06 Kasım 2014, 15:10 - 
EL- MEVT  LİL İSRAİL ! ! !

EL- MEVT LİL İSRAİL ! ! !

Eğer ittihad-ı İslam diyorsak bunun bir bedeli olmalı . Rabbim uyuyan müslüman kardeşlerimizi uyandırmak nasip etsin...

Son bir kaç gündür İt-rail'in köpek askerleri , ilk kıblemiz olan Mescidi Aksa'nın etrafında o necis bedenleri ile boy gösterisi yapmaktadır . Dogu Kudüs'te, özellikle Mescid-i Aksa çevresinde İt-rail köpeği askerler , ey Müslümanlar siz Kitabınız KUR'AN-I KERİM' e uymadığınız sürece biz elimizi kolumuzu sallayarak gireriz Mescidinize .

İt-rail Başbakanı Eski İsrail Başbakanına sormuşlar demişler ki ?' senin sevmediğin Muhammed bir sözünde diyor ki (HADİSİNDE) Kafirlerden Müslümanlar savaşacak ve Kafirler korkudan kaçacaklar hatta bazıları ağaçların arkasına sığınacak , ağaç dile gelecek burdada bir Yahudi var Bunu da öldürün diyecekmiş ne düşünüyorusunuz ? İt-rail Başbakanı ise evet doğrudur biliyoruz : ama bir konu var ki o hala mevcut değil . Ne zaman ki Onlar kendi kitaplarına ve peygamberlerine hakkıyla inanırlar işte o zaman dediğin gerçekleşir .

 Ama Müslümanlar Dünya sevgisi oldukça Kadına duyulan o saçma hisler oldukça hiçbir şeyi gerçekleştiremezler. Bakın Eski Kudüs Müftüsü ve Mescid-i Aksa İmamı İkrime Sabri ne diyor, İsrail yönetiminin 1994'te El Halil'deki İbrahim Camisi'ni Yahudilerle Müslümanlar arasında paylaştırdığını hatırlatarak, "İsrail Parlamentosu Knesset'te Mescid-i Aksa'nın bölünmesine ilişkin çalışmalar yapılıyor. Bu yönde çıkacak bir kararı tanımayacağız ve İbrahim Camisi'nde yaşanan trajedinin Aksa'da tekrarlanmasına müsaade etmeyeceğiz" diyor. "Biz Aksa'yı korumaya devam ettiğimiz sürece İsrail bu gibi adımlar atma cüretinde bulunamayacaktır. Müslümanların Mescid-i Aksa'da bulunduğunu gördükçe bu planlarını gerçekleştiremeyecekler.

Biz de buna izin vermeyeceğiz." Kudüs'teki Filistinlilerin Aksa'nın tamamen kapatılmasına karşı gösterdikleri tepkiden duyduğu memnuniyeti dile getiren Sabri, İslam ülkelerinin liderlerini ise gereken tepkiyi göstermedikleri gerekçesiyle eleştiriyor. Evet kardeşlerim mes'ele sadece Kudüs değil İnanç mes'elesi duruma geldi . Kudüs gibi nice zulim altında olan yerler var. Ne yazacağım bilmiyorum . Sadece müslüman bir kürt olarak ?'JI BO ZALIMA HER BİJİ CEHENNEM ?'demek beni bir nebze de olsa rahatlatıyor. Biz müslümanlar Allah teala'nın emrine buyruğuna itaat konusunda hakkıyla boyun eğseydik şimdi islam dünyası bu halde olmacaktı . Eğer ittihad-ı İslam diyorsak bunun bir bedeli olmalı .

Rabbim uyuyan müslüman kardeşlerimizi uyandırmak nasip etsin...YORUM YAZ
BU HABER İÇİN HENÜZ YORUM EKLENMEMİŞTİR.
 Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları, okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan Araştırmacı Yazarlar hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
DİĞER Abdullah TEK HABERLERİ
ÖZEL RÖPORTAJ
CEMALEDDİN HOCANIN ARDINDAN..
CEMALEDDİN HOCANIN ARDINDAN..
Bizler Cemalettin Bal Hocamızın muvahhid bir mümin; Kur'an Hizmetkarı bir müftü olduğuna aynel-yakin şahidiz. Kur'an talebelerine verdiği önem, inşa ettirdiği Hafızlık Kurslarının işleriyle bizatihi ilgilenmesi, personelinin derdinde sıkıntısında varıyla yoğuyla koşan,kendisiyle uğraşan ona iftira edenlere dahi beddua etmeyen yine onları dualarıyla uğurlayan bir hocamız olduğuna şahidiz.
 
