08 Ocak 2016, 06:29 - 
Yahudi asıllı Amerikalının makalesi...!!!

Yahudi asıllı Amerikalının makalesi...!!!

Kızlarınızın örtülerini çıkarttık ve o örtülerle kuranlarınızı örttük(Mendil kadar eşarba eşarp denirse, boynu ve kulakları gösteren düdük şallara örtü denirse, geriden bağlamaya veya saçlarının önden gözükmesine tesettür denirse dediği doğru değil diyebilirsiniz)

Aynen aktardım. Yahudi asıllı Amerikalının makalesi...!!! YAHUDİYİM VE BUNUNLA ÖVÜNÜYORUM !! "Bugün hükümranlık bizde ey araplar ve müslümanlar! Sizin döneminiz bitti! Gördünüz mü dahice neler yaptık sizlere? Sokaklarınızda gezdik halinizi beğenmedik, ne yaptık biliyor musunuz? Çok basit ;Kızlarınızın örtülerini çıkarttık ve o örtülerle kuranlarınızı örttük(Mendil kadar eşarba eşarp denirse, boynu ve kulakları gösteren düdük şallara örtü denirse, geriden bağlamaya veya saçlarının önden gözükmesine tesettür denirse dediği doğru değil diyebilirsiniz) Artık emrimizdesiniz!!! İstediğimiz gibi istediğimiz zaman parmağımızda oynatırız sizi! Kıyafetlerinizi biz üretip sattık size Bakın çarşılarınıza;Ne varsa satılan kabullenmişsiniz Mahrem yerlerinizi açtık! Gençlerinizin giydiği düşük bel pantolonları biz alıştırdık size! Düşük bel giymek kimin sıfatlarındandır biliyormusunuz? Lut kavminin! Ne kadar aptal ve gerizekalısınız: Yahudiler topraklarımızı çalıp namusumuza göz diktiler diyorsunuz!! Siz nerdeydiniz!? Sokaklarda kız peşinde Ne güzel alay ediyorum sizinle! Dibe vurmuşsunuz! Eğitiminizi beğenmedik size sıkıcı müfredatlar önerdik, Televizyon kanallarınıza ahlaksız programlar doldurduk Önemli birşey düşünemez hale getirdik sizi Ne düşündüğünüzün bi önemi yok!! Susmaya devam edin! Kızlarla erkeklerin arkadaş olma kültürünü biz aşıladık size, oysa zamanında siz en temiz ümmettiniz! Bugün bakın en rezil ümmet oldunuz! Zavallılar!!! Baktık kitabınızın dili en güzel dil, size gerici dedik hemen inandınız ve başka dil öğrenmenin peşine düştünüz, dilinize öğrendiğiniz yeni dili katmanın peşine düştünüz! Devletleriniz ilim ortamı hazırlamadığı için alimleriniz batıya kaçmakla kendi memleketlerinde önemsenmeden yaşamaya mahkum edildiler! Atam, babam diyerek övünün ve hiçbir işe yaramayan bireyler olmaya devam edin , biz sizi böyle seviyoruz! Birliğiniz hoşumuza gitmedi; Sünnilerin camisini bombaladık şiiler yaptı dedik Şiilerinkini bombaladık sünniler taptı dedik Aranızda savaş fitnesinin fitilini yaktık! Elinize bir kaç kağıt ve görüntü tutuşturduk ki fitne alevlensin! Arap baharı oyuncağını biz verdik elinize! Hiç sönmeyecek ateşi biz yaktık ki hepiniz yanın! Size hertürlü teknolojiyi verdik ; Çocuklarınızı onunla meşgul ettik ki yoldan çıkaran her türlü pisliğe körpeyken alışsınlar diye! Bunların hepsini eğitimden, kurandan ve doğru islam kültüründen uzaklaştırmak için yaptık! Ben amerikan çerçeveli bir yahudiyim ve bununla gurur duyuyorum! ------------------------------- Adam edepsizce anlatmış övünerek ama gerçekleri yazmış Hepimiz oturup dindarlığımızı ve müslümanlığımızı gözden geçirmeliyiz!YORUM YAZ
BU HABER İÇİN HENÜZ YORUM EKLENMEMİŞTİR.
 Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları, okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan Araştırmacı Yazarlar hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
DİĞER Mehmet Ali SAVURMAK HABERLERİ
ÖZEL RÖPORTAJ
CEMALEDDİN HOCANIN ARDINDAN..
CEMALEDDİN HOCANIN ARDINDAN..
Bizler Cemalettin Bal Hocamızın muvahhid bir mümin; Kur'an Hizmetkarı bir müftü olduğuna aynel-yakin şahidiz. Kur'an talebelerine verdiği önem, inşa ettirdiği Hafızlık Kurslarının işleriyle bizatihi ilgilenmesi, personelinin derdinde sıkıntısında varıyla yoğuyla koşan,kendisiyle uğraşan ona iftira edenlere dahi beddua etmeyen yine onları dualarıyla uğurlayan bir hocamız olduğuna şahidiz.
 
