin DEV-i AZAM Ülkesi CEHENNEM e gireceksin.. Ve o yerin kapıları EZELİ ve EBEDİ olarak bir daha açılmayacak.. BU KESİN..!

 

Yada; Başta KUR'AN olmak üzere semavi fermanların hiç biri inanmamaya olan inancına te'sir etmediki bu ancak Firavun Damarlılara te'sir etmez.. MUTLAK manada şüphesiz İNKARdasın.. 

 

O Zaman iyi dinle..

 

DÜNYA üzerinde hiçbir şekilde Mutluluğun yok. Ancak sen, Eğlence, oyun, ZEVK ve SAFA ile hislerini iptal ettiğin için var zannedeceksin.. Bu da kesin..!

Sonra ÖLÜM ün gerçekleşecek.. Ve Gerçekle yüzleşeceksin.. Ve KABİR Hayatı başlayacak orada Ruhani elemin için, En yüksek rütbeli BERZAH melekleri seninle ilgilenecek. Tafsilata girmiyorum izahtan uzaktır..

 

Ve sonra KIYAMET…

 

Ve Haşir sabahıyla tekrar uyanacak, diriltileceksin oraya münasip Beden vs. BEKA için yaratılmış RUH unun bütün kabiliyetleri (Zihin,his,irade vs..) gibi açığa çıkacak, ve EBED-ül ABAD'ı ruh görmesi Basar ile müşahede edeceksin.. Ve yok Dediğin AHİRET, Ruhunun önünde Fakat sana yok denilecek.. Ve orda senin için, bu dünya zamanı ile 60bin ila 100 bin yıla kadar.. Vicdan azabı, ruh elemi, beden sıkıntısı, eziyetler vs.. den sonra aşk derecesinde sevdiğin RUH un   ''şimdi kavramlar geliyor dünyada iken aristokrat olduğun için anlayacaksın..''   İDAM-I EBEDİ ile ademe yani yokluğa, veya başka bir kavram ADEM-İ HARİCİ denilen ALLAH ın ilmine geri döneceksin yok olacaksın RUH un silinecek...

CEHENNEM de olsa BEKA isterim diye bağıracaksın.. Fakat; sana, var olanı inkar edip yok demiştin, şimdi bu var olan seni inkar ediyor sen yok ol denilecek.. Bu da Kesin Üstü KAT'İ...

 

(Cehennemde olanlar Ruh ve varlıkları düşünce his hayal devam ettiği için cehennem isteyeceksin.. Lakin yok dedin.. Sana yok…)

 

‘’Bu; Kulum beni nasıl bilirse ona öyle muamele ederim Diyen HZ.ALLAH ın vaadidir..’’

 

Bence gel sen bu inadından vazgeç. ALLAH ın davetine icabet et..YORUM YAZ
BU HABER İÇİN HENÜZ YORUM EKLENMEMİŞTİR.
 Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları, okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan Araştırmacı Yazarlar hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
DİĞER Uğur SEZEN HABERLERİ
ÖZEL RÖPORTAJ
CEMALEDDİN HOCANIN ARDINDAN..
CEMALEDDİN HOCANIN ARDINDAN..
Bizler Cemalettin Bal Hocamızın muvahhid bir mümin; Kur'an Hizmetkarı bir müftü olduğuna aynel-yakin şahidiz. Kur'an talebelerine verdiği önem, inşa ettirdiği Hafızlık Kurslarının işleriyle bizatihi ilgilenmesi, personelinin derdinde sıkıntısında varıyla yoğuyla koşan,kendisiyle uğraşan ona iftira edenlere dahi beddua etmeyen yine onları dualarıyla uğurlayan bir hocamız olduğuna şahidiz.
 
YAZARLARIMIZ
Y
Metin ALKAN
KABE TARİHÇESİ, ,KABEDEKİ İBADET, MANEVİ DEĞERİ
Y
Mehmet GÖÇMEZ
ANMAK MI ANLAMAK MI
Y
SERDAR BOZDOĞAN
TARİH BİZİ ÇAĞIRIYOR BİZDE TARİHE YENİDEN ÇAĞ AÇTIRIYORUZ
Y
Nurcan CANKORU
GİZLİ SIRLAR
Y
Pınar SÖNMEZ
AŞK BİR NOKTA
Y
Hatice BAŞKAN
KADINSIN
Y
Fatmanur KUŞ
SU GİBİ AZİZ OL EVLADIM
Y
Duygu Gürses DİKEN
MALINI BAĞIŞLAYAN ELBETTE KURTULUŞA ERMİŞTİR..
Y
Zeynep DEMİR
önce sela, sonra adın okunur minarelerden.
Y
Ayhan KÜFLÜOĞLU
Eşyayı gösteren Rabbimiz’in varlığı, o eşyadan daha zahir ve kesin
Y
Nur KABADAYI
Umut Ederek Yaşamak
Y
Büşra ŞENTÜRK
Sen Kaderim Misin
Y
Büşra Nur GECE
Mabede İsmet; Meryem'e Betül Sıfatı Yakışır...
Y
Merve DİKİCİ
TEVEKKÜL KIL
Y
Ebru ATA
KIYIYA İNSANLIK VURDU
Y
Mustafa KAYALI
ZAMAN VE MEKÂNDA KIBLEMİZ
Y
Türker ELMAS
NUR ve HAKİKAT AVCILIĞI
Y
Nagihan ZENGİN
Ademiyetten Kemaliyete İrfan Yolculuğu
Y
Öznur MACİT
bir b/akış bir yürüyüş (04,05,14 Eskici dergi yayınlandı)
 
EDİTÖRÜN SEÇTİKLERİ
F. GÜLEN VE KARDEŞLERİNİN HELAKI BEN BİTTİM, GÜN BİTMEDİ Bediüzzaman'ın Mutlak Vekil ve Varisi Mustafa Sungur Merhumun Gerçek Vakıfları Nurcuları Uyardı Mehmet Fırıncı Namı Diğer Mehmet Nuri Gülece, Çilingir Ali Savran'ın Torunu Reddiye Yayınladı!
 
KONUK YAZARLARIMIZ
K
İsmail GENÇ
İnsanız ve İnsanlığı Özlüyoruz
K
Emrah POLAT
Vahametlerle İmtihan ve Müracaat
K
Mehmed ESMER
Kubbetüs Sahra'yı tanıyacağız
K
Elif NİSA
Gerçekten İnsan Azar
K
Elif MUSLUOĞLU
Cemâli Bâ Kemâle Seyredelim
K
Fikriye AYYILDIZ
GAFLET
K
Merve YAĞMUR
ÖLMEDEN ÖNCE ÖLÜNÜZ
K
Fuat TÜRKER
Münafıklar Kavramıyorlar!
K
Hüray BOZBIYIK
TESETTÜRÜN VERDİĞİ HUZUR
 
VİDEO GALERİ
 
E-POSTA LİSTESİ
 
FOTO GALERİ
 
ANKET

Web Sitemize Nasıl Ilaştınız?
 

Sitemizde yayınlanan haberlerde basın ahlakına, hukuk ilkelerine, insan hak ve özgürlüklerine bağlı kalacağımıza söz veririz. Yazarlarımızın yazılarıyla ilgili her türlü sorumluluk kendilerine aittir. İzinsiz ve kaynak gösterilmeden alıntı yapılamaz.

Adres : Sizde Araştırmacı Yazarlara Katılabilir Çalışmalarınızı Yayınlatabilirsiniz! arastirmaciyazarlar@gmail.com a Ad Soyad ve Yazar Resminizle birlikte gönderin değerlendirelim