YAZARLARIMIZ
Y
Metin ALKAN
ORUCUN BAYRAMI
Y
Mehmet GÖÇMEZ
ANMAK MI ANLAMAK MI
Y
SERDAR BOZDOĞAN
TARİH BİZİ ÇAĞIRIYOR BİZDE TARİHE YENİDEN ÇAĞ AÇTIRIYORUZ
Y
Nurcan CANKORU
GİZLİ SIRLAR
Y
Pınar SÖNMEZ
AŞK BİR NOKTA
Y
Hatice BAŞKAN
KADINSIN
Y
Fatmanur KUŞ
SU GİBİ AZİZ OL EVLADIM
Y
Duygu Gürses DİKEN
MALINI BAĞIŞLAYAN ELBETTE KURTULUŞA ERMİŞTİR..
Y
Zeynep DEMİR
önce sela, sonra adın okunur minarelerden.
Y
Ayhan KÜFLÜOĞLU
Eşyayı gösteren Rabbimiz’in varlığı, o eşyadan daha zahir ve kesin
Y
Nur KABADAYI
Umut Ederek Yaşamak
Y
Büşra ŞENTÜRK
Sen Kaderim Misin
Y
Büşra Nur GECE
Mabede İsmet; Meryem'e Betül Sıfatı Yakışır...
Y
Merve DİKİCİ
TEVEKKÜL KIL
Y
Ebru ATA
KIYIYA İNSANLIK VURDU
Y
Mustafa KAYALI
ZAMAN VE MEKÂNDA KIBLEMİZ
Y
Türker ELMAS
NUR ve HAKİKAT AVCILIĞI
Y
Nagihan ZENGİN
Ademiyetten Kemaliyete İrfan Yolculuğu
Y
Öznur MACİT
bir b/akış bir yürüyüş (04,05,14 Eskici dergi yayınlandı)
 
EDİTÖRÜN SEÇTİKLERİ
Fetullahçı Terör Örgütü Nur Cemaatinin İçine Sızmış mıdır? ELVEDA ŞEHRİ RAMAZAN ELVEDA Metin Külünk'ten Açıklama : FETÖ Bir Risale-i Nur Hareketi Değildir! Tüm Gerçekliğiyle Bediüzzaman Said Nursi Kimdir ?
 
KONUK YAZARLARIMIZ
K
İsmail GENÇ
İnsanız ve İnsanlığı Özlüyoruz
K
Emrah POLAT
Vahametlerle İmtihan ve Müracaat
K
Mehmed ESMER
Kubbetüs Sahra'yı tanıyacağız
K
Elif NİSA
Gerçekten İnsan Azar
K
Elif MUSLUOĞLU
Cemâli Bâ Kemâle Seyredelim
K
Fikriye AYYILDIZ
GAFLET
K
Merve YAĞMUR
ÖLMEDEN ÖNCE ÖLÜNÜZ
K
Fuat TÜRKER
Münafıklar Kavramıyorlar!
K
Hüray BOZBIYIK
TESETTÜRÜN VERDİĞİ HUZUR
 
VİDEO GALERİ
 
E-POSTA LİSTESİ
 
FOTO GALERİ
 
ANKET

Web Sitemize Nasıl Ilaştınız?
 

Sitemizde yayınlanan haberlerde basın ahlakına, hukuk ilkelerine, insan hak ve özgürlüklerine bağlı kalacağımıza söz veririz. Yazarlarımızın yazılarıyla ilgili her türlü sorumluluk kendilerine aittir. İzinsiz ve kaynak gösterilmeden alıntı yapılamaz.

Adres : Sizde Araştırmacı Yazarlara Katılabilir Çalışmalarınızı Yayınlatabilirsiniz! arastirmaciyazarlar@gmail.com a Ad Soyad ve Yazar Resminizle birlikte gönderin değerlendirelim