YAZARLARIMIZ
Y
Metin ALKAN
ORUCUN BAYRAMI
Y
Mehmet GÖÇMEZ
ANMAK MI ANLAMAK MI
Y
SERDAR BOZDOĞAN
TARİH BİZİ ÇAĞIRIYOR BİZDE TARİHE YENİDEN ÇAĞ AÇTIRIYORUZ
Y
Nurcan CANKORU
GİZLİ SIRLAR
Y
Pınar SÖNMEZ
AŞK BİR NOKTA
Y
Hatice BAŞKAN
KADINSIN
Y
Fatmanur KUŞ
SU GİBİ AZİZ OL EVLADIM
Y
Duygu Gürses DİKEN
MALINI BAĞIŞLAYAN ELBETTE KURTULUŞA ERMİŞTİR..
Y
Zeynep DEMİR
önce sela, sonra adın okunur minarelerden.
Y
Ayhan KÜFLÜOĞLU
Eşyayı gösteren Rabbimiz’in varlığı, o eşyadan daha zahir ve kesin
Y
Nur KABADAYI
Umut Ederek Yaşamak
Y
Büşra ŞENTÜRK
Sen Kaderim Misin
Y
Büşra Nur GECE
Mabede İsmet; Meryem'e Betül Sıfatı Yakışır...
Y
Merve DİKİCİ
TEVEKKÜL KIL
Y
Ebru ATA
KIYIYA İNSANLIK VURDU
Y
Mustafa KAYALI
ZAMAN VE MEKÂNDA KIBLEMİZ
Y
Türker ELMAS
NUR ve HAKİKAT AVCILIĞI
Y
Nagihan ZENGİN
Ademiyetten Kemaliyete İrfan Yolculuğu
Y
Öznur MACİT
bir b/akış bir yürüyüş (04,05,14 Eskici dergi yayınlandı)
 
EDİTÖRÜN SEÇTİKLERİ
Fetullahçı Terör Örgütü Nur Cemaatinin İçine Sızmış mıdır? ELVEDA ŞEHRİ RAMAZAN ELVEDA Metin Külünk'ten Açıklama : FETÖ Bir Risale-i Nur Hareketi Değildir! Tüm Gerçekliğiyle Bediüzzaman Said Nursi Kimdir ?
 
KONUK YAZARLARIMIZ
K
İsmail GENÇ
İnsanız ve İnsanlığı Özlüyoruz
K
Emrah POLAT
Vahametlerle İmtihan ve Müracaat
K
Mehmed ESMER
Kubbetüs Sahra'yı tanıyacağız
K
Elif NİSA
Gerçekten İnsan Azar
K
Elif MUSLUOĞLU
Cemâli Bâ Kemâle Seyredelim
K
Fikriye AYYILDIZ
GAFLET
K
Merve YAĞMUR
ÖLMEDEN ÖNCE ÖLÜNÜZ
K
Fuat TÜRKER
Münafıklar Kavramıyorlar!
K
Hüray BOZBIYIK
TESETTÜRÜN VERDİĞİ HUZUR
 
VİDEO GALERİ
 
E-POSTA LİSTESİ
 
FOTO GALERİ
 
ANKET

Web Sitemize Nasıl Ilaştınız?
 

Sitemizde yayınlanan haberlerde basın ahlakına, hukuk ilkelerine, insan hak ve özgürlüklerine bağlı kalacağımıza söz veririz. Yazarlarımızın yazılarıyla ilgili her türlü sorumluluk kendilerine aittir. İzinsiz ve kaynak gösterilmeden alıntı yapılamaz.

Adres : Sizde Araştırmacı Yazarlara Katılabilir Çalışmalarınızı Yayınlatabilirsiniz! arastirmaciyazarlar@gmail.com a Ad Soyad ve Yazar Resminizle birlikte gönderin değerlendirelim